معرفی SendLayer – قابلیت تحویل ایمیل قابل اعتماد وردپرس آسان شد

اساساً، اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید و می خواهید تجارت آنلاین خود را توسعه دهید، می دانید که ارسال ایمیل مهم است.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم و ما مشتاقانه منتظریم تا سال ها به شما خدمت کنیم.

پس از اتصال به سایت وردپرس خود، به طور خودکار تضمین می کند که تمام ایمیل های وب سایت شما در صندوق ورودی کاربر شما تحویل داده می شود.

چگونه از SendLayer با وردپرس استفاده کنیم؟

و SendLayer یکی از بهترین زیرساخت های ایمیل در بازار را به شما ارائه می دهد.

SendLayer انواع ایمیل

آیا تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش وجود داشته باشد آسان و قابل اعتماد راهی برای دریافت ایمیل های وب سایت شما به صندوق ورودی مشتری شما بدون هزینه های بالا

برای جزئیات بیشتر، مستندات کامل را ببینید اینجا.

در SendLayer چه اتفاقی می‌افتد؟

ما یک نقشه راه واقعاً هیجان انگیز در پیش داریم و من واقعاً به تیم خود افتخار می کنم.

اگر شما هم مانند من و سایر صاحبان وب سایت های هوشمند هستید، حداقل چند بار در سفر وردپرس خود آرزوی این راه حل را داشته اید.

پس از فعال سازی، به صفحه تنظیمات WP Mail SMTP در منوی مدیریت وردپرس خود بروید. پس از این صفحه، باید ایمیل SendLayer را انتخاب کنید.

اتصال SendLayer برای وردپرس

SendLayer به شما امکان دسترسی به موارد زیر را می دهد:

  • قابلیت تحویل ایمیل عالی
  • محافظت از فیلتر هرزنامه
  • سیاهههای مربوط به ایمیل
  • تجزیه و تحلیل را باز کرده و کلیک کنید
  • وب هوک های مبتنی بر رویداد برای تنظیم اعلان های سفارشی
  • SMTP relay API برای کسانی که می خواهند از SendLayer در برنامه های سفارشی استفاده کنند
  • لیست سرکوب ساده برای محافظت از شهرت تحویل شما

اولین کاری که باید انجام دهید این است که a حساب SendLayer رایگان.

SendLayer بهترین ارائه دهنده خدمات SMTP

ما این ابزار را ساخته ایم تا به شما کمک کنیم ایمیل های وب سایت خود را با حداکثر قابلیت تحویل، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری وارد صندوق ورودی کاربر خود کنید.

معرفی SendLayer - سرویس ایمیل SMTP برای وردپرس

SendLayer چیست؟

اگر مانند اکثر کاربران هستید، احتمالاً با مشکل عدم ارسال ایمیل وردپرس مواجه شده اید. این یکی از رایج ترین سوالات در WPBeginner است.

و حتی اگر سرور میزبان شما به درستی پیکربندی شده باشد، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند Gmail، Outlook و دیگران از ابزارهای پیچیده برای کاهش هرزنامه ایمیل استفاده می کنند. این ابزارها سعی می‌کنند تشخیص دهند که آیا ایمیل واقعاً از مکانی می‌آید که ادعا می‌شود.

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner


منبع: https://www.wpbeginner.com/news/introducing-sendlayer-reliable-wordpress-email-deliverability-made-easy/

به این دلیل که اکثر سرورهای میزبانی وردپرس برای ارسال ایمیل با استفاده از تابع پیش‌فرض PHP mail () پیکربندی نشده‌اند.

در حالی که من امروز اخبار SendLayer را با شما به اشتراک می‌گذارم، SendLayer در واقع از آوریل 2022 منتشر شده است. پس از آزمایش گسترده آن در طول سال 2021، ما در اوایل سال یک راه‌اندازی نرم‌افزاری انجام دادیم و از آن زمان هزاران مالک وب‌سایت را که قبلاً از آن استفاده می‌کردند، وارد کردیم. پلت فرم

در مرحله بعد، باید آن را نصب و فعال کنید افزونه رایگان WP Mail SMTP. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

امروز، من مشتاقم که محصول جدیدم را معرفی کنم، SendLayer، که زیرساخت ایمیل وب سایت شما را ارتقا می دهد.

SendLayer به طور یکپارچه با وردپرس متصل می شود، بنابراین می توانید از آن برای ارسال مطمئن ایمیل های وب سایت مانند رسید فروشگاه، ایمیل های تأیید، اعلان های حمل و نقل، ایمیل های بازنشانی رمز عبور و سایر ایمیل های وردپرس با حداکثر قابلیت اطمینان استفاده کنید.

چرا به SendLayer نیاز دارید؟

… و خیلی چیزهای دیگر.

هنگامی که کلید اضافه شد، باید یک ایمیل آزمایشی با استفاده از WP Mail SMTP ارسال کنید تا مطمئن شوید همه چیز کار می کند.

اگر ایده ای دارید که چگونه می توانیم پلتفرم SendLayer را برای شما مفیدتر کنیم، پس لطفا پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

این تحویل سریع ایمیل را ارائه می دهد در حالی که از شهرت دامنه شما در برابر فیلترهای هرزنامه محافظت می کند و گزارش های ایمیل دقیق را همراه با تجزیه و تحلیل باز و کلیک به شما ارائه می دهد.

ارسال افکت لایه

می‌توانید این کلید API را با دنبال کردن پیوند موجود در صفحه افزونه که شما را به حساب SendLayer می‌برد، دریافت کنید.

شما هنوز نیاز به استفاده از سرویس ایمیل SMTP دارید که برای حداکثر تحویل، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری ساخته شده است. ما با ارائه دهندگان خدمات متعددی مانند آمازون، گوگل و غیره ادغام شدیم، اما استفاده از همه آنها برای مبتدیان بسیار دشوار بود.

این بدان معنی است که اکثر ایمیل های ارسال شده توسط وب سایت شما یا در صندوق ورودی هرزنامه کاربر قرار می گیرند یا اصلاً تحویل داده نمی شوند. این شامل ایمیل‌های افزونه فرم تماس وب‌سایت شما، رسیدهای فروشگاه آنلاین، ایمیل‌های بازنشانی رمز عبور، اعلان‌های سرپرست و موارد دیگر است.

راستی شما

بسیاری از کاربران سطح مبتدی ما از ما می پرسند که چرا افزونه فرم تماس آنها ایمیل ارسال نمی کند یا چرا هیچ اعلان وردپرس را نمی بینند.

SendLayer یک API سرویس ایمیل SMTP است که به ایمیل‌های وب‌سایت شما کمک می‌کند بدون علامت‌گذاری به عنوان هرزنامه وارد صندوق ورودی مشتری شوند.

در مرحله بعد، باید کلید SendLayer API خود را در فیلد زیر وارد کنید.

آیا از علامت گذاری ایمیل های وب سایت خود به عنوان هرزنامه خسته شده اید؟

ما در حال ساخت ابزارهای پیشرفته تحویل ایمیل هستیم تا به صاحبان مشاغل کوچک و صاحبان فروشگاه‌های آنلاین کمک کنیم تا ایمیل‌های خود را به صندوق ورودی کاربران خود تحویل دهند تا بتوانید رشد درآمد خود را به حداکثر برسانید.

اما مشکل این بود که بسیاری از کاربران مبتدی هنوز نمی‌دانستند چگونه SMTP را به درستی راه‌اندازی کنند، زیرا نصب این افزونه کافی نیست.

ایمیل های ارسال شده توسط وب سایت های وردپرسی اغلب در این آزمون مردود می شوند.

چه از وردپرس، ووکامرس، مجنتو، لاراول، دروپال، جوملا یا هر پلتفرم دیگری استفاده کنید، می توانید از SendLayer استفاده کنید برای بهبود قابلیت تحویل ایمیل شما

بنابراین پس از گوش دادن به بازخوردهای زیاد کاربران، تصمیم گرفتم با تیمم همکاری کنم تا در نهایت یک سرویس SMTP مبتدی، SendLayer، ایجاد کنم که برای همه انواع وب سایت ها از جمله وردپرس کار می کند.

به همین دلیل است که اکثر صاحبان وب سایت های هوشمند از SMTP برای ارسال ایمیل در وردپرس استفاده می کنند.

و به همین دلیل است که من آن را ایجاد کردم افزونه رایگان WP Mail SMTP که توسط بیش از 3 میلیون وب سایت استفاده می شود.

چگونه SMTP کار می کند