موزه هنر بلوک برای گرامیداشت بیستمین سالگرد وردپرس – WP Tavern برای ارسال فراخوان می دهد

متصدیان MOBA هنرمندان را به چالش می کشند تا بلوک های WP20 را با الهام از آن ارسال کنند لوگوهای بیستمین سالگرد و/یا پالت رنگ و تصاویر از تم های پیش فرض در طول سال ها. این بلوک ها بخشی از تاریخچه هنری قابلیت های وردپرس خواهند شد.

مک کارتی گفت: «من فکر می‌کنم که مقایسه یک نمایشگاه 5.9 با یک نمایشگاه 6.9 یا 7.9 که نشان می‌دهد هنر تا چه حد پیشرفت کرده است، به همان شکلی که ممکن است به هنر در یک موزه در طول قرن‌ها نگاه کنید، واقعاً درست است.

بنیانگذار MOBA آن مک کارتی گفت که ارسال‌ها «به طور قطع با افزایش کنترل‌ها تکامل یافته‌اند، زیرا هر کنترل جدیدی که اضافه می‌شود تأثیر خلاقانه‌ای دارد». برای نشان دادن بهتر این تکامل، او نمایشگاه‌های مجازی ویژه انتشار، از جمله یکی برای 5.9 و دیگری برای 6.0. او قطعات زیادی را برای نسخه 6.1 دریافت نکرد و هنوز نمایشگاهی برای آن نسخه ایجاد نکرده است اما ساخته است مقداری بلوک ها با استفاده از ابزارهای 6.1، و یک پست در مورد روند نوشت.

متصدیان MOBA از کاربران در تمام سطوح تجربه دعوت می کنند تا بلوک های الهام گرفته از WP20 را به عنوان بخشی از جشن آتی ایجاد کنند. کسانی که با ویرایشگر بلوک جدیدتر هستند می توانند برخی از موارد توصیه شده را بررسی کنند بلوک آموزش و همچنین سری Creative Side to Blocks (جلد 1، 2، و 3) در WordPress.tv. مشارکت‌کنندگان احتمالی می‌توانند درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنند نحوه مشارکت بلوک ها به مجموعه MOBA در وب سایت موزه. ارسالی ها توسط پانل فعلی مشارکت کنندگان طرح بررسی می شود.


منبع: https://wptavern.com/museum-of-block-art-calls-for-submissions-celebrating-wordpress-20th-anniversary

را موزه هنر بلوک (MOBA)، پروژه ای که در سال 2022 راه اندازی شد و شامل هنر ایجاد شده با استفاده از ابزارهای طراحی ویرایشگر بلوک است. فراخوان برای ارسال جشن بیستمین سالگرد آینده وردپرس.

در آینده، مک کارتی امیدوار است که آثار ارسالی را از هنرمندان خارج از جامعه وردپرس جذب کند و روزی میزبان یک “هکاتون” هنری باشد که در آن افراد برای ارائه مطالب ارسالی جمع می شوند.

در مدت زمان کوتاهی، موزه بیش از سه دوجین اثر هنری بلوک را جمع آوری کرده است، قطعات خلاقانه ای که بیننده را متعجب می کند که چگونه تنها با استفاده از ابزارهای طراحی اصلی وردپرس ساخته شده اند. MOBA دارای مجموعه متنوعی از آثار است – از موزاییک ماریو کاملاً از بلوک‌های دکمه‌ای و گروهی با رنگ‌های متفاوت ساخته شده است یک گالری بافت دار از تصاویر شهر با استفاده از بلوک‌های ستون‌ها، جلد و گالری با هم ترکیب شدند. همه قطعات با نشانه‌گذاری HTML بلوک(های) زیر نمایش داده می‌شوند، بنابراین بینندگان کنجکاو می‌توانند جزئیات ابزارهای طراحی ابزار استفاده شده را بررسی کنند.

یک قطعه، رنگین کمان دایره‌ای که توسط چاک گریمت خلق شده بود، چاپ شد و در یکی از دیوارهای پشت مت مولنوگ در طول آدرس 2022 State of the Word نمایش داده شد. مک کارتی گفت که مایل است نمایشگاه‌های واقعی بیشتری از آثار مشارکت‌کنندگان MOBA را ببیند، و این احتمال وجود دارد که برخی از آنها در رویداد WordCamp پرچم‌دار آینده به نمایش درآیند. ایده دیگری که او داشت، ارائه راهی برای سفارش هنر و چاپ آن به عنوان یک استفاده سرگرم کننده از تجارت الکترونیک، شاید به عنوان ادغام با فروشگاه وردپرس swag است.

چشم انداز این است که وردپرس را کشف کنیم، نرم افزاری که ما آن را بدیهی می دانیم، به روشی جدید برای ایجاد چیزی غیرمنتظره – یک موزه هنر مجازی با هنر ساخته شده از همان بلوک هایی که برای نگهداری خود تجربه استفاده می شود. وردپرس به عنوان یک ابزار ساخت سایت شناخته می شود، اما ما در مورد همه چیزهایی که قفل آن را باز می کند صحبت نمی کنیم، از جمله توانایی ایجاد چند قطعه هنری زیبا. امیدوارم هم به مردم کمک کند تا آثار هنری خود را بسازند و هم الهام بخش باشد، به همان روشی که یک موزه ممکن است. من واقعاً می‌خواهم احساس «با افتخار توسط وردپرس» را تقویت کنم تا نشان دهم واقعاً وردپرس چقدر می‌تواند قدرت داشته باشد.»