نحوه بررسی و به روز رسانی به آخرین نسخه وردپرس

اگر نسخه وردپرس شما به روز باشد، پیامی خواهید دید که می گوید نسخه فعلی را دارید. در تصویر زیر، نسخه 6.0.2 است.

نسخه وردپرس شما به روز است

مهم ترین دلیل استفاده از آخرین نسخه وردپرس، افزایش امنیت وب سایت شماست. از آنجایی که بیش از 43 درصد از تمام وب سایت ها از وردپرس استفاده می کنند، این یک هدف مشترک برای هکرها، توزیع کنندگان کدهای مخرب و سارقان داده است.

با هر نسخه جدید، توسعه‌دهندگان وردپرس باگ‌ها را برطرف می‌کنند، ویژگی‌های جدید اضافه می‌کنند، عملکرد را بهبود می‌بخشند و با استانداردهای جدید صنعت به‌روز می‌مانند. اگر وب سایت خود را به روز نگه ندارید، امنیت وب سایت خود را به خطر می اندازید و ویژگی های جدید را از دست می دهید.

چند راه دیگر برای فعال کردن به‌روزرسانی خودکار وردپرس وجود دارد، و می‌توانید در راهنمای ما درباره نحوه فعال کردن به‌روزرسانی خودکار در وردپرس برای نسخه‌های اصلی، با آنها آشنا شوید.

در داشبورد » صفحه اصلی همچنین می توانید شماره نسخه وردپرس خود را در ویجت مدیریت «در یک نگاه» پیدا کنید. در تصویر بالا، ما از وردپرس نسخه 6.0.2 استفاده می کنیم.

توسعه‌دهندگان از ساخت‌های شبانه استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که افزونه‌ها و تم‌هایشان قبل از انتشار با نسخه‌های آینده وردپرس کار می‌کنند. اگر مشکلی وجود دارد، آن‌ها می‌توانند کد خود را برطرف کنند، یا به توسعه‌دهندگان هسته وردپرس در مورد اشکالاتی که کشف می‌کنند اطلاع دهند.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-check-and-update-to-the-latest-wordpress-version/

هر بار که یک آسیب‌پذیری امنیتی گزارش می‌شود، تیم اصلی وردپرس سخت تلاش می‌کند تا یک به‌روزرسانی را منتشر کند که این مشکل را برطرف کند. این باعث می شود آخرین نسخه وردپرس امن ترین نسخه باشد.

ممکن است دوست داشته باشید راهنمای ما را در مورد نحوه غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار در وردپرس برای یادگیری روش های اضافی ببینید. این مقاله حتی نشان می‌دهد که به‌روزرسانی‌های امنیتی خودکار را خاموش می‌کند، اگرچه این چیزی نیست که ما معمولاً توصیه می‌کنیم.

چگونه یک به روز رسانی وردپرس را در یک سایت مرحله آزمایش کنیم

به دنبال عبارت “با تشکر از ایجاد با وردپرس” باشید. در کنار آن، شماره نسخه وردپرس را مشاهده خواهید کرد.

چگونه نسخه وردپرس خود را بررسی کنیم

در اینجا موضوعاتی هستند که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت. از پیوندهای زیر برای رفتن به بخش مورد علاقه خود استفاده کنید.

چرا باید همیشه از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید؟

پس از نصب آپدیت وردپرس، باید از وب سایت خود بازدید کنید تا مطمئن شوید که همه چیز درست به نظر می رسد و کار می کند.

در این مقاله، نحوه بررسی و به روز رسانی آخرین نسخه وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه بررسی و به روز رسانی به آخرین نسخه وردپرس

هنگامی که این کار را انجام دادید، می توانید به آن بازگردید داشبورد » به روز رسانی صفحه و سپس روی دکمه «به‌روزرسانی اکنون» که در تصویر بالا می‌بینید کلیک کنید.

با مراجعه به سایت می توانید ببینید آیا نسخه جدیدی از وردپرس موجود است یا خیر داشبورد » به روز رسانی صفحه منطقه مدیریت وردپرس شما.

اغلب توسعه دهندگان پلاگین و تم به روز رسانی های خود را با نسخه های اصلی وردپرس هماهنگ می کنند. این به آنها امکان می دهد از ویژگی ها و پیشرفت های جدید در دسترس استفاده کنند. و این اغلب به این معنی است که آخرین نسخه وردپرس سازگارترین است.

از آنجایی که برای ایمن نگه داشتن وب سایت خود، بهتر است بلافاصله به روز رسانی های امنیتی را نصب کنید، وردپرس این کار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد. این بدان معناست که شما می توانید مطمئن باشید که سایت شما ایمن باقی می ماند، حتی اگر مشغول یا دور از خانه باشید.

کاربران پیشرفته همچنین می توانند وردپرس را به صورت دستی به روز کنند. می‌توانید نحوه به‌روزرسانی ایمن وردپرس را در راهنمای ما بیاموزید.

به روزترین به روز رسانی های وردپرس، ساخت های شبانه نامیده می شوند. آنها هرگز نباید در یک وب سایت زنده نصب شوند زیرا هنوز برای باگ آزمایش می شوند.

چه کسی باید بیلدهای شبانه وردپرس را نصب کند؟

به همین دلیل خوب است که کمی بیشتر روی به روز رسانی های خود کنترل داشته باشید. می‌توانید نحوه مدیریت بهتر به‌روزرسانی‌های خودکار وردپرس را در راهنمای ما بیاموزید.

وقتی از داشبورد » به روز رسانی در صفحه در قسمت مدیریت وردپرس خود، پیامی را مشاهده خواهید کرد، “این سایت به طور خودکار فقط با نسخه های نگهداری و امنیت وردپرس به روز می شود.”

به روز رسانی خودکار وردپرس را فعال کنید

آیا نمی دانید که آیا وب سایت شما از آخرین نسخه وردپرس استفاده می کند؟

در زیر این پیام، دکمه «اکنون به‌روزرسانی» را خواهید دید. بخش بعدی نحوه نصب آپدیت وردپرس را به شما نشان می دهد.

به روز رسانی هسته وردپرس از داشبورد

نحوه به روز رسانی ایمن به آخرین نسخه وردپرس

اگر نگران خرابی به‌روزرسانی سایت خود هستید، می‌توانید قبل از نصب آن در وب‌سایت زنده‌تان، آزمایش کنید که آیا مشکلی وجود دارد یا خیر. شما می توانید این کار را با یک سایت استیجینگ انجام دهید.

ما نحوه نصب و استفاده از یک سایت استیجینگ را در راهنمای گام به گام خود در مورد چگونگی ایجاد آسان سایت استیجینگ برای وردپرس به شما نشان می دهیم.

نحوه نصب آخرین ساخت های شبانه وردپرس

همچنین راه خوبی برای مشارکت در پروژه وردپرس است. کاربران عادی بدون مهارت برنامه نویسی می توانند ساخت شبانه را آزمایش کنند و هر گونه اشکالی را که پیدا کردند گزارش کنند. کسانی که مهارت های برنامه نویسی دارند حتی می توانند وصله های کدی را ارسال کنند که این اشکالات را برطرف می کند.

هنگامی که آخرین نسخه وردپرس در دسترس باشد، پیام “نسخه به روز شده وردپرس موجود است” را مشاهده خواهید کرد.

برخی از بهترین شرکت های میزبان وردپرس، وب سایت های مرحله بندی 1 کلیکی را ارائه می دهند. اگر وب سایت شما با یکی از آنها میزبانی می شود، می توانید به راحتی یک سایت استیجینگ بدون هیچ زحمتی ایجاد کنید.

Bluehost یک محیط مرحله بندی با 1 کلیک را ارائه می دهد

یک سایت استیجینگ شبیه سازی وب سایت زنده شما است و باید روی همان سرور میزبانی وب نصب شود. این بدان معنی است که اگر به روز رسانی وردپرس به درستی در سایت استیجینگ کار کند، می توانید مطمئن باشید که هیچ مشکلی در سایت زنده ایجاد نخواهد کرد.

قبل از اینکه هر چیزی را به روز کنید، مهم است که یک نسخه پشتیبان کامل از وب سایت وردپرس خود انجام دهید. شما می توانید بهترین راه برای انجام این کار را در راهنمای ما در مورد نحوه پشتیبان گیری و بازیابی سایت وردپرس خود بیاموزید.

اگر راهی برای رفع مشکلات پیدا نکردید، می‌توانید وب‌سایت خود را از پشتیبان‌گیری که ایجاد کرده‌اید بازیابی کنید.

چگونه به روز رسانی خودکار وردپرس را فعال کنیم

اگر می‌خواهید همه به‌روزرسانی‌های وردپرس یکسان انجام شود، کافیست روی پیوند با عنوان «فعال کردن به‌روزرسانی‌های خودکار برای همه نسخه‌های جدید وردپرس» کلیک کنید.

وردپرس به طور خودکار سایت شما را در حالت نگهداری قرار می دهد، سپس آخرین نسخه نرم افزار را دریافت کرده و برای شما نصب می کند. پیشرفت به روز رسانی را روی صفحه نمایش خود خواهید دید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که وارد قسمت مدیریت وردپرس شوید و به پایین صفحه بروید.

اگر ارائه دهنده هاست شما این سرویس را ارائه نمی دهد، می توانید به راحتی خودتان یک سایت استیجینگ ایجاد کنید. می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید یا از افزونه ای مانند WP Stagecoach استفاده کنید.

در راهنمای ما بیشتر بدانید که چرا باید همیشه از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید.

چگونه به راحتی نسخه وردپرس خود را بررسی کنیم

اکنون نسخه‌های اصلی وردپرس به‌طور خودکار نصب نمی‌شوند، فقط به‌روزرسانی‌های امنیتی که احتمال تداخل‌هایی که سایت شما را خراب می‌کنند بسیار کمتر است.

نسخه های جدید وردپرس همچنین شامل ویژگی های مفید جدید و همچنین رفع اشکال برای ویژگی های قدیمی است.

در عوض، بیلدهای شبانه باید در یک سایت استیجینگ یا به صورت محلی در رایانه ویندوز یا مک شما نصب شوند. شما می توانید این کار را با استفاده از تستر بتا وردپرس افزونه ای که به طور خودکار نصب وردپرس شما را به آخرین بیلدهای شبانه به روز می کند.

به روز رسانی خودکار وردپرس راحت است، اما همچنین می تواند منجر به مشکلات شود. به عنوان مثال، ممکن است یک به روز رسانی بتواند سایت شما را خراب کند. اگر وردپرس به طور خودکار به روز شود، ممکن است برای رفع آن نباشید یا حتی متوجه مشکلی شوید.

وردپرس به طور خودکار به‌روزرسانی‌ها را به طور منظم بررسی می‌کند. با این حال، برای بررسی دستی به‌روزرسانی‌ها، می‌توانید روی پیوند «بررسی مجدد» نیز کلیک کنید.

گاهی اوقات شما می خواهید نسخه وردپرس یک وب سایت را بدانید در حالی که دسترسی مدیریت ندارید. خوشبختانه، راه‌های دیگری نیز برای بررسی نسخه‌ای که استفاده می‌کنند وجود دارد، و می‌توانید در راهنمای ما درباره نحوه بررسی آسان نسخه وردپرس که از آن استفاده می‌کنید، با آنها آشنا شوید.

نحوه بررسی به روز رسانی های وردپرس

اگر مشکلی وجود دارد، باید مقداری عیب یابی انجام دهید. ممکن است دوست داشته باشید به لیست خطاهای رایج وردپرس و راهنمای عیب یابی وردپرس ما نگاهی بیندازید.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد که چگونه آخرین نسخه وردپرس را بررسی و به روز کنید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه سرعت وب سایت وردپرس خود را افزایش دهید، یا لیست پلاگین های وردپرس ما را که باید برای رشد سایت خود داشته باشید را بررسی کنید.

اگر تصمیم دارید در آینده به‌روزرسانی‌های خودکار را غیرفعال کنید، به سادگی به آن بازگردید داشبورد » به روز رسانی روی پیوندی که می‌گوید «فقط برای نسخه‌های نگهداری و امنیت به به‌روزرسانی‌های خودکار تغییر دهید» کلیک کنید.

به‌روزرسانی‌های خودکار وردپرس را به جز به‌روزرسانی‌های امنیتی غیرفعال کنید

در این صفحه، همچنین مُهر زمانی را که سایت وردپرس شما آخرین بار برای به‌روزرسانی بررسی کرده است، می‌بینید.