نحوه رفع خطای ERR_CONNECTION_REFUSED در کروم

را ERR_CONNECTION_REFUSED پیام زمانی در Google Chrome نمایش داده می‌شود که می‌خواهد یک صفحه وب یا منبع وب‌سایت را باز کند اما قادر به انجام این کار نیست. این کد خطا معمولاً در یک پیام خطایی مانند:

  • “این سایت قابل دسترسی نیست”
  • “بارگیری منبع ناموفق بود”

با شستشوی کش DNS خود، آخرین اطلاعات در مورد یک وب سایت، از جمله نام دامنه یا آدرس جدید آن را دریافت خواهید کرد.

ارتباط اینترنت خود را بررسی کنید

تنظیمات DNS خود را عیب یابی کنید

اگر نه، باید بررسی کنید که آیا وب سایت شما کار می کند یا خیر. به سادگی بازدید کنید بررسی وضعیت آپتایم وب سایت وب سایت، سپس آدرس سایت خود را وارد کنید.

ابزار جستجوگر زمان آپدیت IsItWP

در نهایت، اگر در نحوه پیکربندی اتصال اینترنت شما مشکلی وجود داشته باشد، با تمدید پروتکل TCP و IP، اتصال به تنظیمات پیش‌فرض باز می‌گردد که ممکن است مشکل را حل کند.

این پیغام خطا زمانی اتفاق می افتد که کد وب سایت شما به فایل اشاره می کند، اما مرورگر شما قادر به دانلود آن نیست. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که مشکلی در خود فایل یا URL که به آن اشاره می کند وجود داشته باشد.

کش مرورگر خود را پاک کنید

در بیشتر موارد، هنگام استفاده از ابزار Inspect، این خطا را در کنسول خطای مرورگر خود مشاهده می کنید. ممکن است پیام خطا را مشاهده کنید Failed to load resource: net::ERR_CONNECTION_REFUSED.

خطای Refused to Load Resource

اکنون سعی کنید دوباره به وب سایت مراجعه کنید تا بررسی کنید که آیا می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه این مشکل را برطرف کنید ERR_CONNECTION_REFUSED خطا در کروم

نحوه رفع خطای ERR_CONNECTION_REFUSED در کروم

خطای «ERR_CONNECTION_REFUSED» در کروم چیست؟

پیغام خطای کروم “این سایت را نمی توان دسترسی داشت” را به همراه پیام مشاهده خواهید کرد ERR_CONNECTION_REFUSED کد خطا. این پیام حتی ممکن است مواردی را برای رفع خطا پیشنهاد کند، مانند بررسی اتصال، پروکسی، فایروال و پیکربندی DNS.

خطای این سایت قابل دسترسی نیست

خطاهای رایج وردپرس زیادی وجود دارد، اما این خطا ممکن است شما را از بازدید از وب سایت خود و ورود به بخش مدیریت وردپرس باز دارد. شما معمولاً می خواهید این مشکل را در اسرع وقت حل کنید.

ممکن است متوجه شوید که در حالی که وب سایت شما بارگیری می شود، منبع یا فایل خاصی بارگذاری نمی شود. این فایل می تواند یک تصویر یا فایل رسانه ای دیگر، جاوا اسکریپت یا یک شیوه نامه CSS باشد. یک منبع از دست رفته می تواند باعث شود که وب سایت شما به درستی عمل نکند.

اگر سایت شما خراب است، باید با ارائه دهنده هاست وردپرس خود تماس بگیرید تا به آنها اطلاع دهید که وب سایت شما از کار افتاده است.

برای رفع مشکل، باید منبع مورد نظر را جایگزین کنید یا URL را تعمیر کنید. ما دستورالعمل های مفصلی را برای هر دوی این موارد در راهنمای خود در مورد نحوه رفع خطای “بارگیری منبع ناموفق” در وردپرس ارائه می دهیم.

ساده ترین راه حل این است که بررسی کنید که به اینترنت متصل هستید و مودم و روتر خود را مجددا راه اندازی کنید. برای اتصال مجدد به وب‌سایت‌تان، بازنشانی اتصال اینترنت ممکن است تمام آن چیزی باشد که لازم است.

موارد زیادی وجود دارد که می تواند در اتصال شما به وب سایت اختلال ایجاد کند و برای شناسایی و رفع مشکل باید مراحل عیب یابی را دنبال کنید.

اغلب با مشاهده این پیام خطا، وب سایت وردپرس شما همچنان کار می کند، اما چیزی مانع از دسترسی مرورگر به آن می شود. در بسیاری از موارد، فقط باید مشکلی را در مرورگر یا اتصال اینترنت خود برطرف کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-the-err_connection_refused-error-in-chrome/

مانند حافظه پنهان مرورگر، رایانه شما آدرس های IP تمام وب سایت هایی را که بازدید می کنید ذخیره می کند. این بدان معناست که مرورگر مجبور نیست چندین بار آدرس IP یکسان را جستجو کند.

این پیام خطا زمانی ظاهر می شود که مرورگر شما نتواند به وب سایتی که درخواست کرده اید متصل شود. همچنین ممکن است آن را در ابزار بازرسی مرورگر خود ببینید، زمانی که در حال بررسی این هستید که چرا یک منبع خاص در وب سایت بارگیری نمی شود.

وقتی این اتفاق بیفتد، مرورگر برای اهداف اشکال‌زدایی، اطلاعیه‌ای را در کنسول خطا اضافه می‌کند.

برخی از نرم افزارهای امنیتی و شبکه ای که روی رایانه خود اجرا می کنید ممکن است در اتصال شما به وب سایت اختلال ایجاد کند. این می تواند شامل فایروال، نرم افزار آنتی ویروس، VPN و سرور پروکسی شما باشد.

امیدواریم این آموزش به شما در یادگیری نحوه رفع مشکل کمک کرده باشد ERR_CONNECTION_REFUSED خطا در کروم همچنین ممکن است بخواهید راهنمای امنیتی نهایی وردپرس ما را ببینید یا فهرست راه‌های آسان ما را برای افزایش ترافیک وبلاگ خود بررسی کنید.

اگر بعد از انجام این کار باز هم نمی توانید به وب سایت دسترسی پیدا کنید، می توانید سرور DNS خود را نیز تغییر دهید. می‌توانید دستورالعمل‌های دقیق را در مرحله تغییر سرور DNS راهنمای ما در مورد نحوه رفع خطای «این سایت نمی‌توان دسترسی داشت» دنبال کنید.

آدرس‌های سرورهای DNS Google را اضافه کنید

با این گفته، بیایید نگاهی به نحوه تعمیر آن بیندازیم ERR_CONNECTION_REFUSED خطا در کروم ابتدا به نحوه رفع خطا در زمانی که نمی توانید به کل یک وب سایت دسترسی پیدا کنید، می پردازیم، سپس راه حل را برای زمانی که نمی توانید به فایل یا منبع خاصی در یک وب سایت دسترسی پیدا کنید، نشان خواهیم داد.

نحوه رفع خطای «این سایت نمی‌تواند دسترسی داشته باشد».

با کلیک بر روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالا و سپس انتخاب «ابزارهای بیشتر» و سپس «پاک کردن داده‌های مرور…» می‌توانید کش مرورگر را در Google Chrome به راحتی پاک کنید.

نحوه پاک کردن کش مرورگر در گوگل کروم

تنظیمات TCP/IP را بازنشانی کنید

برای کمک به شما، راهنمای کاملی درباره نحوه پاک کردن حافظه پنهان DNS برای Mac، Windows و Google Chrome ایجاد کرده‌ایم.

معمولا این پیام زمانی نمایش داده می شود که نمی توانید به کل یک وب سایت دسترسی داشته باشید.

آیا شما می بینید ERR_CONNECTION_REFUSED هنگام تلاش برای دسترسی به یک وب سایت یا هنگام مشاهده یک منبع وب سایت با استفاده از ابزار بازرسی مرورگر خود خطا می کند؟

در پنجره ای که ظاهر می شود، کادر کنار «تصاویر و فایل های ذخیره شده در حافظه پنهان» را علامت بزنید و سپس روی دکمه «پاک کردن داده ها» کلیک کنید.

نحوه انجام این کار را می‌توانید گام به گام در بازنشانی بخش تنظیمات TCP/IP راهنمای ما در مورد نحوه رفع خطای «این سایت نمی‌توان دسترسی پیدا کرد» را یاد بگیرید.

روی دکمه «تجدید اجاره DHCP» کلیک کنید

چگونه خطای “بارگیری منبع ناموفق” را برطرف کنیم

در زیر به طور خلاصه به مراحلی که باید بردارید می پردازیم. برای دستورالعمل‌های دقیق، به راهنمای ما در مورد چگونگی رفع آسان خطای «این سایت نمی‌توان دسترسی پیدا کرد» در وردپرس را ببینید.

سایر مرورگرها پیام های مشابهی مانند:

  • “نمی توان وصل شد”
  • “هوم…نمی توان به این صفحه دسترسی پیدا کرد”

ما دستورالعمل‌های دقیقی را در مورد نحوه عیب‌یابی هر یک از این موارد در راهنمای خود در مورد نحوه رفع خطای «این سایت نمی‌تواند دسترسی داشته باشد» ارائه می‌کنیم.

عیب یابی نرم افزار در رایانه شما

مرورگر وب شما فایل‌ها و داده‌های وب‌سایت‌هایی را که بازدید می‌کنید ذخیره می‌کند، بنابراین نیازی به دانلود مجدد آن‌ها نیست. با این حال، اگر فایل‌های کش قدیمی یا خراب شوند، می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند.