نحوه مدیریت ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس

نظرات باعث ایجاد بحث و تعامل کاربران در بسیاری از وبلاگ ها می شود. با این حال، وردپرس در هنگام اطلاع رسانی به کاربران در مورد فعالیت نظرات، کار خوبی انجام نمی دهد.

پس از فعال سازی، باید به آدرس مراجعه کنید اعلان ها » افزودن جدید صفحه ای از پنل مدیریت وردپرس خود را برای ایجاد اعلان نظرات سفارشی خود.

یک اعلان سفارشی ایجاد کنید

شما می توانید این ویژگی را نیز با استفاده از همان اضافه کنید اشتراک در نظرات بارگذاری مجدد افزونه ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

با این حال، گزینه ای برای ارسال اعلان های ایمیل به مدیران سایت در هنگام انتشار نظر جدید و زمانی که نظری برای نظارت نگه داشته می شود، دارد.

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه افزودن اعلان های سفارشی بهتر در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه قابلیت تحویل اعلان‌های ایمیل وردپرس را بهبود بخشیم

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-manage-wordpress-comment-notification-emails/

پس از گذاشتن نظر، باید دوباره به صورت دستی از وب سایت شما بازدید کنند تا ببینند آیا کسی پاسخ داده است یا خیر.

با این اوصاف، بیایید ببینیم چگونه می‌توانید سیستم نظرات پیش‌فرض وردپرس و ایمیل‌های اعلان را برای تجربه کاربر جذاب‌تر در وب‌سایت خود تقویت کنید.

گزینه های پیش فرض اعلان نظر در وردپرس

برای جزئیات، به مقاله ما در مورد نحوه استفاده از سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس مراجعه کنید.

بعد، می‌توانید «نظر جدید» را از منوی کشویی «اعلان برای» انتخاب کنید. پس از آن، به سادگی نقش های کاربری را که این اعلان ها را دریافت می کنند در قسمت “ارسال به” اضافه کنید.

اعلان‌های نظر برای نقش‌های کاربر خاص

به طور پیش فرض، وردپرس گزینه ای برای ارسال اعلان به نظر دهندگان ندارد.

برای حل این مشکل باید نصب و فعال کنید اشتراک در نظرات بارگذاری مجدد افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

علاوه بر اینکه نمی دانند نظر آنها تأیید شده است یا خیر، نظر دهندگان نیز از پاسخ ها مطلع نمی شوند.

ابتدا باید آن را نصب و فعال کنید اطلاعیه های بهتر برای وردپرس افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

با این حال، سیستم نظری که با هر وب سایت وردپرس ارائه می شود نسبتاً محدود است. اعلان نظرات را فقط برای مدیران سایت و نویسندگان مقاله ارسال می کند. جدای از آن، گزینه پیش فرضی برای اطلاع سایر کاربران سایت از نظرات جدید وجود ندارد.

اگر یک وبلاگ چند نویسنده دارید، سایر نویسندگان ممکن است بخواهند با بحث ها در وب سایت شما همراهی کنند. اگر از قبل اشتراک نظر را فعال کرده اید، هر نویسنده می تواند به صورت دستی برود و در نظرات مشترک شود.

برای دستورالعمل های گام به گام دقیق، به مقاله ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای اشتراک در نظرات در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم فقط در نظرات خود در وردپرس مشترک شوند

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه اطلاع کاربران از پاسخ به نظرات خود در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه به نویسندگان اجازه دهیم در پست های نویسنده دیگر مشترک شوند

بسیاری از کاربران ممکن است نخواهند برای همه نظرات یک مقاله اعلان دریافت کنند. با این حال، آنها ممکن است بخواهند بدانند که آیا کسی فقط به نظرات خود پاسخ داده است یا خیر.

آیا می خواهید اعلان های نظرات سفارشی خود را در وردپرس ایجاد کنید؟ اعلان‌های سفارشی به شما امکان می‌دهند اعلان‌های پیش‌فرض وردپرس را با اعلان‌های خود جایگزین کنید.

شما این امکان را دارید که اعلان نظر ارسال شده توسط وردپرس را به طور کامل سفارشی کنید و از کدهای کوتاه در متن ایمیل برای اضافه کردن برچسب های سفارشی استفاده کنید.

این به کاربران شما اجازه می دهد تا در نظرات هر مقاله با یا بدون گذاشتن نظر مشترک شوند. کاربران همچنین می توانند به راحتی در هر زمانی اشتراک خود را لغو کنند.

تنظیمات StCr در وردپرس

با این حال، اگر می خواهید کاربران خاصی تمام اعلان های نظرات را دریافت کنند، می توانید این کار را با آن انجام دهید اطلاعیه های بهتر برای وردپرس افزونه برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

می توانید با استفاده از نظر تایید شده اعلان تمدید شد افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

این افزونه به شما امکان می دهد از SMTP (پروتکل انتقال نامه ساده) برای ارسال ایمیل استفاده کنید. SMTP روشی بسیار بهتر و قابل اعتمادتر از تابع ایمیل پیش فرض مورد استفاده وردپرس است.

Comment Approved Notifier Extended زمانی که نظر آنها تایید شد به کاربران اطلاع می دهد. درست خارج از جعبه کار می کند، و هیچ تنظیمات اضافی برای پیکربندی وجود ندارد.

می‌توانید اعلان‌ها را برای نظرات جدید، نظرات در انتظار نظارت و پاسخ‌های نظرات ویرایش کنید. علاوه بر این، می‌توانید اعلان‌ها را به هر نقش کاربری یا به تک تک کاربران ارسال کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل را به صورت دستی اضافه کنید که حتی به یک کاربر در سایت متصل نیستند.

با هر سرویس ایمیلی که از SMTP پشتیبانی می کند کار می کند. این شامل حساب رایگان جیمیل شما و همچنین Google Workspace، Mailgun و Sendgrid می شود.

سایر SMTP را به عنوان ایمیل ارسال کنید

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه مدیریت ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای گام به گام نهایی ما در مورد بهبود سرعت و عملکرد وردپرس برای مبتدیان و نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین را ببینید.

اگر نظر یک کاربر برای تعدیل نگه داشته شود، پیامی را مشاهده می کند که این موضوع را به او می گوید. با این حال، آنها نمی دانند که آیا شما آن را بدون بازگشت به سایت خود تأیید می کنید یا خیر.

بعد، به سادگی از StCR » فرم نظر در داشبورد وردپرس شما از اینجا، روی “بله” در کنار گزینه “اشتراک پیشرفته” کلیک کنید.

تنظیمات StCr در وردپرس

آیا خوب نیست که کاربران بتوانند برای پست هایی که دوست دارند یا زمانی که کسی به نظری که گذاشته اند پاسخ می دهد، اعلان نظر دریافت کنند؟

اگر سایت وردپرس شما نتواند اعلان‌های ایمیل ارسال کند یا اگر آن ایمیل‌ها توسط ارائه‌دهندگان ایمیل به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شوند، تمام نکات بالا شکست خواهند خورد.

متأسفانه، بسیاری از این کاربران هرگز برای بررسی به وب سایت شما باز نمی گردند، بنابراین هرگز نمی دانند که شما نظرات آنها را تأیید کرده اید.

نظرات یک عنصر مهم در بسیاری از وب سایت های وردپرسی، به ویژه در سایت های خبری و وبلاگ های وردپرسی است. فعالیت نظرات بیشتر به معنای جذب مخاطب بیشتر است که منجر به بازدید بیشتر از صفحه و در نهایت درآمد بیشتر می شود.

پس از فعال سازی، به تنظیمات » WP Mail SMTP صفحه برای پیکربندی تنظیمات افزونه.

تنظیمات SMTP ایمیل WP

همچنین می توانید لیست بهترین افزونه های ما را برای بهبود نظرات وردپرس مشاهده کنید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم در نظرات در وردپرس مشترک شوند

می توانید با رفتن به این گزینه ها را مشاهده کنید تنظیمات » بحث از داشبورد وردپرس خود و رفتن به بخش «هر زمان که خواستید به من ایمیل بزنید».

هر زمان که تنظیمات را انجام دادید به من ایمیل بزنید

اگر نظرات زیادی در وب‌سایت خود دریافت می‌کنید، ممکن است نخواهید اعلان‌های ایمیلی برای همه نظراتی که برای تعدیل نگهداری می‌شوند دریافت کنید. برای غیرفعال کردن آن‌ها، به سادگی می‌توانید علامت کادر را بردارید.

چگونه به کاربران اطلاع دهیم که نظر آنها تایید می شود

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس را بهتر مدیریت کنید تا فعالیت کاربر در وب‌سایت خود را افزایش دهید.

نحوه مدیریت ایمیل های اطلاع رسانی نظرات وردپرس

چرا ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس را بهبود می‌دهیم؟

کاربران اکنون گزینه جدیدی را در زیر کادر نظر می بینند که آیا مایل به اشتراک در همه نظرات یا فقط نظرات خود هستند.

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن مراجعه کنید اعلان ها » افزودن جدید از داشبورد وردپرس خود و می توانید عنوانی را برای اعلان خود در بالا وارد کنید.

آیا می خواهید ایمیل های اطلاع رسانی نظرات وردپرس خود را بهبود ببخشید؟

این افزونه همچنین گزینه ای برای ارسال اعلان ها به نویسنده پست و حتی حذف نقش های کاربر از دریافت اعلان های ایمیل برای نظرات جدید ارائه می دهد.

نحوه ایجاد اعلان نظر سفارشی در وردپرس

برای رفع مشکلات ایمیل وردپرس و بهبود تحویل ایمیل، باید آن را نصب و فعال کنید WP Mail SMTP افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

هر دوی این اعلان‌ها فقط برای مدیران سایت ارسال می‌شوند. با این حال، وردپرس همچنین یک اعلان ایمیل در مورد نظرات جدید به نویسنده پست ارسال می کند.