نحوه اطلاع رسانی به کاربران هنگام تایید نظر آنها در وردپرس


آیا می خواهید کاربران را از تایید نظر آنها در وردپرس مطلع کنید؟

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس هنگام انتشار نظر کاربران را مطلع نمی‌کند. این می‌تواند بازدیدکنندگان را متعجب کند که آیا نظر آنها را دریافت کرده‌اید یا اصلاً قصد دارید آن را منتشر کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه کاربران را هنگام تایید نظر آنها مطلع کنید.

نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

چرا هنگام تایید نظر کاربران در وردپرس به آنها اطلاع دهید؟

نظرات به بازدیدکنندگان وب سایت شما اجازه می دهد تا با شما و سایر خوانندگان ارتباط برقرار کنند.

آنها یک راه عالی برای دریافت تعامل و بازخورد هستند و می توانند به ایجاد یک جامعه در اطراف وبلاگ وردپرس شما کمک کنند.

به طور پیش فرض، وردپرس تمام نظرات جدید را در یک صف تعدیل قرار می دهد. شما می توانید این نظرات را در قسمت مدیریت ببینید، اما تا زمانی که آنها را تایید نکنید، در وب سایت شما ظاهر نمی شوند.

تایید نظرات در قسمت مدیریت وردپرس

تعدیل نظرات بهترین راه برای ایمن نگه داشتن بحث و بدون هرزنامه است. با این حال، وردپرس به‌طور پیش‌فرض وقتی نظر کاربران را تأیید می‌کنید، به آنها اطلاع نمی‌دهد.

در عوض، بازدیدکنندگان باید به بررسی سایت شما ادامه دهند تا ببینند نظر آنها ظاهر شده است یا خیر. اکثر نظر دهندگان این کار را فراموش می کنند. گاهی اوقات، بازدیدکنندگان حتی ممکن است تصور کنند که در صورت عدم دریافت اعلان، نظر آنها را رد کرده اید.

با تأیید اینکه نظر آنها را منتشر کرده اید، می توانید بازدیدکنندگان را تشویق کنید که به وب سایت وردپرس خود بازگردند. این برای تعامل عالی است و می تواند بحث جالب و پر جنب و جوش بیشتری ایجاد کند.

با این اوصاف، بیایید ببینیم چگونه کاربران را هنگام تایید نظر آنها مطلع کنیم.

نحوه اطلاع دادن به کاربران هنگام تایید نظر آنها در وردپرس

ساده ترین راه برای آگاه کردن افراد هنگام انتشار نظر آنها استفاده از آن است نظر تایید شده اعلان تمدید شد. راه اندازی این افزونه ساده است و به شما امکان می دهد یک ایمیل سفارشی برای کاربران خود ارسال کنید.

ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، افزونه به صورت خودکار کار می کند. هر بار که نظری را تأیید می کنید، وردپرس یک اعلان به آدرس ایمیل آن شخص ارسال می کند.

ایمیل اعلان تأیید نظر

اگر می خواهید محتوای ایمیل را تغییر دهید، به سادگی روی آن کلیک کنید نظر تایید شد در داشبورد وردپرس

اکنون ایمیل پیش‌فرض و تمام کدهای کوتاهی را که می‌توانید در پیام خود استفاده کنید، مشاهده خواهید کرد.

نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

هنگامی که یک ایمیل ایجاد می کند، Comment Approver Notification کد کوتاه را با اطلاعات واقعی جایگزین می کند. مثلا جایگزین می شود [commentauthor] با نام شخصی که در وب سایت وردپرس شما تایپ کرده است.

می توانید هر کد کوتاهی را تایپ کرده یا در ویرایشگر ایمیل کوچک قرار دهید. همانطور که در تصویر زیر می بینید می توانید متن ساده را نیز تایپ کنید.

افزودن کد کوتاه به ایمیل تأیید نظر

وقتی از ظاهر ایمیل راضی هستید، می‌توانید به سادگی ادامه دهید و روی دکمه «به‌روزرسانی» کلیک کنید.

اکنون Comment Approver Notification ایمیل جدید را برای کاربران شما ارسال می کند.

ایمیل یک راه مهم برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان، کاربران و مشتریان شماست. با در نظر گرفتن این موضوع، ایده خوبی است که از یک افزونه SMTP برای بهبود قابلیت تحویل ایمیل استفاده کنید و اعلان های نظرات خود را از پوشه هرزنامه دور نگه دارید.

WP Mail SMTP بهترین افزونه وردپرس SMTP در بازار است. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی از هر سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس ایمن و قابل اعتماد استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه رفع عدم ارسال ایمیل وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که یاد بگیرید چگونه کاربران را هنگام تایید نظر آنها در وردپرس مطلع کنید. همچنین می‌توانید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل و انتخاب تخصصی بهترین نرم‌افزار چت زنده برای مشاغل کوچک را مرور کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-notify-users-when-their-comment-is-approved-in-wordpress/