نحوه اضافه کردن زیر خط و توجیه دکمه های متن در وردپرس

برای توجیه یک پاراگراف، ابتدا مطمئن شوید که مکان نما شما در آن پاراگراف است. سپس روی فلش رو به پایین «Displays more block tools» کلیک کنید و «Justify» را از منوی کشویی انتخاب کنید.

اضافه کردن دکمه های زیر خط و توجیه متن به ویرایشگر کلاسیک

برای خط کشیدن زیر نوشتار، ابتدا باید متن را انتخاب کنید، سپس روی فلش رو به پایین «نمایش ابزارهای بلوک بیشتر» کلیک کنید و سپس از منوی کشویی روی «زیر خط» کلیک کنید.

آیا نیاز به خط کشی یا توجیه متن در وردپرس دارید؟

میانبر صفحه کلید دیگری برای توجیه متن وجود دارد. به سادگی متن را انتخاب کرده و فشار دهید Shift+Alt+J در ویندوز یا Command+Option+J در مک و متن شما توجیه می شود.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد که یاد بگیرید چگونه دکمه‌های متنی را در وردپرس زیرخط و توجیه کنید. همچنین ممکن است بخواهید بدانید که چرا وردپرس رایگان است، یا لیست ما از افزونه های ضروری برای رشد سایت خود را بررسی کنید.

با این حال، چند دلیل وجود دارد که باید در نظر داشته باشید که زیر و توجیه متن در وب سایت خود را در نظر نگیرید.

وردپرس قبلاً دارای دکمه های متنی توجیه و زیر خط در ویرایشگر بصری بود. با این حال، آنها حذف شده اند و دیگر در دسترس نیستند.

این نمادهای اضافی را نمی‌توان مستقیماً به نوار ابزار ویرایشگر بلوک اضافه کرد، اما با کلیک کردن روی فلش رو به پایین «نمایش ابزارهای بلوک بیشتر» در نوار ابزار، گزینه‌های اضافی را پیدا خواهید کرد.

از نماد «نمایش ابزارهای مسدود بیشتر» به Underline و Justify دسترسی پیدا کنید

پیش نمایشی از ویرایشگر کلاسیک وردپرس را مشاهده خواهید کرد. در زیر پیش نمایش، تمام دکمه های استفاده نشده را به شما نشان می دهد.

اکنون باید دکمه‌های متن را از کادر «دکمه‌های استفاده نشده» به ویرایشگر پست بکشید و رها کنید.

دکمه های استفاده نشده مورد نیاز خود را به نوار ابزار ویرایشگر کلاسیک بکشید

پس از فعال‌سازی، این افزونه در هنگام استفاده از ویرایشگر بلوک وردپرس، زیرخط، توجیه و سایر ویژگی‌های قالب‌بندی را در دسترس قرار می‌دهد.

ابتدا باید آن را نصب و فعال کنید جعبه ابزار ویرایشگر بلوک گوتنبرگ – EditorsKit افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

اکنون هنگامی که در حال ایجاد یا ویرایش یک پست یا صفحه وبلاگ وردپرس هستید، دکمه های قالب بندی جدید در نوار ابزار ویرایشگر کلاسیک در دسترس خواهند بود.

اکنون دکمه های خط کش و توجیه در نوار ابزار ویرایشگر کلاسیک در دسترس هستند

در این مقاله، نحوه اضافه کردن زیر خط و توجیه دکمه های متنی در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه اضافه کردن زیر خط و توجیه دکمه های متن در وردپرس

چرا دکمه های زیر خط و توجیه متن را در وردپرس اضافه کنید؟

اول اینکه، متن زیرخط‌دار می‌تواند شبیه پیوندها باشد و کاربران شما ممکن است از کار نکردن آنچه که فکر می‌کنند پیوند است ناامید شوند. همچنین، متن توجیه شده می تواند خواندن مطالب شما را سخت تر کند، به خصوص در صفحه نمایش های کوچک.

پس از اتمام کار، مطمئن شوید که روی دکمه “ذخیره تغییرات” در بالای صفحه کلیک کنید تا تنظیمات جدید ذخیره شوند.

پس از فعال سازی، باید به آن بروید تنظیمات » ابزار ویرایشگر پیشرفته (TinyMCE Advanced) در منوی مدیریت شما در مرحله بعد، باید روی زبانه «ویرایشگر کلاسیک (TinyMCE)» در بالای صفحه کلیک کنید.

برای خط کشیدن زیر متن، کافی است متنی را که می خواهید زیر آن در وردپرس خط بکشید انتخاب کنید و فشار دهید Ctrl+U در ویندوز یا Command+U در مک خودشه. این میانبر صفحه کلید هم با ویرایشگر بلوک و هم با ویرایشگر کلاسیک کار می کند.

آیا می‌خواهید هنگام ویرایش پست‌ها و صفحات در وب‌سایت وردپرس خود، دکمه‌های زیرخط و توجیه گمشده را بازیابی کنید؟ این دکمه ها از ویرایشگر پست در وردپرس 4.7 حذف شدند، اما خوشبختانه راهی برای بازگرداندن آنها وجود دارد.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-add-underline-and-justify-text-buttons-in-wordpress/

با این اوصاف، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن زیر خط و توجیه دکمه های متن در وردپرس بیاندازیم. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را برای ویرایشگر بلوک و کلاسیک انجام دهید. همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از میانبرهای صفحه کلید، بدون نیاز به دکمه، متن را زیر خط بکشید و توجیه کنید.

خط کشی و توجیه متن با استفاده از میانبرهای صفحه کلید

اگر از ویرایشگر کلاسیک استفاده می کنید، باید با نصب و فعال کردن آن شروع کنید ابزارهای ویرایشگر پیشرفته افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

برای خط کشیدن یا توجیه متن در وردپرس نیازی به پلاگین یا نمادهای نوار ابزار ندارید. در عوض، می توانید به سادگی از میانبر صفحه کلید استفاده کنید.

با این حال، ترکیب صفحه کلید برای توجیه متن فقط با ویرایشگر کلاسیک کار می کند. اگر از ویرایشگر بلاک استفاده می کنید، نمی توانید متن را با میانبر صفحه کلید توجیه کنید و باید از روش افزونه زیر استفاده کنید.

اضافه کردن دکمه های زیر خط و توجیه متن به ویرایشگر بلاک