نحوه اضافه کردن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس


آیا می خواهید دکمه اشتراک YouTube را در وردپرس اضافه کنید؟

داشتن دکمه اشتراک یوتیوب در وبلاگ شما به بازدیدکنندگان کمک می کند تا ویدیوهای شما را پیدا کنند و در کانال YouTube شما مشترک شوند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید دکمه اشتراک یوتیوب را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس

چرا دکمه اشتراک یوتیوب را در وردپرس اضافه کنیم؟

کانال یوتیوب راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید، افزایش تعامل وب سایت و افزایش ترافیک وبلاگ شما است.

در واقع، بسیاری از وب سایت ها یک کانال یوتیوب از جمله دارند WPBeginner.

کانال یوتیوب WPBeginner

اگر یک کانال YouTube برای پشتیبانی از وبلاگ وردپرس خود راه اندازی کرده اید، باید اشتراک در کانال YouTube خود را برای بازدیدکنندگان آسان کنید.

اینجاست که دکمه اشتراک یوتیوب وارد می شود.

این دکمه به بازدیدکنندگان اجازه می دهد در عرض چند ثانیه در کانال شما مشترک شوند. یک دکمه اشتراک همچنین می تواند کانال YouTube شما را برای بازدیدکنندگانی که ممکن است هنوز در مورد آن نشنیده باشند تبلیغ کند.

در این پست ما دو روش مختلف برای اضافه کردن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس داریم. اگر ترجیح می دهید مستقیماً به یک روش خاص بروید، می توانید از پیوندهای زیر استفاده کنید.

روش 1: اضافه کردن دستی کد دکمه اشتراک YouTube

یکی از روش‌ها ایجاد دکمه اشتراک YouTube در وب‌سایت Google Developer است. سپس می توانید این دکمه را با استفاده از کد کوتاه به هر ویجت، پست یا صفحه اضافه کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید بازدید از دکمه اشتراک یوتیوب صفحه

صفحه دکمه پیکربندی YouTube

در اینجا، باید نام یا شناسه کانال YouTube خود را در قسمت «نام یا شناسه کانال» تایپ کنید. برای دریافت این اطلاعات، یک تب جدید در مرورگر خود باز کنید و سپس به آن بروید صفحه اصلی YouTube.

سپس می توانید روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید.

افزودن دکمه اشتراک یوتیوب به وردپرس

در منوی سمت چپ، جلو بروید و روی تنظیمات پیشرفته کلیک کنید.

پس از انجام این کار، به سادگی فیلد «شناسه کانال» را پیدا کرده و روی دکمه «کپی» آن کلیک کنید.

شناسه کانال یوتیوب

اکنون به صفحه دکمه اشتراک YouTube برگردید و شناسه کانال را در قسمت «نام یا شناسه کانال» جای‌گذاری کنید.

اکنون پیش‌نمایش به‌روزرسانی می‌شود تا تعداد کل مشترکین YouTube را که دارید نشان دهد.

دو طرح بندی مختلف وجود دارد که می توانید برای دکمه اشتراک YouTube خود از آنها استفاده کنید. طرح «پیش‌فرض» دکمه اشتراک و تعداد کل مشترکین YouTube شما را نشان می‌دهد.

یک دکمه اشتراک یوتیوب

گزینه دیگر “طرح کامل” است. این دکمه اشتراک YouTube، تعداد مشترکین شما، به علاوه تصویر نمایه کانال شما و عنوان کانال YouTube شما را نشان می دهد.

برای اینکه ببینید دکمه اشتراک YouTube شما با طرح بندی کامل چگونه به نظر می رسد، کافی است منوی کشویی “Layout” را باز کنید و سپس روی “کامل” کلیک کنید.

اکنون پیش‌نمایش به‌روزرسانی می‌شود تا نشان دهد که دکمه اشتراک YouTube شما با طرح‌بندی کامل چگونه به نظر می‌رسد.

یک دکمه اشتراک YouTube با طرح بندی کامل

پس از انتخاب بین طرح‌بندی پیش‌فرض و کامل، می‌توانید موضوعی را برای دکمه اشتراک YouTube خود انتخاب کنید.

تم پیش‌فرض یک پس‌زمینه سفید است، اما در صورت تمایل می‌توانید به تم تیره تغییر دهید. این یک پس‌زمینه تیره‌تر را به دکمه اشتراک YouTube شما اضافه می‌کند.

برای اینکه ببینید دکمه اشتراک شما با مضامین مختلف چگونه به نظر می رسد، منوی کرکره «Theme» را باز کنید. اکنون می‌توانید بین «پیش‌فرض» و «تاریک» جابه‌جا شوید تا ببینید که کدام تم را برای وب‌سایت خود بهتر می‌پسندید.

در تصویر زیر دکمه اشتراک یوتیوب با تم تیره را مشاهده می کنید.

افزودن دکمه اشتراک یوتیوب به وردپرس با موضوع

به‌طور پیش‌فرض، دکمه اشتراک YouTube تعداد کل دنبال‌کنندگان یوتیوب شما را نشان می‌دهد. نشان دادن تعداد افرادی که شما را در یوتیوب دنبال می‌کنند شکل قدرتمندی از اثبات اجتماعی است.

اگر بازدیدکنندگان ببینند که افراد زیادی کانال یوتیوب شما را دنبال می‌کنند، احتمالاً وب‌سایت شما را به عنوان یک مرجع در حوزه وبلاگ‌نویسی شما می‌بینند. این همچنین می تواند افراد بیشتری را متقاعد کند که در کانال شما مشترک شوند.

با این حال، گاهی اوقات ممکن است بخواهید تعداد کل مشترکین YouTube خود را پنهان کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک کانال جدید هستید، ممکن است بخواهید قبل از نمایش تعداد کل مشترکین در وب سایت وردپرس خود، فالوورهای خود را ایجاد کنید.

برای پنهان کردن تعداد افرادی که در کانال YouTube شما مشترک شده‌اند، کافی است منوی کشویی «تعداد مشترکین» را باز کنید و سپس روی «مخفی» کلیک کنید.

پنهان کردن تعداد مشترکین در دکمه مشترک YouTube

همانطور که دکمه اشتراک را سفارشی می کنید، Google کد جاسازی دکمه را به روز می کند.

وقتی از ظاهر دکمه خود راضی هستید، می توانید ادامه دهید و همه کدها را در بخش “کد” کپی کنید.

کد جاسازی دکمه مشترک YouTube

اکنون، می توانید به سادگی کد را در هر ویجت، پست یا صفحه در سایت وردپرس خود قرار دهید. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه قرار دادن کد، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن کد کوتاه در وردپرس را ببینید.

پس از اتمام کار، فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کنید. اکنون می توانید از وب سایت وردپرس خود دیدن کنید تا دکمه اشتراک یوتیوب را به صورت زنده مشاهده کنید.

روش 2: استفاده از افزونه برای افزودن نوار اشتراک YouTube

راه دیگری برای اضافه کردن دکمه اشتراک YouTube در وب سایت خود استفاده از آن است نوار اشتراک YouTube افزونه پس از راه‌اندازی، این افزونه رایگان به‌طور خودکار نوار «اشتراک در کانال YouTube» را به هر ویدیوی YouTube که در وب‌سایت خود جاسازی می‌کنید اضافه می‌کند.

افزودن دکمه اشتراک یوتیوب به وردپرس

این نوار اشتراک در ویدیوهای YouTube خودتان ظاهر می‌شود، اما همچنین ویدیوهایی که از کانال‌های دیگر جاسازی کرده‌اید. این برای به اشتراک گذاری ویدیوهای مفید شخص ثالث YouTube در سایت شما عالی است، در حالی که همچنان افراد را تشویق می کند که در کانال شما مشترک شوند.

فقط توجه داشته باشید که این افزونه فقط برای ویدیوهای YouTube که با استفاده از فرمت oEmbed جاسازی می کنید کار می کند. ساده ترین راه برای جاسازی یک ویدیوی YouTube با استفاده از oEmbed این است که به ویدیوی YouTube بروید و سپس روی دکمه اشتراک گذاری آن کلیک کنید.

جاسازی یک ویدیوی یوتیوب در وب سایت وردپرس شما

این یک پنجره بازشو با روش های مختلف باز می کند که می توانید ویدیو را جاسازی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های مختلف، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه جاسازی آسان فیلم ها در پست های وبلاگ وردپرس را ببینید.

از آنجایی که ما می خواهیم از oEmbed استفاده کنیم، مطمئن شوید که گزینه ‘Embed’ را انتخاب کرده اید. سپس، پیش بروید و روی “کپی” کلیک کنید.

چگونه دکمه اشتراک یوتیوب را به وردپرس اضافه کنیم

هنگامی که این کار را انجام دادید، به سادگی صفحه را باز کنید یا در جایی که می خواهید ویدیو را در آن جاسازی کنید پست کنید. سپس، بر روی نماد + کلیک کنید و “Embed” را جستجو کنید.

وقتی بلوک “Embed” را مشاهده کردید، روی آن کلیک کنید تا این بلوک به صفحه یا پست شما اضافه شود.

بلوک جاسازی وردپرس

سپس می‌توانید پیوند جاسازی YouTube را در بلوک جای‌گذاری کنید.

هنگامی که این کار را انجام دادید، روی دکمه “Embed” کلیک کنید تا ویدیو جاسازی شود. سپس می توانید صفحه را به طور معمول ذخیره یا منتشر کنید.

جاسازی یک ویدیوی یوتیوب در وب سایت وردپرس شما

برای هر ویدیوی YouTube که می‌خواهید نوار اشتراک را نشان دهید، باید این روند را دنبال کنید.

هنگامی که حداقل یک ویدیو را جاسازی کردید، می توانید ادامه دهید و افزونه نوار اشتراک YouTube را نصب و فعال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال کردن افزونه نوار اشتراک YouTube، به ادامه مطلب بروید تنظیمات » نوار اشتراک YouTube.

در قسمت «شناسه کانال یوتیوب»، شناسه کانال خود را تایپ کرده یا جای‌گذاری کنید. شما می توانید این شناسه را با دنبال کردن همان فرآیندی که در بالا توضیح داده شد، دریافت کنید.

افزونه YouTube Subscribe Bar WordPress

در فیلد “اشتراک در متن کانال”، به سادگی متنی را که می خواهید در نوار اشتراک خود نشان دهید تایپ کنید.

به‌طور پیش‌فرض، این افزونه از «Subscribe to my YouTube Channel» استفاده می‌کند، اما شما می‌توانید از هر چیزی که می‌خواهید استفاده کنید.

ایجاد نوار اشتراک یوتیوب برای وردپرس

پس از آن، می توانید رنگ پس زمینه و متن نوار را با استفاده از تنظیمات رنگ به سمت پایین صفحه تغییر دهید. همچنین می توانید طرح بندی نوار را تغییر دهید و بین تم های روشن و تاریک یکی را انتخاب کنید.

تنظیماتی که بهترین عملکرد را دارند بسته به قالب وردپرس شما متفاوت خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است بخواهید تنظیمات مختلفی را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی در وب سایت وردپرس شما بهترین به نظر می رسد.

هنگامی که از تغییرات خود راضی هستید، می توانید نوار اشتراک خود را با کلیک بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” منتشر کنید.

سبک کردن دکمه اشتراک YouTube خود در وردپرس

اکنون می‌توانید از هر صفحه یا پستی که در آن ویدیوی YouTube را در آن جاسازی کرده‌اید، بازدید کنید تا نوار اشتراک را در عمل ببینید.

چگونه بازدیدکنندگان وب سایت را به مشترکین یوتیوب تبدیل کنیم

افزودن دکمه اشتراک یوتیوب به سایت وردپرس خود یک راه عالی برای به دست آوردن مشترکین بیشتر است. با این حال، راه های بسیار بیشتری برای تشویق بازدیدکنندگان وب سایت شما برای تبدیل شدن به مشترک YouTube وجود دارد.

اگر وبلاگ می‌زنید و ویدیوهایی درباره موضوعات مشابه ایجاد می‌کنید، می‌توانید به راحتی ویدیوهای YouTube را در پست‌های وبلاگ وردپرس خود جاسازی کنید.

اگر بازدیدکننده به پست وبلاگ علاقه مند باشد، ممکن است به ویدیوی YouTube مرتبط نیز علاقه مند باشد. این بدان معنی است که شانس زیادی برای تماشای ویدیو وجود دارد و سپس در کانال YouTube شما مشترک می شوند.

حتی بهتر است، اگر ویدیوهای مرتبط زیادی دارید، می‌توانید این ویدیوها را در فهرست‌های پخش YouTube سازماندهی کنید. سپس می توانید لیست پخش YouTube را در وب سایت وردپرس خود جاسازی کنید.

یک لیست پخش موثر بازدیدکنندگان شما را به ترتیب از یک ویدیو به ویدیوی بعدی راهنمایی می کند و آنها را درگیر محتوای شما می کند. اگر یک بازدیدکننده کل لیست پخش YouTube را تماشا کند و از آن لذت ببرد، احتمالاً در کانال شما مشترک خواهد شد.

اگر مرتباً ویدیوهای یوتیوب را در کانال خود ارسال می کنید، ممکن است بخواهید آخرین ویدیوهای کانال یوتیوب خود را در وردپرس نشان دهید.

این یک راه آسان برای نشان دادن به بازدیدکنندگان است که یک کانال فعال YouTube را اجرا می کنید. اگر بازدیدکننده آنچه را در وب سایت شما می بیند دوست داشته باشد، ممکن است تصمیم بگیرد که در کانال شما مشترک شود تا هرگز ویدیوی دیگری را از دست ندهد.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه افزودن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه جاسازی یک ویدیوی فیس بوک در وردپرس و بهترین افزونه های گالری ویدیوی YouTube برای وردپرس بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-youtube-subscribe-button-in-wordpress/