نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویژه ویدئو در وردپرس


آیا می خواهید از ویدئو برای تصاویر کوچک برجسته در وردپرس استفاده کنید؟

با جایگزینی یک پست یا تصویر ویژه محصول با یک ویدیوی ویژه، می توانید وب سایت خود را بسیار پر جنب و جوش و پویا کنید. بازدیدکنندگان می‌توانند این ویدیوها را تقریباً از هر جایی از جمله آرشیو وبلاگ، صفحه اصلی و صفحات محصول WooCommerce مشاهده کنند.

در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید تصاویر کوچک ویدئویی برجسته را در وردپرس اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویدئویی برجسته در وردپرس

چرا تصاویر کوچک ویدیوی ویژه را در وردپرس اضافه کنیم؟

همه تم های محبوب وردپرس به شما امکان می دهند تصاویر برجسته را به پست ها و محصولات خود اضافه کنید.

اینها تصاویر اولیه هستند و اغلب در بالای صفحه و سایر قسمت های سایت شما مانند صفحات آرشیو وب سایت شما ظاهر می شوند. موتورهای جستجو و سایت های رسانه های اجتماعی نیز ممکن است تصویر ویژه یک صفحه را نمایش دهند.

یک تصویر برجسته خوب می تواند باعث جذب کاربر زیادی برای شما شود. با این حال، ممکن است بتوانید با استفاده از یک تصویر کوچک ویدیوی ویژه، کلیک، بازدید از صفحه و حتی فروش بیشتری داشته باشید.

اگر یک فروشگاه آنلاین ایجاد کرده اید، نمایش یک ویدیو در بالای صفحه محصول راهی عالی برای ترغیب خریداران به پیمایش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول است.

نمونه ای از تصویر کوچک ویدیوی برجسته

با این گفته ها، بیایید ببینیم چگونه می توانید تصاویر کوچک ویدیوی برجسته را در وردپرس اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویژه ویدئو در وردپرس

ساده ترین راه برای استفاده از ویدیوها به عنوان تصاویر کوچک برجسته، استفاده از آن است ویدیوی ویژه واقعا ساده. این افزونه به شما امکان می‌دهد ویدیوهای وب‌سایت‌های میزبانی ویدیوی محبوب مانند YouTube یا Vimeo را جاسازی کنید و از آن‌ها به‌عنوان تصاویر کوچک ویدیوی ویژه استفاده کنید.

همچنین با WooCommerce کاملاً کار می کند و ویدیوی ویژه را در بالای صفحه محصول نشان می دهد.

با این حال، فقط توجه داشته باشید که WooCommerce ویدیوی ویژه را فقط در صفحه محصول نشان می دهد. تصویر کوچک تصویر برجسته همچنان در جاهای دیگر از جمله صفحه فروشگاه WooCommerce شما استفاده خواهد شد.

ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، چند تنظیمات برای پیکربندی وجود دارد. برای شروع، به تنظیمات » ویدیوی ویژه واقعا ساده.

تنظیمات ویدیوی ویژه ساده

در این صفحه، می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید تصاویر کوچک ویدیویی را به صفحات، پست‌ها یا محصولات WooCommerce اضافه کنید.

برای انجام این کار، کافی است روی کلیدهای «پست‌ها»، «صفحات» یا «محصولات» کلیک کنید تا از خاکستری (غیرفعال) به بنفش (فعال) تبدیل شوند. در تصویر زیر، ویژگی ویدیوی ویژه را برای محصولات، به علاوه پست ها و صفحات فعال کرده ایم.

فعال کردن تصاویر کوچک ویدیوی ویژه برای پست ها، صفحات و محصولات

پس از آن، بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

در مرحله بعد، روی تب “Controls” کلیک کنید. در اینجا، بخش «ویدیوهای خود میزبانی» را پیدا خواهید کرد که در آن می‌توانید تنظیمات ویدیوها را در کتابخانه رسانه وردپرس خود پیکربندی کنید.

تغییر تنظیمات تصویر کوچک ویدیوی ویژه

در حالی که این افزونه از ویدیوهای خود میزبان پشتیبانی می کند، این می تواند فضای ذخیره سازی و پهنای باند زیادی را اشغال کند، بنابراین ما آن را توصیه نمی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، بررسی کنید که چرا هرگز نباید ویدیویی را در وردپرس آپلود کنید.

در عوض، به بخش «جاسازی ویدیوها» بروید. اینجاست که تنظیمات مربوط به هر ویدیویی را که از پلتفرم های ویدیویی شخص ثالث مانند YouTube جاسازی می کنید، پیدا خواهید کرد.

وقتی ویدیوها را از YouTube یا Vimeo جاسازی می‌کنید، Really Simple Featured Video کنترل‌های پخش آن پلتفرم را نشان می‌دهد.

برای مثال، اگر در حال جاسازی یک ویدیوی YouTube هستید، بازدیدکنندگان به ویژگی‌های پخش ویژه YouTube دسترسی خواهند داشت.

با این حال، بخش «جاسازی ویدیوها» دارای یک سوئیچ «پخش خودکار» است که می‌توانید برای فعال کردن آن نیز کلیک کنید.

فعال کردن پخش خودکار برای تصاویر کوچک ویژه وردپرس

به‌طور پیش‌فرض، این افزونه ویدیوها را با صدای روشن پخش می‌کند. برای بی‌صدا کردن ویدیوهایتان به‌طور پیش‌فرض، روی دکمه «بی‌صدا کردن صدا» کلیک کنید.

همچنین می‌توانید ریز عکس‌های ویدیویی ویژه را برای پخش در حلقه تنظیم کنید.

حلقه زدن ویدیوها می تواند برای بسیاری از بازدیدکنندگان آزاردهنده باشد، به خصوص اگر ویدیو کوتاه و دارای صدا باشد. ایده خوبی است که تنها در صورتی سوئیچ Loop را فعال کنید که پخش مجدد ویدیو به نحوی تجربه بازدیدکنندگان را بهبود بخشد. به عنوان مثال، ممکن است یک ویدیو ایجاد کنید که نمای 360 درجه یک محصول را نشان می دهد و سپس آن کلیپ را روی حلقه تنظیم کنید.

جاسازی یک ویدیو

پس از انجام تنظیمات مختلف، مطمئن شوید که روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کرده اید.

افزودن ریز عکس های ویژه ویدئو به پست ها، صفحات و محصولات WooCommerce

هنگامی که نحوه نمایش ویدیوهای جاسازی شده توسط این افزونه را پیکربندی کردید، آماده هستید تا تصاویر کوچک ویدیوی برجسته را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

برای انجام این کار، به سادگی پست، صفحه یا محصول WooCommerce را در جایی که می‌خواهید یک تصویر کوچک ویدیوی ویژه اضافه کنید، باز کنید.

اگر یک ویدیوی ویژه را به یک صفحه یا پست اضافه می‌کنید، بخش «ویدیوی ویژه» را در منوی سمت راست در زیر بخش «بحث» خواهید دید.

افزودن یک ویدیوی ویژه به پست وردپرس

آیا می خواهید به جای آن یک ویدیوی ویژه به محصول WooCommerce اضافه کنید؟

سپس بخش “ویدیو ویژه” را در زیر بخش “گالری محصول” خواهید یافت.

تنظیمات ویدیوی ویژه روی صفحه محصول

برای استفاده از یک ویدیو از یک سایت میزبانی ویدیو، به سادگی روی ‘Embed’ کلیک کنید.

در فیلد جدید، باید URL ویدیویی را که می‌خواهید جاسازی کنید، جای‌گذاری کنید.

افزودن یک تصویر کوچک ویدیوی ویژه در ویرایشگر پست وردپرس

فقط مطمئن شوید که URL ویدیو را در قالب مناسب اضافه کرده اید. در منوی سمت راست، چند نمونه از YouTube، Vimeo و Dailymotion را مشاهده خواهید کرد.

برای YouTube، این افزونه URL مثال زیر را به ما می دهد:

این بدان معنی است که شما باید استفاده کنید به عنوان قسمت اول URL خود و سپس شناسه ویدیویی را که می خواهید جاسازی کنید اضافه کنید.

برای پیدا کردن شناسه ویدیو، کافی است یک برگه جدید در مرورگر خود باز کنید، سپس به ویدیوی YouTube که می‌خواهید جاسازی کنید بروید. اکنون به نوار آدرس مرورگر نگاهی بیندازید.

شناسه ویدیو مقداری است که بعد از v= آمده است. در تصویر زیر می بینیم که شناسه ویدیو می باشد DvbFBxKcORA.

کانال یوتیوب WPBeginner

پس از افزودن شناسه ویدیو به قسمت اول URL، موارد زیر را دریافت می کنیم: DvbFBxKcORA

اکنون می توانید با ویرایشگر بلوک وردپرس به برگه بازگردید و فقط URL را در قسمت “Embed” قرار دهید. با این کار یک تصویر کوچک ویدیوی ویژه به پست اضافه می شود و سپس شما آماده هستید که روی دکمه “به روز رسانی” یا “انتشار” کلیک کنید.

اکنون می‌توانید با پیروی از همان فرآیندی که در بالا توضیح داده شد، تصاویر کوچک ویدیوی ویژه را به پست‌ها، صفحات و محصولات بیشتر WooCommerce اضافه کنید.

در آرشیو وبلاگ یا صفحه مشابه خود خواهید دید که وردپرس اکنون از ویدیوها به عنوان تصویر کوچک برجسته برای پست ها و صفحات شما استفاده می کند.

اگر هر صفحه، پست یا محصول WooCommerce را باز کنید، خواهید دید که ویدیوی ویژه نیز مانند یک تصویر برجسته در بالای صفحه ظاهر می شود.

نمونه ای از ویدیوی ویژه WooCommerce

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه تصاویر کوچک ویدیویی ویژه را در وردپرس اضافه کنید. همچنین می‌توانید راهنمای ما در مورد بهترین افزونه‌های گالری ویدیوی YouTube برای وردپرس و نحوه جاسازی یک ویدیوی فیس‌بوک را مرور کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-add-featured-video-thumbnails-in-wordpress/