نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه گزینه هایی را برای ویژگی های عنوان و nofollow به پنجره Insert Link در وردپرس اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

چرا ویژگی های عنوان و NoFollow را به لینک ها در وردپرس اضافه کنید؟

پس از فعال سازی، باید افزونه را با استفاده از جادوگر راه اندازی AIOSEO پیکربندی کنید. برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای نهایی ما را در مورد نحوه راه اندازی All in One SEO برای وردپرس ببینید.

پس از انجام این کار، افزونه به طور خودکار ویژگی های اضافی را به پنجره Insert Link اضافه می کند.

All in One SEO (AIOSEO) بهترین افزونه سئو وردپرس است و به شما کمک می کند سئو وب سایت خود را بهبود ببخشید. شما فقط به نسخه رایگان نیاز دارید تا ویژگی های اضافی را به پنجره افزودن پیوند اضافه کنید، اما AIOSEO Pro حتی ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد تا به شما کمک کند رتبه بهتری در صفحات نتایج موتور جستجو کسب کنید.

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس راهی برای افزودن ویژگی‌های عنوان و nofollow هنگام ایجاد پیوند با ویرایشگر بلوک وردپرس ارائه نمی‌کند.

کارشناسان سئو همچنین توصیه می کنند هنگام لینک دادن به وب سایت های خارجی از ویژگی nofollow استفاده کنید. این ویژگی به موتورهای جستجو می گوید که می توانند این پیوندها را بخزند، اما هیچ مرجع پیوندی را به این وب سایت ها منتقل نمی کنند.

این می تواند برای خوانندگان شما اطمینان بخش باشد زیرا مشخص می کند که پیوند به کجا منتهی می شود. همچنین سئوی سایت شما را بهبود می بخشد.

آیا می خواهید یک برچسب عنوان یا nofollow به لینک های وردپرس خود اضافه کنید؟

با این گفته، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن آسان گزینه های عنوان و nofollow به پنجره Insert Link در وبلاگ وردپرس خود بیاندازیم.

نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب رایگان است همه در یک سئو لایت افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

برای افزودن عنوان پیوند، کافی است آن را در قسمت «افزودن ویژگی عنوان به پیوند» تایپ کنید. هنگامی که پیوند را ذخیره می کنید، AIOSEO عنوان و هر ویژگی را که روی آن تغییر می دهید اعمال می کند.

با این حال، هنگامی که روی نماد Insert Link در وردپرس کلیک می‌کنید، هیچ گزینه‌ای برای اضافه کردن عنوان پیوند یا nofollow کردن لینک وجود ندارد. پنجره بازشو فقط به شما امکان می دهد URL پیوند را اضافه کنید و گزینه ای برای باز کردن پیوند در یک پنجره جدید به شما می دهد.

به طور پیش فرض، وردپرس به شما اجازه نمی دهد تا ویژگی های عنوان و NoFollow را اضافه کنید
اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-add-title-and-nofollow-to-insert-link-popup-in-wordpress/

اینها شامل یک فیلد عنوان و گزینه هایی برای اضافه کردن برچسب های nofollow، حمایت شده و UGC (محتوای تولید شده توسط کاربر) می شود.

AIOSEO ویژگی های NoFollow و Title را به پنجره Insert Link اضافه می کند

دادن عنوان به پیوندهای خود مفید است. هنگامی که شخصی نشانگر ماوس خود را روی یک پیوند قرار می دهد ظاهر می شود.

پیوند با عنوان

هنگام نوشتن محتوا، می‌توانید پیوندهایی برای ارتباط بین پست‌ها و صفحات خود اضافه کنید و به مقالات سایت‌های دیگر مراجعه کنید. این پیوندها به بازدیدکنندگان وب سایت وردپرس شما می گویند که در آن می توانند اطلاعات بیشتری در مورد یک موضوع پیدا کنند.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد که چگونه گزینه‌های عنوان و nofollow را به پنجره Insert Link در وردپرس اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه افزایش سرعت عملکرد وردپرس خود را بیاموزید یا لیست افزونه های ضروری ما را برای رشد سایت خود بررسی کنید.