موتور جستجوی Mojeek Openverse وردپرس را به جستجوی تصویر اضافه می کند – WP Tavern

جاشوا لانگ، رئیس بازاریابی Mojeek گفت: “ما همیشه می خواستیم در نهایت از شر Bing خلاص شویم.” با توجه به تصمیمات قیمت گذاری API مایکروسافت و نظرات آگاهانه افرادی که از Mojeek برای جستجو در وب استفاده می کنند، ما اخیراً این اقدام را انجام دادیم.

رسانه های Openverse با مجوز آشکار برای موتور جستجوی مستقل مناسب بود. در سال 2021، Creative Commons Search زمانی که تحت چتر پروژه منبع باز وردپرس قرار گرفت به Openverse تغییر نام داد. با بیش از 700 میلیون فایل صوتی و تصویری دارای مجوز Creative Commons و مالکیت عمومی، Openverse از بیش از 4 میلیون عکس بدون حق امتیاز و استوک Pixabay فراتر رفته و توانایی کاربران را برای جستجوی عمیق تر در موضوعات بیشتر تا حد زیادی گسترش می دهد.

موتور جستجو قبلاً Pixabay را به عنوان پیش فرض برای جستجوی تصویر خود با گزینه استفاده از Bing به عنوان جایگزین ارائه کرده بود.

اگرچه Pixabay هنوز ارائه‌دهنده جستجوی تصویر پیش‌فرض Mojeek است، کاربران می‌توانند آن را تغییر دهند اولویت ها، که با استفاده از یک کوکی محلی تنظیم می شوند و حاوی اطلاعات شخصی نیستند.

لانگ گفت: “این افزوده گواهی بر ابزاری است که Openverse به ارمغان می آورد، و همچنین سهولت و توسعه پذیری هنگام استفاده از API آن.”


منبع: https://wptavern.com/mojeek-search-engine-adds-wordpress-openverse-to-image-search

من، یک موتور جستجوی حریم خصوصی مستقر در انگلستان است Openverse را به جستجوی تصویر خود اضافه کرد. برای بیش از 15 سال، Mojeek جستجوی مستقل و بی‌طرفانه را بدون ردیابی یا ایجاد پروفایل برای کاربران ارائه کرده است. این یکی از معدود موتورهای جستجوی واقعی است که از فناوری و الگوریتم های خاص خود استفاده می کند، بر خلاف موتورهای فراجستجو که Bing، Google و Yandex را به اشتراک می گذارند. در اکتبر 2022، Mojeek یک نقطه عطف مهم را پشت سر گذاشت بیش از 6 میلیارد صفحه ایندکس شده است.