معرفی وبلاگ توسعه دهنده وردپرس – اخبار وردپرس

محتوای وبلاگ توسعه دهندگان وردپرس موضوعات بسیاری از جمله آموزش توسعه تم، افزونه ها و توسعه بلوک را پوشش می دهد. همچنین می‌توانید منتظر پست‌هایی در APIهای وردپرس، بهترین روش‌ها برای کار با وردپرس، به‌روزرسانی‌های نسخه‌های آینده و منابع یادگیری برای مبتدیان و توسعه‌دهندگان باتجربه باشید.

این وبلاگ نقطه اوج تلاش جامعه است که سال گذشته آغاز شد. این گروه تحریریه که توسط اعضای باتجربه جامعه وردپرس و توسعه دهندگان تشکیل شده است، از آن زمان روی طیف گسترده ای از محتوای موجود کار کرده است – از آموزش های توسعه تم و بلوک گرفته تا نکات و ترفندهایی برای استفاده از وردپرس در دوره ویرایش سایت.

خانه ای جدید برای توسعه دهندگان

این مقالات اشاره خوبی به آنچه در حال حاضر برای شما در نظر گرفته شده است:

به نظر جالب میاد؟

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/03/introducing-the-wordpress-developer-blog/

همه می توانند در بحث های مربوط به موضوع شرکت کنند، ایده ها را به اشتراک بگذارند یا مشارکت کنند. درباره نحوه مشارکت بیشتر بیاموزید.

در مورد محتوا چطور؟

برای اطلاع از جدیدترین مطالب در فضای توسعه وردپرس، در بلاگ توسعه دهندگان مشترک شوید.

با فعالیت های زیادی که هر روز در فضای توسعه وردپرس اتفاق می افتد، به روز نگه داشتن آخرین به روز رسانی ها می تواند چالش برانگیز باشد. وبلاگ جدید توسعه دهندگان وردپرس یک منبع متمرکز بر توسعه‌دهنده است که به شما کمک می‌کند از آخرین ویژگی‌های نرم‌افزار، آموزش‌ها و مطالب آموزشی مرتبط با پروژه منبع باز مطلع شوید.

لوازم جانبی برای محتوا و بررسی همتایان @چانتابون @rmartinezduque @بریج @ماریبام @bph @سبز رنگ @webcommsat.