نحوه اضافه کردن مبدل ارز در وردپرس (2 راه آسان)

نمایش مبدل ارز در سایت شما

در اینجا، می‌توانید روی دکمه «فعال» کلیک کنید تا گزینه‌های مبدل ارز برای WooCommerce فعال شود. علاوه بر این، افزونه همچنین به شما امکان می دهد قیمت ها را تنظیم کنید.

اکنون می توانید از فروشگاه WooCommerce خود دیدن کنید تا مبدل ارز را در عمل مشاهده کنید.

پیش نمایش مبدل ارز WooCommerce

پس از انجام این کار، می توانید تغییرات خود را ذخیره کنید.

پس از فعال سازی، باید به تنظیمات » مبدل ارز صفحه در قسمت مدیریت وردپرس شما. از اینجا می‌توانید تنظیمات کلی را مدیریت کنید، مانند انتخاب طرح‌بندی برای مبدل ارز خود و انتخاب منبع API برای واکشی نرخ‌های مبادله.

تنظیمات مبدل ارز CBX

یک مبدل ارز به بازدیدکنندگان وب سایت شما اجازه می دهد تا بدون خروج از وب سایت شما، نرخ مبادله ارزهای مختلف را به سرعت محاسبه کنند.

می توانید ارز اصلی را انتخاب کنید و سپس لیستی از ارزهای دیگر را برای نمایش در لیست نرخ اضافه کنید.

تنظیمات چیدمان فهرست را ویرایش کنید

اگر یک فروشگاه ووکامرس دارید که مشتریانی را از نقاط مختلف جهان جذب می‌کند، یک مبدل ارز می‌تواند قیمت‌ها را به ارزهای محلی نشان دهد و تبدیل‌ها را افزایش دهد.

ساده ترین راه برای اضافه کردن مبدل ارز در ووکامرس استفاده از آن است CURCY افزونه این یک افزونه WooCommerce رایگان است که استفاده از آن آسان است و پشتیبانی چند ارزی را ارائه می دهد.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی یک مبدل ارز در وردپرس اضافه کنید.

چگونه یک مبدل ارز در وردپرس اضافه کنیم

چه نوع وب سایت هایی به مبدل ارز نیاز دارند؟

پس از طرح‌بندی ماشین‌حساب، می‌توانید برای تنظیمات پیش‌فرض فهرست نرخ ارز، به تب «فهرست پیش‌فرض» بروید.

پس از فعال سازی، می توانید به چنذ ارزی صفحه را از داشبورد وردپرس و برگه تنظیمات عمومی را مشاهده کنید.

تنظیمات کلی CURCY

ما 2 روش را به شما نشان خواهیم داد، از جمله راهی برای سایت وردپرس و فروشگاه ووکامرس. برای رفتن به بخش دلخواه خود می توانید روی پیوندهای زیر کلیک کنید:

اضافه کردن مبدل ارز در وردپرس

شما به راحتی با استفاده از یک مبدل ارز در وردپرس اضافه می کنید مبدل ارز CBX. این یک افزونه رایگان وردپرس است که تا 117 ارز را محاسبه و نمایش می دهد.

پس از انجام تنظیمات، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید. هر زمان که تنظیماتی را در برگه های بالا تغییر دادید، حتما این مرحله را انجام دهید.

با استفاده از بلوک CBX Currency Converter به راحتی می توانید مبدل ارز را در هر نقطه از وب سایت خود نمایش دهید.

ابتدا باید افزونه CURCY را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

آیا می خواهید یک مبدل ارز به وبلاگ خود اضافه کنید؟

همچنین می توانید مبدل ارز را در نوار کناری وب سایت خود نمایش دهید.

در اینجا، گزینه هایی برای شناسایی خودکار ارزها و نشان دادن یک ارز خاص برای بازدیدکنندگان از مکان های مختلف پیدا خواهید کرد.

شناسایی خودکار ارزها

خواه یک فروشگاه آنلاین، یک وب سایت کسب و کار کوچک یا یک وبلاگ وردپرسی داشته باشید، تا زمانی که مخاطب بین المللی دارید و چیزی را می فروشید، می توانید از یک مبدل ارز استفاده کنید.

پس از افزودن کلید API، می توانید یک طرح برای مبدل ارز انتخاب کنید.

پس از اتمام کار، به سادگی روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید.

تنظیمات مبدل ارز را تغییر دهید

پس از افزودن بلوک ویجت، می‌توانید عنوان را ویرایش کنید، طرح‌بندی را انتخاب کنید، اعشار را تغییر دهید، ارز پیش‌فرض را انتخاب کنید و موارد دیگر.

با این حال، سایر پلاگین های چند ارزی نیز کار را انجام می دهند که اکثر آنها رایگان هستند. بیایید ببینیم چگونه می توانید یک مبدل ارز در ووکامرس اضافه کنید.

اضافه کردن مبدل ارز در ووکامرس

4 طرح بندی برای انتخاب وجود دارد. با استفاده از این طرح‌بندی‌ها، می‌توانید یک ماشین‌حساب ارز، فهرست نرخ ارز یا هر دو را نمایش دهید. شما همچنین می توانید موقعیت نقطه اعشار را تعریف کنید.

طرح مبدل ارز

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه افزودن مبدل ارز در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب تخصصی ما از بهترین افزونه های ماشین حساب برای سایت وردپرس خود و نحوه سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس خود را ببینید.

در مرحله بعد، می توانید به برگه «طراحی» بروید و ظاهر مبدل ارز خود را ویرایش کنید.

می توانید به ظاهر » ابزارک ها از داشبورد وردپرس شما. پس از آن، می‌توانید به سادگی بلوک ویجت «CBX Currency Converter» را به ناحیه نوار کناری اضافه کنید.

مبدل CBX را به نوار کناری اضافه کنید

به عنوان مثال، در تب “Calculator Default”، می توانید مقادیر پیش فرض را برای ماشین حساب ارز تنظیم کنید. به شما امکان می‌دهد ارزها را فعال کنید، گزینه‌های پیش‌فرض را برای از و به ارزها و موارد دیگر تنظیم کنید.

تنظیمات چیدمان ماشین حساب را ویرایش کنید

کاربران شما می‌توانند مبلغی را وارد کنند، ارزی را که می‌خواهند بررسی کنند انتخاب کنند و سپس روی دکمه «تبدیل» کلیک کنند تا نتایج همانجا نمایش داده شود.

پیش نمایش ویجت مبدل ارز

همچنین می توانید یک مبدل ارز را در WooCommerce یا هر سایت تجارت الکترونیک وردپرس دیگری ادغام کنید. برای این، شما نیاز دارید مبدل ارز حرفه ای افزونه

به سادگی از وب سایت خود دیدن کنید تا مبدل ارز را در ویجت نوار کناری یا صفحه وردپرس ببینید.

در اینجا چند نمونه از وب سایت هایی وجود دارد که ممکن است به ماشین حساب ارز برای وردپرس نیاز داشته باشند:

  • فروشگاه های تجارت الکترونیک: اگر یک فروشگاه تجارت الکترونیک با وردپرس راه اندازی می کنید و محصولاتی را در سطح بین المللی می فروشید، یک مبدل ارز می تواند به کاربران شما کمک کند تا به سرعت هزینه ها را با ارز محلی خود محاسبه کنند.
  • وبلاگ های سفر: اگر صاحب یک وبلاگ سفر هستید، یک ماشین حساب ارزی می تواند به کاربران شما کمک کند تا هزینه های سفر را به ارزهای مختلف محاسبه کنند.
  • وب سایت های تجاری: یک وب سایت تجاری نیز ممکن است بخواهد که کاربرانش نرخ ارزهای مختلف را ببینند. به ویژه کسب و کارهایی که در کشورهای مختلف حضور دارند.
  • وب سایت های مالی و بانکی: وب‌سایت‌های صنعت مالی و بانکی می‌توانند ماشین‌حساب ارز را برای بازدیدکنندگان خود اضافه کنند تا نرخ تبدیل را بدون ترک وب‌سایت خود محاسبه کنند.
  • سایت های مبادلات سکه و فارکس: وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که وبلاگ‌نویسی می‌کنند یا با ارزهای دیجیتال، معاملات فارکس و موارد مشابه سروکار دارند. این وب سایت ها به یک مبدل ارز نیاز دارند تا کاربرانشان بتوانند به سرعت نرخ تبدیل را محاسبه کنند.

ممکن است بسیاری از وب سایت های وردپرس دیگری وجود داشته باشند که ممکن است به مبدل ارز نیاز داشته باشند. همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن آسان مبدل ارز در وردپرس بیندازیم.

این افزونه به شما امکان می دهد موقعیت آن را انتخاب کنید، عنوانی را اضافه کنید، رنگ متن، سبک، رنگ اصلی و پس زمینه و موارد دیگر را تغییر دهید.

تغییر طراحی مبدل ارز

علاوه بر این، می‌توانید تنظیمات را برای هر طرح مبدل ارز ویرایش کنید.

پس از آن، می توانید به برگه «مکان» بروید.

به طور پیش فرض، افزونه از Exchangerate.host استفاده می کند که به کلید API نیاز ندارد. با این حال، می‌توانید روی منوی کشویی کلیک کنید و منابع دیگری مانند Alphavantage، Openexchangerates و Currencylayer را انتخاب کنید.

در مرحله بعد، می توانید به پایین اسکرول کنید و ارزهای مختلف را اضافه کنید. به سادگی روی دکمه “افزودن ارز” کلیک کنید. به یاد داشته باشید که در افزونه رایگان، شما می توانید تنها 2 ارز را در یک زمان اضافه کنید.

ارزها را اضافه کنید

ابتدا می توانید یک صفحه جدید ایجاد کنید یا یک صفحه موجود را ویرایش کنید. پس از وارد شدن به ویرایشگر محتوا، به سادگی روی دکمه «+» کلیک کنید و بلوک CBX Currency Converter را اضافه کنید.

مبدل CBX را به صفحه اضافه کنید

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-add-a-currency-converter-in-wordpress/

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه CBX Currency Converter را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.