نامه ای از مدیر اجرایی وردپرس


وردپرس 2023: نگاهی اجمالی به آنچه در راه است

همانطور که به پیشبرد پروژه گوتنبرگ ادامه می‌دهیم، با هیجان اعلام می‌کنیم که وارد فاز 3 توسعه می‌شویم. این مرحله تماماً در مورد تمرکز بر پشتیبان و کار بر روی APIهایی است که جریان کار ما را تقویت می کند. این به این معنی است که ما به‌روزرسانی‌هایی را منتشر خواهیم کرد که بر عناصر اصلی گردش کار مشترک کاربران متمرکز است.

این شامل همکاری هم‌زمان داخلی، گزینه‌های نظر دادن در پیش‌نویس‌ها، مرور آسان‌تر ویرایش‌های پست، و چک‌لیست‌های سرمقاله برنامه‌ای و پیش از راه‌اندازی است. به طور خلاصه، فاز 3 همه چیز در مورد این است که وردپرس را به روشی که شما کار می کنید کار کند.

همانطور که وارد مرحله بعدی توسعه می شویم، همچنین می خواهیم لحظه ای را برای جشن گرفتن این واقعیت اختصاص دهیم وردپرس 20 ساله شد. شگفت انگیز است که به تمام نقاط عطفی که در طول سال ها به آن دست یافته ایم و اینکه چقدر پیشرفت کرده ایم، شگفت انگیز است. در واقع، تقریباً تمام تجربه من از مشارکت تمام وقت در وردپرس در دوره گوتنبرگ بوده است.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام نقاط عطف ما در طول سال ها هستید، حتماً نسخه دوم کتاب Milestones را بررسی کنید. این نگاهی جذاب به تاریخچه وردپرس و همه چیزهای شگفت انگیزی است که ما با هم انجام داده ایم.

مثل همیشه، می‌خواهیم از جامعه کاربران، مشارکت‌کنندگان و توسعه‌دهندگان خود برای حمایت و فداکاری مستمرشان تشکر کنیم. با هم، ما به ساخت وردپرس به بهترین شکل ممکن ادامه خواهیم داد.

اخبار و مقالات وردپرس

آموزش و نحوه کار

منابع


منبع: https://wplift.com/weekly-wordpress-news-your-friday-briefing-letter-from-wordpress-executive-director-a-message-from-the-top