نحوه ایجاد یک تقویم رویداد ساده با تقویم قندی


آیا می خواهید یک تقویم رویداد به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

تقویم راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن رویدادهای حضوری و مجازی با بازدیدکنندگان است. می توانید از یکی برای تبلیغ رویدادهای آینده خود، جذب افراد بیشتری برای شرکت و کمک به آگاهی از برند استفاده کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از Sugar Calendar به راحتی یک تقویم رویداد ساده در وردپرس ایجاد کنید.

چگونه با Sugar Calendar یک تقویم رویداد ساده ایجاد کنیم

چرا یک تقویم رویداد ساده برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید؟

با افزودن یک تقویم در وردپرس، می توانید رویدادهای آینده را به بازدیدکنندگان خود نشان دهید.

این امر باعث می‌شود مردم به راحتی در مورد وبینارهای آتی، جلسات مجازی، موعظه‌های آنلاین، تماس‌های مربیگری و موارد دیگر اطلاعات کسب کنند. به این ترتیب، یک تقویم می تواند رویدادهای شما را تبلیغ کند و افراد بیشتری را به شرکت در آن ترغیب کند.

اگر یک وب سایت عضویت یا یک انجمن دارید، حتی می توانید رویدادهای ارسال شده توسط کاربر را بپذیرید. این یک راه عالی برای ایجاد یک جامعه، جذب بازدیدکنندگان جدید، و به روز نگه داشتن تقویم خود با آخرین رویدادها است. همچنین در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد زیرا نیازی به تحقیق در مورد رویدادهای آینده و افزودن آنها به تقویم ندارید.

با این گفته، بیایید ببینیم چگونه می توانید یک تقویم رویداد ساده به سایت خود اضافه کنید.

نحوه ایجاد یک تقویم رویداد ساده در وردپرس

ساده ترین راه برای افزودن تقویم رویداد به وردپرس استفاده از آن است تقویم شکر. این بهترین افزونه تقویم وردپرس است و همه چیزهایی را که برای ایجاد چندین تقویم، تنظیم زمان شروع و پایان رویدادها، همگام سازی با Google Calendar و موارد دیگر نیاز دارید، دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Sugar Calendar را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، به آدرس زیر بروید تقویم » تنظیمات صفحه در اینجا، می توانید کلید مجوز خود را در قسمت “کلید مجوز” وارد کنید.

افزودن مجوز به تقویم قندی

این کلید را با ورود به سیستم پیدا خواهید کرد حساب Sugar Calendar شما. همچنین در ایمیلی که هنگام خرید Sugar Calendar دریافت کردید، موجود است.

پس از آن، روی دکمه “تأیید” کلیک کنید تا مطمئن شوید که کلید مجوز شما معتبر است. در نهایت، می‌توانید روی «ذخیره تغییرات» کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.

تایید مجوز Sugar Calendar در وردپرس

هنگامی که این کار را انجام دادید، با رفتن به آن، آماده ایجاد یک تقویم هستید تقویم » تقویم.

در اینجا، بر روی تب “تقویم ها” کلیک کنید.

ایجاد یک تقویم جدید در وردپرس

اکنون می توانید روی دکمه “افزودن تقویم” کلیک کنید.

این یک پنجره باز می شود که در آن می توانید عنوانی را در قسمت “Name” تایپ کنید. Sugar Calendar به شما امکان می دهد چندین تقویم ایجاد کنید، اما فقط یک نمای تقویم را به سایت شما اضافه می کند. بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از منوی کشویی بین نماهای مختلف تقویم جابه جا شوند.

همانطور که گفته شد، “نام” باید به بازدیدکنندگان کمک کند تا تفاوت بین تقویم های مختلف را تشخیص دهند.

نام گذاری به تقویم رویداد ساده خود

مشابه صفحات فرزند، می توانید تقویم ها را در روابط والدین و فرزند مرتب کنید.

کودکان زیر والدین خود در داشبورد وردپرس ظاهر می شوند، بنابراین این می تواند یک راه مفید برای سازماندهی تقویم های شما باشد. این امر مخصوصاً در صورتی صادق است که تعداد زیادی تقویم مختلف داشته باشید.

همه تقویم ها به طور پیش فرض تقویم های والد هستند. برای ایجاد یک تقویم فرزند، باید منوی کرکره‌ای «والد» را باز کنید و سپس تقویمی را که می‌خواهید به‌عنوان والد استفاده کنید، انتخاب کنید.

بعد، می توانید یک توضیح اختیاری اضافه کنید. بسته به قالب وردپرس شما، ممکن است در کنار تقویم در وب سایت شما ظاهر شود، اما همه تم ها توضیحات تقویم را نشان نمی دهند. اگر توضیحی اضافه می کنید، همیشه بررسی کنید که در وب سایت وردپرس شما نمایش داده شود.

در نهایت، ممکن است بخواهید رنگی اضافه کنید که در کنار تقویم در داشبورد وردپرس شما ظاهر شود. این کدگذاری رنگی می تواند به شما کمک کند تقویم های مرتبط را با هم گروه بندی کنید یا به راحتی یک تقویم خاص را شناسایی کنید.

سازماندهی تقویم ها در وبلاگ وردپرس خود

برای افزودن یک رنگ، به سادگی بر روی کلید “انتخاب رنگ” کلیک کنید و سپس با استفاده از کنترل هایی که ظاهر می شود، انتخاب خود را انجام دهید.

وقتی از اطلاعاتی که وارد کرده اید راضی هستید، روی «افزودن تقویم جدید» کلیک کنید تا پیش بروید و اولین تقویم قندی خود را ایجاد کنید.

ایجاد یک تقویم وردپرس با کد رنگی

شما می توانید چندین تقویم را به سادگی با تکرار همان فرآیندی که در بالا توضیح داده شد ایجاد کنید.

افزودن رویدادها در تقویم شکر

پس از ایجاد یک تقویم، آماده اضافه کردن رویدادها به آن تقویم هستید.

برای شروع، تب “رویدادها” را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “افزودن رویداد” کلیک کنید.

اضافه کردن رویدادها به تقویم وبلاگ وردپرس شما

اکنون می توانید تمام اطلاعات مربوط به رویداد خود، مانند تاریخ و زمان، مدت زمان، و تکرار یا عدم تکرار آن را اضافه کنید.

ابتدا، می‌خواهید پیش بروید و نام رویداد را انتخاب کنید.

نحوه اضافه کردن رویدادها به تقویم آنلاین

سپس، زمان شروع و تاریخ پایان را اضافه کنید. اگر رویداد تمام روز طول بکشد، می‌توانید به سادگی کادر «تمام روز» را علامت بزنید.

گزینه دیگر تنظیم زمان شروع و پایان است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

اضافه کردن تاریخ و زمان به یک رویداد

به طور پیش فرض، Sugar Calendar همه رویدادها را به عنوان رویدادهای یکباره ایجاد می کند. با این حال، برخی از رویدادها تکرار می شوند. برای مثال، ممکن است هر دوشنبه صبح یک وبینار برگزار کنید یا یک جلسه ماهانه برای همه داوطلبان در سازمان غیرانتفاعی خود داشته باشید.

برای ایجاد یک رویداد تکرارشونده، به سادگی برگه «تکرار» را انتخاب کنید، و سپس یک گزینه را از منوی کشویی «تکرار» انتخاب کنید، مانند روزانه، هفتگی یا ماهانه.

یک رویداد تکراری در وردپرس ایجاد کنید

همچنین می‌توانید تاریخ اختیاری «تکرار پایان» را تنظیم کنید، یعنی زمانی که رویداد متوقف می‌شود. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تا پایان سال برنامه داشته باشید وبینارها را برگزار کنید.

اگر در حال سازماندهی یک رویداد حضوری هستید، می‌توانید برگه «مکان» را نیز انتخاب کرده و محل برگزاری این رویداد را تایپ کنید.

ایجاد یک رویداد حضوری با مکان

سپس، برخی از اطلاعات مربوط به رویداد را در کادر “جزئیات” وارد کنید.

این دقیقاً مانند ویرایشگر کلاسیک وردپرس عمل می کند تا بتوانید تصاویر، فیلم ها و قالب بندی را اضافه کنید.

افزودن توضیحات اختیاری به یک رویداد

شما همچنین می توانید یک تصویر برجسته اضافه کنید که در صفحه رویداد ظاهر می شود. این می تواند صفحه را جذاب تر کند و همچنین ممکن است در نتایج جستجو و فیدهای خبری رسانه های اجتماعی استفاده شود.

برای افزودن یک تصویر برجسته، به سادگی روی «تنظیم تصویر برجسته» کلیک کنید و سپس یک تصویر را از کتابخانه رسانه انتخاب کنید یا یک فایل جدید آپلود کنید.

نحوه ایجاد یک رویداد با یک تصویر برجسته

در بخش «تقویم‌ها»، تقویمی را که می‌خواهید این رویداد را در آن اضافه کنید، پیدا کنید.

سپس می توانید برای انتخاب دکمه رادیویی آن کلیک کنید.

نحوه اضافه کردن یک رویداد به تقویم در وردپرس

شما همچنین می توانید یک تقویم جدید در این بخش، به سادگی با کلیک بر روی دکمه “افزودن تقویم جدید” ایجاد کنید.

با این کار تنظیماتی اضافه می شود که در آنها می توانید نامی به تقویم جدید بدهید و به آن یک تقویم والد اختیاری اختصاص دهید.

ایجاد تقویم های دیجیتال بیشتر برای وب سایت شما

هنگامی که تمام اطلاعات را وارد کردید، فقط روی دکمه “انتشار” کلیک کنید.

برای افزودن رویدادهای بیشتر به تقویم می توانید این روند را تکرار کنید.

قرار دادن تقویم رویدادهای خود در وب سایت شما

می توانید با استفاده از کد کوتاه به هر پست یا صفحه یک تقویم اضافه کنید. اگر چندین تقویم ایجاد کرده اید، بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از یک کشویی بین این تقویم های مختلف جابجا شوند.

یک تقویم رویداد در یک وب سایت وردپرس

ما تقویم را به یک صفحه جدید وردپرس اضافه می کنیم، اما مهم نیست که در کجا تقویم را اضافه می کنید، مراحل مشابه خواهند بود.

ابتدا به صفحات » افزودن جدید در پنل مدیریت شما اگر می‌خواهید آن را به یک صفحه موجود اضافه کنید، به سادگی روی «ویرایش» زیر نام آن کلیک کنید صفحات » همه صفحات.

سپس، به صفحه خود عنوانی بدهید و هر دسته و برچسبی را که می خواهید استفاده کنید اضافه کنید.

سپس می توانید روی نماد ‘+’ کلیک کنید تا یک بلوک جدید ایجاد کنید و ‘Shortcode’ را تایپ کنید. وقتی بلوک سمت راست ظاهر شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه اضافه شود.

چگونه یک بلوک کد کوتاه به یک صفحه یا پست اضافه کنیم

سپس کد کوتاه را کپی کنید[sc_events_calendar] به بلوک کد کوتاه برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن کد کوتاه در وردپرس را ببینید.

اکنون می توانید صفحه را منتشر کرده یا به روز کنید تا تقویم در وب سایت خود فعال شود.

تقویمی که با استفاده از Sugar Calendar ایجاد شده است

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد یک رویداد در تقویم، به سادگی روی آن کلیک کنید.

با این کار صفحه رویداد باز می شود که زمان، تاریخ و سایر جزئیات را نشان می دهد.

یک صفحه رویداد وبینار، ایجاد شده با استفاده از تقویم شکر

Sugar Calendar همچنین دارای یک ویجت است که می توانید آن را به هر قسمت آماده ویجت از پوسته وردپرس خود اضافه کنید. این یک راه آسان برای اضافه کردن یک تقویم به هر صفحه از وب سایت یا وبلاگ وردپرس شما است.

ویجت همچنین به شما امکان می دهد یک تقویم پیش فرض تنظیم کنید که در منوی کشویی انتخاب می شود. این به شما کنترل بیشتری بر روی رویدادهایی که بازدیدکنندگان می بینند می دهد.

برای افزودن یک ویجت در وردپرس، به سادگی به ظاهر “ ابزارک ها. در اینجا، روی دکمه آبی “+” کلیک کنید.

ویرایشگر ویجت وردپرس

سپس می توانید “تقویم شکر” را تایپ کنید.

چند ویجت مختلف Sugar Calendar وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که ویجت “تقویم رویداد” را انتخاب کرده اید.

ویجت Sugar Calendar

اکنون به سادگی ویجت را در ناحیه ای که می خواهید تقویم را نشان دهید بکشید و رها کنید.

در این مرحله می توانید عنوان اختیاری اضافه کنید و اندازه تقویم را تغییر دهید.

پیکربندی ویجت Sugar Calendar

برای تغییر تقویم پیش‌فرض، منوی کشویی «تقویم» را باز کنید و سپس یکی از گزینه‌ها را از لیست انتخاب کنید.

به‌طور پیش‌فرض، Sugar Calendar ماه جاری را هنگام بارگیری صفحه نشان می‌دهد، اما ممکن است ترجیح دهید ماه دیگری را به جای آن نشان دهید. برای ایجاد این تغییر، کافی است تاریخ جدیدی را در قسمت «ماه و سال پیش‌فرض» تایپ کنید.

نحوه تنظیم ویجت Sugar Calendar

پس از اتمام کار، فراموش نکنید که روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید. ویجت Sugar Calendar شما اکنون در سایت شما نمایش داده می شود!

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که یاد بگیرید چگونه یک تقویم رویداد ساده با Sugar Calendar ایجاد کنید. همچنین ممکن است مقاله ما در مورد بهترین خدمات ایمیل مارکتینگ و بهترین نرم افزار اعلان فشار را دوست داشته باشید تا بتوانید کاربران خود را در مورد رویدادها و فعالیت های جدید به روز نگه دارید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-create-a-simple-event-calendar-with-sugar-calendar/