نحوه صادرات فرم های وردپرس به CSV و Excel

قبل از اینکه بتوانید ورودی های فرم را به CSV و Excel صادر کنید، به یک فرم وردپرس نیاز دارید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه ورودی های فرم وردپرس را به فرمت های CSV و Excel صادر کنید.

چگونه ورودی های فرم وردپرس را به CSV و Excel صادر کنیم

چرا ورودی های فرم وردپرس را به CSV و Excel صادر کنیم؟

هنگامی که یک فرم تماس را در وبلاگ وردپرس خود اضافه کردید و شروع به دریافت فرم های ارسالی کردید، گام بعدی این است که ورودی های فرم خود را صادر کنید.

چگونه یک ورودی فرم وردپرس را صادر کنیم

بهترین راه برای ایجاد فرم وردپرس استفاده از آن است WPForms. این بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس است و بیش از 5 میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند.

پس از آن، جزئیات ورودی فرم خود را خواهید دید.

برای شروع، به سادگی سر بزنید WPForms » ورودی ها در پنل مدیریت وردپرس خود، و سپس یک فرم وردپرس را برای صادرات ورودی های آن انتخاب کنید.

ورودی های فرم را در WPForms مشاهده کنید

برای شروع، به سادگی به WPForms » ورودی ها از داشبورد وردپرس خود و فرمی را برای مشاهده ورودی های آن انتخاب کنید.

ورودی های فرم را در WPForms مشاهده کنید

اگر ورودی های فرم زیادی دارید، صادرات آنها به یک فایل CSV یا Excel به شما کمک می کند آنها را تجزیه و تحلیل کنید. حتی می توانید از داده های فرم در برنامه های دیگر استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای صادرات ورودی های فرم وردپرس به CSV و Excel این است که می توانید از داده ها با سایر برنامه ها استفاده کنید.

با این حال، گزینه هایی نیز برای صادرات اطلاعات اضافی مانند شناسه ورودی، تاریخ، عامل کاربر، IP کاربر، وضعیت پرداخت و موارد دیگر وجود دارد.

گزینه های صادرات را در WPForms انتخاب کنید

سپس، بر روی دکمه «دانلود فایل صادراتی» کلیک کنید و فایل را در رایانه خود ذخیره کنید.

بعلاوه، لازم نیست به صورت دستی ورودی های فرم را صادر کنید یا داده ها را جمع آوری کنید تا آن را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. به صرفه جویی در زمان کمک می کند و خطاهایی را که ممکن است هنگام صادرات دستی داده ها رخ دهد، کاهش می دهد.

WPForms همچنین دارای افزونه‌های قدرتمندی است که به شما در جمع‌آوری پرداخت‌های آنلاین، ادغام با خدمات ایمیل مارکتینگ، مکان جغرافیایی کاربران، کاهش رها شدن فرم و موارد دیگر کمک می‌کند.

برای این آموزش، ما از نسخه WPForms Pro استفاده خواهیم کرد زیرا شامل گزینه ای برای صادرات ورودی های فرم است و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. یک نیز وجود دارد نسخه WPForms Lite که می توانید به صورت رایگان امتحان کنید.

صادر کردن ورودی های فرم وردپرس به CSV و Excel

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.




منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-export-wordpress-form-entries-to-csv-and-excel/

علاوه بر نرم افزارهای صفحه گسترده مانند Google Sheets و Microsoft Excel، می توانید ورودی های فرم خود را در نرم افزار تجزیه و تحلیل آپلود کنید. برای مثال، می‌توانید از Microsoft Power BI با یک فایل CSV یا Excel برای ایجاد داشبورد و سایر تجسم‌ها برای ورودی‌های فرم خود استفاده کنید.

آیا می‌دانستید که می‌توانید فرآیند جمع‌آوری ورودی‌های فرم و نمایش آن‌ها در Google Sheets را خودکار کنید؟

اکنون پیامی مبنی بر اینکه فایل صادراتی شما با موفقیت تولید شده است را مشاهده خواهید کرد.

پیام موفقیت ایجاد شده را صادر کنید

به علاوه، می‌توانید از ویژگی جستجو برای فیلتر کردن ورودی‌های فرم استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید فرم‌هایی را صادر کنید که فقط حاوی نام، ایمیل، پیام، شناسه و غیره خاص هستند یا نیستند.

برای صادر کردن داده‌ها در قالب اکسل، می‌توانید کادر انتخاب «صادر کردن در مایکروسافت اکسل (.xlsx)» را کلیک کنید. اگر تیک کادر را بردارید، WPForms به عنوان یک فایل CSV صادر می شود.

دانلود فایل صادراتی

WPForms همچنین به شما امکان می دهد به جای دانلود همه موارد ارسالی، یک ورودی فرم را صادر کنید. اگر یک فرم چند مرحله ای دارید و فقط به اطلاعاتی در مورد یک سرنخ خاص نیاز دارید، مفید است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه ورودی های فرم وردپرس را به CSV و Excel صادر کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای نهایی ما در مورد سئو وردپرس و انتخاب متخصص ما از بهترین افزونه های WooCommerce را ببینید.

در صفحه بعدی، ورودی مورد نظر برای صادر کردن را پیدا کنید و سپس ادامه دهید و روی دکمه “مشاهده” کلیک کنید.

مشاهده یک ورودی فرم خاص

شما می توانید راهنمای گام به گام ما را در مورد نحوه ایجاد فرم تماس در وردپرس دنبال کنید.

با این حال، تجزیه و تحلیل داده ها می تواند دشوار باشد اگر ورودی های فرم زیادی داشته باشید. اینجاست که صادرات داده های شما به شکل CSV (مقادیر جدا شده با کاما) و فایل های اکسل مفید است.

WPForms یک فرم ساز کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد که ایجاد و سفارشی کردن فرم های وردپرس را آسان می کند. به علاوه، قالب‌های فرم از پیش ساخته شده را برای شروع سریع و سفارشی کردن فرم بر اساس نیاز خود دریافت می‌کنید.

تماس با سازنده فرم

اکنون می توانید فایل CSV یا Excel را در رایانه خود ذخیره کرده و آن را در نرم افزار صفحه گسترده باز کنید.

امتیاز: فرم های وردپرس را به صفحات گوگل متصل کنید

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای دقیق ما را در مورد نحوه اتصال هر فرم وردپرس به Google Sheets دنبال کنید.

در مرحله بعد، WPForms گزینه های مختلف صادرات را برای ورودی های فرم به شما نشان می دهد.

همچنین می توانید انتخاب کنید که کدام فیلدهای فرم صادر شود. به طور پیش فرض، صادرات شامل نام، آدرس ایمیل و فیلدهای پیام خواهد بود.

ادامه دهید و روی گزینه “Export All” کلیک کنید.

روی گزینه export all کلیک کنید

بهترین راه برای راه اندازی اتوماسیون استفاده از Uncanny Automator است. این بهترین افزونه اتوماسیون وردپرس است و به اتصال افزونه های وردپرس و برنامه های شخص ثالث کمک می کند.

خودکار عجیب و غریب

همچنین یک انتخابگر محدوده تاریخ سفارشی وجود دارد که به شما کمک می کند داده ها را از یک زمان خاص صادر کنید.

از اینجا، به سادگی به بخش «گزینه‌های صادرات» بروید.

آیا می خواهید پاسخ های فرم خود را به یک صفحه گسترده صادر کنید؟

فرم های وردپرس یک راه عالی برای ارتباط با مخاطبان شما هستند. آنها به شما کمک می کنند تا سرنخ های مشتری را جمع آوری کنید، بازخورد ارزشمندی دریافت کنید، سؤالات مشتری را حل کنید، پیشنهادات محصول جدید را پیدا کنید، نظرسنجی انجام دهید و موارد دیگر.

برای دانلود فایل کافی است روی گزینه‌های «Export (CSV)» یا «Export (XLSX)» در متاباکس Actions در سمت راست کلیک کنید.

ورودی فرم خاص را صادر کنید

اتصال فرم‌های وردپرس خود با Google Sheets به طور خودکار داده‌ها را در یک صفحه گسترده جمع‌آوری می‌کند. این کار دسترسی اعضای تیم به ورودی های فرم را بدون ایجاد یک لاگین جدید وردپرس آسان تر می کند.

اکنون باید بتوانید تمام فرم های خود را ببینید. از اینجا، روی فرمی که حاوی ورودی واحدی است که نیاز دارید کلیک کنید.

همانطور که گفته شد، بیایید ببینیم چگونه می توانید یک فرم وردپرس ایجاد کنید و ورودی های فرم را به CSV و Excel صادر کنید.

ایجاد یک فرم وردپرس برای جمع آوری داده ها

پس از آن، تمام ورودی های فرمی را که انتخاب کرده اید مشاهده خواهید کرد.

به عنوان مثال، می‌توانید دریابید که کاربران شما کدام محصولات یا ویژگی‌ها را بیشتر می‌خواهند یا مشکلات رایجی را که افراد هنگام استفاده از سایت وردپرس خود با آن مواجه هستند، کشف کنید.