نحوه مدیریت ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس

با هر سرویس ایمیلی که از SMTP پشتیبانی می کند کار می کند. این شامل حساب رایگان جیمیل شما و همچنین Google Workspace، Mailgun و Sendgrid می شود.

سایر SMTP را به عنوان ایمیل ارسال کنید

نظرات یک عنصر مهم در بسیاری از وب سایت های وردپرسی، به ویژه در سایت های خبری و وبلاگ های وردپرسی است. فعالیت نظرات بیشتر به معنای جذب مخاطب بیشتر است که منجر به بازدید بیشتر از صفحه و در نهایت درآمد بیشتر می شود.

برای رفع مشکلات ایمیل وردپرس و بهبود تحویل ایمیل، باید آن را نصب و فعال کنید WP Mail SMTP افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

می‌توانید اعلان‌ها را برای نظرات جدید، نظرات در انتظار نظارت و پاسخ‌های نظرات ویرایش کنید. علاوه بر این، می‌توانید اعلان‌ها را به هر نقش کاربری یا به تک تک کاربران ارسال کنید.

کاربران اکنون گزینه جدیدی را در زیر کادر نظر می بینند که آیا مایل به اشتراک در همه نظرات یا فقط نظرات خود هستند.

با این حال، گزینه ای برای ارسال اعلان های ایمیل به مدیران سایت در هنگام انتشار نظر جدید و زمانی که نظری برای نظارت نگه داشته می شود، دارد.

پس از فعال سازی، باید به آدرس مراجعه کنید اعلان ها » افزودن جدید صفحه ای از پنل مدیریت وردپرس خود را برای ایجاد اعلان نظرات سفارشی خود.

یک اعلان سفارشی ایجاد کنید

این افزونه همچنین گزینه ای برای ارسال اعلان ها به نویسنده پست و حتی حذف نقش های کاربر از دریافت اعلان های ایمیل برای نظرات جدید ارائه می دهد.

نحوه ایجاد اعلان نظر سفارشی در وردپرس

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن مراجعه کنید اعلان ها » افزودن جدید از داشبورد وردپرس خود و می توانید عنوانی را برای اعلان خود در بالا وارد کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-manage-wordpress-comment-notification-emails/

ابتدا باید آن را نصب و فعال کنید اطلاعیه های بهتر برای وردپرس افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

اگر یک وبلاگ چند نویسنده دارید، سایر نویسندگان ممکن است بخواهند با بحث ها در وب سایت شما همراهی کنند. اگر از قبل اشتراک نظر را فعال کرده اید، هر نویسنده می تواند به صورت دستی برود و در نظرات مشترک شود.

اگر سایت وردپرس شما نتواند اعلان‌های ایمیل ارسال کند یا اگر آن ایمیل‌ها توسط ارائه‌دهندگان ایمیل به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شوند، تمام نکات بالا شکست خواهند خورد.

پس از فعال سازی، به تنظیمات » WP Mail SMTP صفحه برای پیکربندی تنظیمات افزونه.

تنظیمات SMTP ایمیل WP

شما می توانید این ویژگی را نیز با استفاده از همان اضافه کنید اشتراک در نظرات بارگذاری مجدد افزونه ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

Comment Approved Notifier Extended زمانی که نظر آنها تایید شد به کاربران اطلاع می دهد. درست خارج از جعبه کار می کند، و هیچ تنظیمات اضافی برای پیکربندی وجود ندارد.

شما این امکان را دارید که اعلان نظر ارسال شده توسط وردپرس را به طور کامل سفارشی کنید و از کدهای کوتاه در متن ایمیل برای اضافه کردن برچسب های سفارشی استفاده کنید.

با این حال، اگر می خواهید کاربران خاصی تمام اعلان های نظرات را دریافت کنند، می توانید این کار را با آن انجام دهید اطلاعیه های بهتر برای وردپرس افزونه برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

بسیاری از کاربران ممکن است نخواهند برای همه نظرات یک مقاله اعلان دریافت کنند. با این حال، آنها ممکن است بخواهند بدانند که آیا کسی فقط به نظرات خود پاسخ داده است یا خیر.

بعد، می‌توانید «نظر جدید» را از منوی کشویی «اعلان برای» انتخاب کنید. پس از آن، به سادگی نقش های کاربری را که این اعلان ها را دریافت می کنند در قسمت “ارسال به” اضافه کنید.

اعلان‌های نظر برای نقش‌های کاربر خاص

به طور پیش فرض، وردپرس گزینه ای برای ارسال اعلان به نظر دهندگان ندارد.

پس از گذاشتن نظر، باید دوباره به صورت دستی از وب سایت شما بازدید کنند تا ببینند آیا کسی پاسخ داده است یا خیر.

اگر نظرات زیادی در وب‌سایت خود دریافت می‌کنید، ممکن است نخواهید اعلان‌های ایمیلی برای همه نظراتی که برای تعدیل نگهداری می‌شوند دریافت کنید. برای غیرفعال کردن آن‌ها، به سادگی می‌توانید علامت کادر را بردارید.

چگونه به کاربران اطلاع دهیم که نظر آنها تایید می شود

آیا خوب نیست که کاربران بتوانند برای پست هایی که دوست دارند یا زمانی که کسی به نظری که گذاشته اند پاسخ می دهد، اعلان نظر دریافت کنند؟

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس را بهتر مدیریت کنید تا فعالیت کاربر در وب‌سایت خود را افزایش دهید.

نحوه مدیریت ایمیل های اطلاع رسانی نظرات وردپرس

چرا ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس را بهبود می‌دهیم؟

همچنین می توانید لیست بهترین افزونه های ما را برای بهبود نظرات وردپرس مشاهده کنید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم در نظرات در وردپرس مشترک شوند

برای حل این مشکل باید نصب و فعال کنید اشتراک در نظرات بارگذاری مجدد افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه مدیریت ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای گام به گام نهایی ما در مورد بهبود سرعت و عملکرد وردپرس برای مبتدیان و نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین را ببینید.

این به کاربران شما اجازه می دهد تا در نظرات هر مقاله با یا بدون گذاشتن نظر مشترک شوند. کاربران همچنین می توانند به راحتی در هر زمانی اشتراک خود را لغو کنند.

تنظیمات StCr در وردپرس

آیا می خواهید اعلان های نظرات سفارشی خود را در وردپرس ایجاد کنید؟ اعلان‌های سفارشی به شما امکان می‌دهند اعلان‌های پیش‌فرض وردپرس را با اعلان‌های خود جایگزین کنید.

بعد، به سادگی از StCR » فرم نظر در داشبورد وردپرس شما از اینجا، روی “بله” در کنار گزینه “اشتراک پیشرفته” کلیک کنید.

تنظیمات StCr در وردپرس

این افزونه به شما امکان می دهد از SMTP (پروتکل انتقال نامه ساده) برای ارسال ایمیل استفاده کنید. SMTP روشی بسیار بهتر و قابل اعتمادتر از تابع ایمیل پیش فرض مورد استفاده وردپرس است.

با این حال، سیستم نظری که با هر وب سایت وردپرس ارائه می شود نسبتاً محدود است. اعلان نظرات را فقط برای مدیران سایت و نویسندگان مقاله ارسال می کند. جدای از آن، گزینه پیش فرضی برای اطلاع سایر کاربران سایت از نظرات جدید وجود ندارد.

متأسفانه، بسیاری از این کاربران هرگز برای بررسی به وب سایت شما باز نمی گردند، بنابراین هرگز نمی دانند که شما نظرات آنها را تأیید کرده اید.

می توانید با رفتن به این گزینه ها را مشاهده کنید تنظیمات » بحث از داشبورد وردپرس خود و رفتن به بخش «هر زمان که خواستید به من ایمیل بزنید».

هر زمان که تنظیمات را انجام دادید به من ایمیل بزنید

نظرات باعث ایجاد بحث و تعامل کاربران در بسیاری از وبلاگ ها می شود. با این حال، وردپرس در هنگام اطلاع رسانی به کاربران در مورد فعالیت نظرات، کار خوبی انجام نمی دهد.

برای جزئیات، به مقاله ما در مورد نحوه استفاده از سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس مراجعه کنید.

اگر نظر یک کاربر برای تعدیل نگه داشته شود، پیامی را مشاهده می کند که این موضوع را به او می گوید. با این حال، آنها نمی دانند که آیا شما آن را بدون بازگشت به سایت خود تأیید می کنید یا خیر.

می توانید با استفاده از نظر تایید شده اعلان تمدید شد افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

آیا می خواهید ایمیل های اطلاع رسانی نظرات وردپرس خود را بهبود ببخشید؟

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه افزودن اعلان های سفارشی بهتر در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه قابلیت تحویل اعلان‌های ایمیل وردپرس را بهبود بخشیم

با این اوصاف، بیایید ببینیم چگونه می‌توانید سیستم نظرات پیش‌فرض وردپرس و ایمیل‌های اعلان را برای تجربه کاربر جذاب‌تر در وب‌سایت خود تقویت کنید.

گزینه های پیش فرض اعلان نظر در وردپرس

علاوه بر اینکه نمی دانند نظر آنها تأیید شده است یا خیر، نظر دهندگان نیز از پاسخ ها مطلع نمی شوند.

هر دوی این اعلان‌ها فقط برای مدیران سایت ارسال می‌شوند. با این حال، وردپرس همچنین یک اعلان ایمیل در مورد نظرات جدید به نویسنده پست ارسال می کند.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل را به صورت دستی اضافه کنید که حتی به یک کاربر در سایت متصل نیستند.

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه اطلاع کاربران از پاسخ به نظرات خود در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه به نویسندگان اجازه دهیم در پست های نویسنده دیگر مشترک شوند

برای دستورالعمل های گام به گام دقیق، به مقاله ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای اشتراک در نظرات در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم فقط در نظرات خود در وردپرس مشترک شوند