موجی جدید برای رویدادهای وردپرس – اخبار وردپرس

بنابراین برای این منظور، ما یک هدف به روز شده را برای رویدادهای خود در نظر می گیریم، و آن این است که رویدادهای وردپرس از طریق آموزش و شبکه سازی در دسترس برای کاربران، سازندگان، طراحان و توسعه دهندگان، جرقه نوآوری و پذیرش می کنند. ما جامعه را با تسریع مهارت‌های قرن 21، فرصت‌های حرفه‌ای و مشارکت برای وردپرس‌سازان امروز و فردا جشن می‌گیریم.

و بنابراین با نسل بعدی رویدادها، ما می‌توانیم عمداً این فضاها را برای گروه‌هایی ایجاد کنیم که از لحاظ تاریخی کمتر به نمایش درآمده‌اند. حتی مدت‌ها قبل از انتشار پست من، برای مثال، گروه ملاقات بلک پرس می‌خواست رویدادی ایجاد کند که با کالج‌ها و دانشگاه‌های سیاهپوستان مرتبط باشد. و رویدادی مانند آن که واقعاً یک گروه خاص را دعوت می کند تا همه چیز را در مورد وردپرس بیاموزد، یک تجربه واقعا عالی و راهی فوق العاده برای جشن گرفتن آن جامعه و یک ارتباط عالی با جامعه گسترده تر خواهد بود تا بتوانیم عمداً به تنوع مورد نظر خود برسیم. دیدن.

مطمئنا. بنابراین WordCamps برای مدت طولانی برای جامعه وردپرس اساسی بوده است. و در حالی که آنها همچنان بزرگتر می شوند و به مکان های بیشتری در سراسر جهان می رسند، همچنین غیرقابل انکار است که نحوه ملاقات مردم از سال 2006 تغییر کرده است.

دوم، توجه شما را به پست چرخه توسعه 6.4 که در 5 ژوئن منتشر شد جلب می کنم. 6.4 سومین نسخه اصلی سال 2023 خواهد بود و از تلاش‌های ما برای تنوع، برابری و دربرگیری با رهبری آن دسته از مشارکت‌کنندگانی که به‌عنوان جنسیت کم‌نمایش شناخته می‌شوند، حمایت می‌کند. این نسخه همچنین اولین نسخه ای است که فاز سوم نقشه راه گوتنبرگ را آغاز می کند، که ویرایش مشترک و گردش کار است. من پیوندی به پست را در یادداشت‌های نمایش خود گنجانده‌ام و هر کسی را که علاقه‌مند به حضور در این نسخه مهم است تشویق می‌کنم تا در ایجاد این اثر تأثیرگذار و معنادار به ما بپیوندند.

مخصوصاً برای اجلاس انجمن، اگر می‌خواهید در آن شرکت کنید و قبلاً درخواست نداده‌اید، لطفاً در اسرع وقت درخواست دهید. و شخص دیگری را که فکر می کنید باید شرکت کند نیز تشویق کنید که درخواست دهد.

آره فوق العاده بود من همیشه واقعاً از آنچه گروهی از افراد همفکر می توانند با هم به دست بیاورند، الهام گرفته ام. شور و شوق زیادی برای این WordCamp خاص وجود دارد، و آن را برای یک تجربه واقعا شگفت انگیز وردپرس ساخته است. پر از بسیاری از ارتباطات و خاطرات عالی؛ من یک میلیون پیگیری و احتمالاً افکار بیشتری دارم که باید در مورد آنها فکر کنم. پس عالیه تعداد زیادی وردپرس جدید در آنجا بودند. بنابراین دیدار با آنها لذت بخش بود. و من واقعا هیجان زده هستم که ببینم چه تعداد پروژه و ایده جدید هیجان انگیز در این فضا داریم.

[Chloé Bringmann 00:07:11]

و بنابراین، همانطور که خود وردپرس تکرار می کند، ما به دنبال تکرار در WordCamps هستیم تا آنها از اساسی به ضروری برای وردپرس نویسان امروز و فردا حرکت کنند. بنابراین شرکت‌کنندگان در رویداد امروز به دنبال یادگیری مهارت‌های ضروری، ایجاد ارتباطاتی هستند که منجر به فرصت‌های منظم و غیره می‌شوند.

بنابراین من این امتیاز را دارم که میزبان این قسمت از جلسه توجیهی وردپرس باشم. و امروز یک مهمان بسیار ویژه با خود دارم. رئیس برنامه ها و تجربه مشارکت کنندگان، آنجلا جین. خوش آمدی. قبل از اینکه به تمام سوالات بپردازیم، می‌توانید به من و شنوندگان ما کمی در مورد نقش خود در جامعه وردپرس بگویید؟

[Angela Jin 00:06:38]

بله، خوشحالم، و از اینکه من را دارید بسیار سپاسگزارم. من خیلی هیجان زده هستم که اینجا هستم. من رئیس برنامه‌ها و تجربه مشارکت‌کنندگان هستم، و نظارت و راهنمایی برای برنامه‌های وردپرسمان، مانند برنامه‌های رویدادها، آموزش، و Five for the Future، با هدف اطمینان از پایداری و رشد آنها ارائه می‌دهم. من بسیار خوش شانس هستم که با همکاران خود در بسیاری از تیم ها در سراسر جهان کار می کنم. من علاوه بر عیب‌یابی و کمک به مردم در درک چگونگی حرکت رو به جلو، زمان زیادی را صرف کاوش در برنامه‌هایمان با دیگران می‌کنم.

سوال عالی بنابراین، در حالی که WordCamps خود در حال تغییر است، برخی از ارزش های اصلی ما، مانند اولویت دادن به فراگیری و تنوع، غیرقابل مذاکره هستند. برای کل پروژه، ما یک بیانیه تنوع، برابری، و شمول، و یک کد رفتاری داریم که نشان می‌دهد چگونه انتظار داریم جامعه ما با یکدیگر در این فضا تعامل داشته باشد.

وای، این باور نکردنی است. من دوست دارم که تا به حال 60 پیشنهاد دریافت کرده‌ایم و از قبل یک رویداد در محل داریم. این فوق العاده است. در آن پست وبلاگ نیز ذکر شده است که WordCamps باید شامل بودن و تنوع را در اولویت قرار دهد. سازمان‌دهندگان چگونه می‌توانند اطمینان حاصل کنند که این ارزش‌ها در نسل بعدی WordCamps و رویدادهای فراتر از آن رعایت می‌شوند؟ به مشارکت روزانه ما در پروژه؟

[Angela Jin 00:01:01]

از شنیدن همه این ها بسیار هیجان زده هستم، و شرط می بندم که شنوندگان ما هم همینطور هستند. من کنجکاو هستم که آنها و اعضای انجمن چگونه می توانند بازخورد ارائه دهند یا با این نسل بعدی WordCamps درگیر شوند.

[Chloé Bringmann 00:04:37]

[Angela Jin 00:03:47]

بنابراین هدف در اینجا ایجاد رویدادهایی است که با وضوح بیشتری تعریف شده باشند – چه کسانی از حضور در آن به دست خواهید آورد. ما به دنبال این هستیم که رویدادهایی را ببینیم که عمیق‌تر به محتوا یا موضوعات بپردازند و محتوای پیشرفته‌تری ارائه دهند. و بیایید فرمت های مختلف را امتحان کنیم و ببینیم که چگونه تجربه رویداد ما را شکل می دهد. و بنابراین یک تغییر بزرگ است. و تغییر همیشه سخت است.

[Angela Jin 00:08:50]

به میزبان مهمان وردپرس، رئیس ستاد و رئیس عملیات، Chloé Bringmann، و میهمان ویژه، مدیر برنامه ها و تجربه مشارکت کنندگان، Angela Jin، در قسمت 58 از جلسه توجیهی وردپرس بپیوندید تا در مورد نسل بعدی WordCamps صحبت کنند.

وام

نمایش یادداشت ها

رونوشت

[Angela Jin 00:07:58]

[Angela Jin 00:02:42]

[Chloé Bringmann 00:011:39]

زیبا. بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، چگونه پیش بینی می کنید که نسل بعدی WordCamp بر جامعه وردپرس، آن اکوسیستم بزرگتر، تأثیر بگذارد؟ بنابراین، امیدوارید چه تغییراتی را در رابطه با مشارکت جامعه، فرصت‌های یادگیری و بهترین شیوه‌ها مشاهده کنید؟

و در مرحله بعد، اگر موضوعی در ذهن دارید که فکر می کنید باید در اجلاس انجمن مورد بحث قرار گیرد، لطفاً آن اطلاعات را نیز با ما به اشتراک بگذارید. و در آخر، من بسیار هیجان زده هستم. من قصد ندارم چیزی را خراب کنم. اما من با تیم سازماندهی WordCamp US کار کرده ام و به برخی از برنامه ریزی های آنها و برخی از محتواها نگاه کرده ام. این یک رویداد واقعا باورنکردنی خواهد بود، پس آن را از دست ندهید.

در نهایت، WordCamp US، همانطور که در مورد آن بحث شد، قبل از اینکه بدانیم از 24 آگوست در بندر ملی، مریلند شروع می شود، در خدمت ما خواهد بود. در حالی که ممکن است بلیت‌ها به فروش رسیده باشد، اما هنوز هم به داوطلبان بسیار نیاز است تا این رویداد مهم برگزار شود. بنابراین از us.wordcamp.org سر بزنید، دست خود را بالا ببرید و در ماه اوت برای تعامل، الهام گرفتن و یادگیری به ما بپیوندید. و این، دوستان من، لیست کوچک شما از چیزهای بزرگ است. من میزبان مهمان شما Chloé Bringmann هستم و از شما برای تنظیم امروز برای جلسه توجیهی وردپرس سپاسگزارم.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/06/episode-58-a-new-wave-for-wordpress-events/

[Chloé Bringmann 00:01:41]

(موسیقی مقدماتی)

همون که کامل گفتی جوزفا همچنین در سخنرانی اصلی پرچمدار، به پیشنهاد نسل بعدی WordCamps اشاره کرد. من کنجکاو هستم که ایده ها و اهداف اصلی آن پیشنهاد، همانطور که تاکنون مورد بحث قرار گرفت، چیست.

[Angela Jin 00:05:56]

با این حال، بازخوردی که من تاکنون دریافت کرده‌ام، و مطمئناً در WordCamp اروپا، این است که این یک تحول بسیار خوشایند است. و تیم جامعه در حال حاضر بیش از 60 پیشنهاد دریافت کرده است. بنابراین من در مورد آن بسیار هیجان زده هستم. در واقع، روز جامعه وردپرس در رم اعلام شده است و بر ارائه مهارت های سازماندهی جلسات و مدیریت جامعه متمرکز است. پس خیلی باحاله

[Chloé Bringmann 00:010:41]

[Chloé Bringmann 00:00:10]

و بنابراین، علاوه بر ارائه محتوای پیشرفته تر، من همچنین امیدوارم که محتوایی را در مورد روندهای فناوری و تجاری گسترده تری ببینم که بر وردپرس تأثیر می گذارد و برعکس، چگونه وردپرس می تواند این روندها را نیز شکل دهد. و با همه اینها، من واقعاً امیدوارم که بتوانیم اعضای انجمن بیشتری را وارد کنیم که در غیر این صورت به آنچه در حال حاضر ارائه می دهیم علاقه ای نخواهند داشت، به ویژه نسل جوانی که به ما کمک می کند نسل بعدی وردپرس، پروژه منبع باز را هدایت کنیم.

و اگر محدودیت‌های مالی مانعی برای کمک به هزینه هتل و یا پرواز است. و بنابراین یکی از راه‌های کمک به حمایت از تنوع و گنجاندن این رویداد، و در واقع به کل پروژه، کمک به صندوق سفر جامعه سران است. شما می توانید اطلاعات مربوط به همه این موارد را در سایت Community Summit بیابید.

من پیش‌بینی می‌کنم که قالب رویداد آزمایش شده و واقعی خود را به ثروتی پویا از فرصت‌های تحت رهبری جامعه تبدیل کنیم. می‌دانم که رویدادهای آنلاین در بدترین شرایط همه‌گیری بسیار طاقت‌فرسا بودند، اما تعداد زیادی فرصت کشف نشده در آنجا وجود دارد. و تحقیقات جامعه همچنین نشان می دهد که آنلاین یک راه عالی برای ایجاد رویدادهای فراگیرتر و متنوع تر است.

[Chloé Bringmann 00:00:40]

[Angela Jin 00:08:08]

من همه را تشویق می کنم، لطفاً با تیم انجمن گفتگو کنید و در مورد پست های فعلی نظر دهید. ما واقعاً از بازخورد شما استقبال می کنیم تا به ما کمک کنید رویدادهای خود را به این تکرار بعدی از آنچه تبدیل می شوند برسانیم. دو پست وجود دارد، به ویژه، یکی پیشنهاد ایده هایی از قالب های رویداد و موضوعاتی است که می خواهید ببینید. و دوم این است که اگر یک سازمان‌دهنده هستید، از شما دعوت می‌کنیم تا توصیه‌هایی را برای ابزار بهبود یافته بشنوید که برای سایت رویداد شما مفید است. و ما پیوندهایی به آن پست ها را در یادداشت های نمایش قرار خواهیم داد.

[Chloé Bringmann 00:02:27]

[Angela Jin 00:09:53]

که اکنون ما را به فهرست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند. ابتدا پیشنهاد و ایجاد یک تیم جدید مشارکت کننده وردپرس، تیم پایداری است. با ورود به WordCamp اروپا، پیشنهادی برای ایجاد تیمی ارائه شد که رویه ها و فرآیندهای پایدار را در اکوسیستم تعبیه کند تا از طول عمر پروژه، هم از نظر اجتماعی، هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زیست محیطی اطمینان حاصل کند. در WordCamp Europe، این پیشنهاد تأیید شد، و تیم Sustainability اکنون به طور رسمی بیست و دومین تیم مشارکت کننده است که وردپرسی ها می توانند با مشارکت های خود از آن پشتیبانی کنند. به ساخت کانال WordPress Slack، #sustainability آنها بروید و به گفتگو بپیوندید.

اوه، فوق العاده خیلی ممنون که به من پیوستی، آنجلا. و من نمی توانم صبر کنم تا شما و جامعه وردپرس را در ماه آگوست شخصا ببینم.

ما به تازگی از WordCamp اروپا در آتن، یونان برگشتیم. این یک رویداد انرژی زا برای من بود، اما کنجکاو هستم که ببینم برداشت شما از هفته گذشته چه بوده است.

[Angela Jin 00:10:15]

[Angela Jin 00:09:37]

[Angela Jin 00:05:27]

[Chloé Bringmann 00:010:58]

سلام، به همه، و به پادکستی که در آن می توانید توضیحات سریعی درباره ایده های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه ای که از آن پشتیبانی می کند، دریافت کنید و لیست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده در راه است دریافت کنید، خوش آمدید. دو هفته آینده من میزبان مهمان شما کلویه برینگمن هستم. و در اینجا ما می رویم.

و علاوه بر آن، برنامه‌های ما بر ارائه منابع و آموزش‌هایی مانند نحوه ایجاد فهرستی از سخنرانان متنوع تمرکز دارد. و ما کارگاه های آموزشی متنوعی در مورد نحوه سازماندهی یک رویداد متنوع و فراگیر وردپرس داریم. و همچنین ما یک لیست عالی از منابع شخص ثالث نیز داریم. و بنابراین، با رویدادهای بسیار، ما فرصت های زیادی برای رشد به عنوان یک مشارکت کننده قابل مشاهده ایجاد می کنیم، خواه یک سخنران، یک داوطلب یا یک سازمان دهنده باشد.

[Chloé Bringmann 00:09:26]

[Angela Jin 00:04:13]

[Angela Jin 00:01:52]

(موسیقی مقدماتی)

[Angela Jin 00:03:23]

[Angela Jin 00:03:01]

[Chloé Bringmann 00:08:39]

[Chloé Bringmann 00:012:16]

آخرین سوال از شما، آنجلا. آیا در حال آماده شدن برای WordCamp US و اجلاس جامعه، که در بندر ملی، مریلند، در ماه آگوست برگزار می شود، فکری دارید؟

[Angela Jin 00:05:04]

[Angela Jin 00:07:31]

تیم آموزشی، با کارگاه های آموزشی آنلاین وردپرس، واقعاً در رویدادهای آنلاین ما پیشتاز بوده است. و افراد بسیار بیشتری هستند که می توانیم به آنجا برسیم.

و همچنین می‌خواهم اضافه کنم که افرادی که در جامعه ما کمتر حضور دارند، بیشتر به حمایت مالی نیاز دارند. و بنابراین حتی اگر قیمت بلیط خود را پایین نگه می داریم تا رویدادهای ما به راحتی در دسترس باشند، هزینه سفر همچنان در حال افزایش است، بدون ذکر زمان و انرژی مورد نیاز برای شرکت در این رویدادها. بنابراین یک راه عالی که شرکت‌ها می‌توانند کمک کنند، حمایت مالی از زمان و کمک‌های کسی است، که ما همیشه سعی می‌کنیم از طریق برنامه پنج برای آینده آن را تشویق کنیم.