نحوه نمایش پست های محبوب بر اساس روز، هفته و ماه در وردپرس

به این ترتیب تنظیمات شما ذخیره می شود و MonsterInsights به طور خودکار پست های محبوب سایت شما را نمایش می دهد.

بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا ویجت جدید خود را ذخیره کنید

نمایش پست های محبوب بر اساس روز، هفته و همه زمان ها

با ادغام می شود SharedCount و به شما کمک می کند تا مقالاتی را که در تمام زمان ها به اشتراک گذاشته شده اند را نمایش دهید. به این ترتیب، مردم به راحتی می توانند محتوایی را پیدا کنند که باعث ایجاد تعامل اجتماعی می شود.

نمایش پست های محبوب توسط SharedCount

وقتی کارتان تمام شد، به سادگی برگردید به بالا و روی دکمه «ذخیره تغییرات» کلیک کنید.

ابتدا، می توانید با انتخاب گزینه “نظرات” صفحاتی که بیشترین نظر را در 30 روز گذشته داشته اید را نشان دهید. این افزونه به طور تصادفی پست های وبلاگ را با بالاترین نظرات می چرخاند و آنها را در ویجت پست محبوب نشان می دهد.

پست های محبوب خود را مرتب کنید

از طرف دیگر، می توانید با اضافه کردن بلوک MonsterInsights یا استفاده از یک کد کوتاه، پست های محبوب را در هر پست وبلاگ نشان دهید.

هنگامی که از ظاهر ویجت راضی شدید، می توانید ادامه دهید و مقاله خود را منتشر کنید.

پیش نمایش پست های محبوب خود

MonsterInsights 2 گزینه از جمله قرار دادن خودکار و قرار دادن دستی را ارائه می دهد.

با این حال، اگر می‌خواهید پست‌های پرطرفدار را در روز یا هفته نمایش دهید، باید برخی از این پست‌های انتخاب‌شده را به‌طور دستی تغییر دهید تا برای مخاطبان شما تازه بمانند.

این افزونه دارای تم های از پیش ساخته شده است و می توانید پیش نمایشی از نحوه نمایش پست های محبوب خود در وب سایت را مشاهده کنید.

اینها می توانند محتوای همیشه سبز، اعلان یا اخبار هفتگی، موضوعات پرطرفدار از یک روز خاص و موارد دیگر باشند.

همچنین وجود دارد MonsterInsights Lite نسخه ای که رایگان است و همچنین شامل ویژگی Posts Popular است، اما به GA متصل نمی شود.

توجه داشته باشید که برای استفاده از ویژگی Automated + Curated باید ابعاد سفارشی «نوع پست» را در MonsterInsights و Google Analytics تنظیم کنید.

پس از فعال سازی، به سمت صفحه خوش آمدگویی MonsterInsights هدایت می شوید. ادامه دهید و روی دکمه “راه اندازی جادوگر” کلیک کنید.

جادوگر راه اندازی را راه اندازی کنید

پس از انتخاب تم، به سادگی به پایین بروید تا گزینه های سفارشی سازی بیشتری را ببینید. به عنوان مثال، می‌توانید رنگ و اندازه عنوان را تغییر دهید، رنگ برچسب و پس‌زمینه را ویرایش کنید و موارد دیگر.

پیش نمایش پست های محبوب و گزینه های سفارشی سازی

نمایش پست های پرطرفدار بر اساس روز، هفته، ماه و همه زمان ها در وردپرس

با MonsterInsights، می‌توانید ویژگی Google Analytics 4 را نیز راه‌اندازی کنید. این نسخه جدید Analytics است. نسخه قبلی Universal Analytics در ۱ ژوئیه ۲۰۲۳ غروب می‌کند و پس از این تاریخ نمی‌توانید داده‌های وب‌سایت را ردیابی کنید. به همین دلیل اکنون بهترین زمان برای تغییر به Google Analytics 4 و محافظت از داده های خود است.

پس از آن، می‌توانید دستورالعمل‌های روی صفحه را برای پیکربندی Google Analytics دنبال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب Google Analytics در وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که پست های محبوب را بر اساس روز، هفته، ماه و همه زمان ها در وردپرس نمایش دهید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد سئوی وردپرس و بهترین افزونه های WooCommerce را ببینید.

ابعاد سفارشی معیارهای دیگری هستند که می توانید در Google Analytics دنبال کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد ابعاد سفارشی و نحوه پیکربندی آنها، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه فعال کردن ردیابی نویسنده در وردپرس و بهترین زمان برای انتشار وبلاگ را ببینید.

در مرحله بعد، باید نحوه درج مقالات برجسته را انتخاب کنید.

این برای نمایش محتوای برتر از یک روز یا هفته خاص مفید است. به علاوه، شما همچنین می توانید بهترین مقالات تاریخ خود را در هر نقطه از وب سایت خود نشان دهید.

به سادگی گزینه “Curated” را در قسمت مرتب سازی بر اساس انتخاب کنید و سپس مقالاتی را که می خواهید به آنها اختصاص دهید را انتخاب کنید.

برای این آموزش، ما از نسخه MonsterInsights Pro استفاده می کنیم زیرا به شما امکان می دهد پست های برتر گوگل آنالیتیکس را به طور خودکار نشان دهید.

پس از آن، می‌توانید گزینه «افزودن 5 پست برتر از Google Analytics» را در قسمت Automated + Curated فعال کنید.

5 پست برتر را به صورت خودکار اضافه کنید

ابتدا باید افزونه MonsterInsights را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در MonsterInsights، گزینه‌های متعددی برای نمایش خودکار پست‌های پرطرفدار بر اساس ماه و تمام زمان‌ها دریافت می‌کنید.

اکنون که گوگل آنالیتیکس را به وب سایت خود اضافه کرده اید، مرحله بعدی این است که به آن بروید بینش » پست های محبوب از داشبورد وردپرس شما.

اگر گزینه “Automatic” را انتخاب کنید، می توانید تصمیم بگیرید که بعد از چند کلمه می خواهید ویجت پست محبوب ظاهر شود. همچنین گزینه ای برای گنجاندن و حذف صفحات از نمایش پست های ویژه وجود دارد.

گزینه قرار دادن را انتخاب کنید

MonsterInsights به شما امکان می دهد مقالات برتر خود را در محتوا، در نوار کناری به عنوان یک ویجت نشان دهید و اگر فروشگاه آنلاین دارید، محصولات محبوب را به نمایش بگذارید.

بهترین راه برای نمایش پست های محبوب در وردپرس استفاده از آن است MonsterInsights. این بهترین افزونه Analytics برای وردپرس است و به شما کمک می کند Google Analytics را بدون ویرایش کد راه اندازی کنید.

فقط شروع به تایپ نام پست هایی کنید که می خواهید اضافه کنید، و سپس آنها را انتخاب کنید تا نام آنها در فیلد ظاهر شود. برای نمایش مداوم پست های برتر خود در تمام دوران، کافی است آنها را انتخاب کنید و تا زمانی که “Curated” انتخاب شده باشد، به عنوان پست های محبوب ظاهر می شوند.

مقالات انتخاب شده را برای نمایش انتخاب کنید

آیا می خواهید محبوب ترین پست های خود را بر اساس روز، هفته، ماه یا حتی تمام وقت در وردپرس نمایش دهید؟

با این حال، همانطور که وب سایت شما رشد می کند، متوجه خواهید شد که مقالات قدیمی در وب سایت شما در معرض دید زیادی قرار نمی گیرند. با نمایش محتوای برتر خود، به کاربران جدید این امکان را می دهید که به سرعت بهترین مقالات را در وب سایت شما کشف کنند. این باعث افزایش تعامل کاربران در وب سایت شما و افزایش بازدید از صفحه شما می شود.

ابتدا باید گزینه “Curated” را در قسمت “Sort By” انتخاب کنید.

به عنوان مثال، اگر محصولات مختلف WooCommerce را به صورت هفتگی ارائه می‌کنید، باید انتخاب کنید که کدام پست‌ها هر هفته در قسمت «Curated» فهرست شوند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه پست های محبوب را بر اساس روز، هفته، ماه و تمام وقت در وردپرس نمایش دهید.

نمایش پست های محبوب بر اساس روز هفته و در تمام زمان ها در وردپرس

چرا پست های محبوب را در وردپرس نمایش دهیم؟

اکنون مشکل این است که اگر شما مقالات پرطرفدار همیشه خود را نشان می‌دهید، مجموعه بسیار محدودی از مقالات مکرر در معرض دید قرار می‌گیرند. می‌توانید با نمایش پست‌های محبوب بر اساس روز، هفته یا ماه، آن را متنوع کنید.

بیایید نگاهی به نحوه نمایش آسان پست های محبوب در وردپرس بر اساس روز، هفته، ماه یا همه زمان ها بیندازیم.

پست های محبوب را به صورت روز، هفته و ماه در وردپرس اضافه کنید

MonsterInsights همچنین گزینه ای برای نمایش 5 پست برتر گوگل آنالیتیکس در 30 روز گذشته ارائه می دهد. به این ترتیب می توانید محتوای با عملکرد برتر ماه گذشته خود را در هر نقطه از سایت خود نشان دهید.

در MonsterInsights، می‌توانید به صورت دستی انتخاب کنید که کدام پست‌ها در ویجت Popular Posts ظاهر شوند.

پست‌های محبوب به بازدیدکنندگان شما اجازه می‌دهد تا به سرعت محتوای برتر شما را کشف کنند، که به شما کمک می‌کند تعامل کاربر، بازدید از صفحه و تبدیل‌ها را افزایش دهید.

به طور مشابه، MonsterInsights همچنین به شما امکان می‌دهد به طور خودکار پست‌های محبوب را بر اساس اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی با استفاده از گزینه «SharedCount» نمایش دهید.

پس از آن، می توانید پیش نمایشی از مقالات برجسته خود را در ویرایشگر محتوا مشاهده کنید.

برای این آموزش، از “پست های محبوب درون خطی” استفاده می کنیم و مقالات برجسته را در محتوای سایر پست های وبلاگ نشان می دهیم.

پست محبوب در MonsterInsights

اکنون یک پیام بازشو ظاهر می شود که نشان می دهد پست های محبوب به درستی واکشی شده اند. می توانید روی دکمه “بستن” کلیک کنید.

داده های پست محبوب به درستی واکشی شده است

در مرحله بعد، باید انتخاب کنید که این افزونه چگونه پست های محبوب شما را تعیین می کند. بیایید ببینیم چگونه می‌توانید پست‌ها را بر اساس روز، هفته، ماه و همه زمان‌ها نشان دهید.

هنگامی که یک وبلاگ وردپرس راه اندازی می کنید، محتوای زیادی ندارید، که به شما امکان می دهد پست های انتخاب شده را در یک ویجت نوار کناری به صورت دستی نمایش دهید.

برای اطمینان از اینکه داده‌های شما از Google Analytics واکشی می‌شوند، روی دکمه «تست پست‌های خودکار» در زیر «Automated + Curated» کلیک کنید.

پست های محبوب را در وب سایت وردپرس خود درج کنید

نمایش پست های محبوب بر اساس ماه و همه زمان ها

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/display-popular-posts-by-day-week-month-and-all-time-in-wordpress/

ابتدا یک پست جدید اضافه کنید یا یک پست موجود را ویرایش کنید. هنگامی که وارد ویرایشگر محتوا شدید، به سادگی روی دکمه «+» کلیک کنید و بلوک «پست های محبوب» را اضافه کنید.

بلوک پست های محبوب را انتخاب کنید