معرفی انواع سر فنر لوله بازکنی

توجه کنید که هزینه ی ایاب و ذهاب نیز با توجه به فاصله ی نیروی سرویسکار از شما می تواند بر قیمت لوله بازکنی تاثیرگذار باشد. مثلا اگر در شهر مشهد حضور دارید می توانید با سرچ عبارت لوله بازکنی مشهد به اطلاعات این افراد دسترسی داشته باشید و با نزدیک ترین افراد فنی که در محل شما قرار دارند دسترسی داشته باشید و در کمترین زمان ممکن مشکل گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان را حل نمایید. اگر گرفتگی لوله‌ها زیاد و شدید است، حتما از یک متخصص لوله بازکن کمک بگیرید و لطفا در خانه از روش فنر لوله بازکنی با دریل استفاده کنید.

برخی مواقع علت گرفتن لوله، پرشدن فاضلاب اصلی است و ربطی به گیر کردن چیزی در لوله ها ندارد. این مورد مربوط به خانه های قدیمی است که به سیستم فاضلاب شهری متصل نیستند. گروه یاسان سرویس یکی از برترین شرکت های فعال در حوزه خدمات لوله بازکنی است که با شعار رضایت مشتری و ارسال نیرو در کمترین زمان ممکن کار خود را در سراسر تهران عملیاتی کرده است.

معرفی انواع سر فنر لوله بازکنی در این مورد بستگی به بزرگی و کوچک بودن جسم دارد اگر جسم کوچک باشد سبب کاهش میزان خروجی فاضلاب میشود و اگر بزرگ باشد فاضلاب را مسدود کرده و اب چاه بالا می‌زند. این نوع گرفتگی هم میتواند در لوله اصلی و هم سیفون واحد را درگیر کند. این دستگاه پیشرفته و به روز می باشد و توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود.

  • با ساختن این دستگاه لوله بازکنی باز کردن گرفتگی های لوله راحت تر و سریع تر شده است.
  • در کار های ساده تر فنر زنی با دست و بدون سر زن استفاده می شود و هرچه سخت تر بوده از فنر زنی با دست به همراه سرزن و در نهایت با دستگاه انجام می شود به همین دلیل در این مقاله به معرفی انواع سر فنر لوله بازکنی پرداخته ایم.
  • استفاده از فنر دستی برای افراد ناشی و ناآگاه به امور لوله بازکنی بسیار مناسب است.
  • در این مقاله ما توضیح خواهیم داد که چگونه یک مار فلزی به رفع انسداد لوله سینک ظرفشویی یا دستشویی شما کمک می کند.
  • چراکه در این صورت یا فنر به گرفتگی نمی‌رسد و یا این که امکان رفع گرفتگی با دست وجود ندارد.

عدم کنترل فنر، فنر به علت سرعت زیاد حرکت شدید و زیادی دارد، و ممکن است به جایی برخورد کند.

فنر لوله باز کنی رستگار صنعت مدل PDS12

به دلیل متفاوت بودن نوع گرفتگی لوله توسط مصالح، قیمت لوله بازکنی در صورت مسدود شدن توسط سیمان و مصالح ساختمانی و یا در صورت افتادن اشیا در سیفون با قیمت لوله بازکنی با فنر تفاوت خواهد داشت. در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تخلیه چاه و لوله بازکنی داشتید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نیروهای متخصص و مجرب خدمات فنی کاوه در محل حاضر شوند و علاوه بر بازدید رایگان مشکل بوجود آمده را بررسی نمایند. بازکردن لوله با فنر دستی روشی مناسب برای رفع گرفتگی های ضعیف لوله فاضلاب و توالت می باشد ، همچنین فنر دستی را می توان برای هل دادن و خارج کردن اشیاء جامد درون لوله فاضلاب و توالت نیز استفاده کرد. سایت لوله بازکنی پرتقال یکی از بهترین سایت های حوزه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه از طرف همشهریان تهرانی شناخته شده است.

هم اکنون کلید روشن دستگاه لوله بازکنی رو فشار میدیم تا دستگاه روشن بشه ; درحال حاضر فنر باطن لوله , گرفتگی رو گشوده میکنه . درحال حاضر بایستی به آرومی فنر دستگاه رو به داخل لوله فاضلاب تکان به‌این . با زدن کلید چپ گرد و راست گرد نیز میتونین تاثیر دستگاه رو بیشتر کنین . پس از باز شدن لوله , لوله بازکنی ارزان فنر رو از باطن لوله خارج میاریم و یه خرده آب توی لوله میریزیم تا مواد مازاد به درون چاه جنبش کنن و باعث گرفتگی مجددا نشن . اولین کاری که برای چاه ها و لوله های گرفته انجام می گیرد فنر زنی است که به دو شیوه دستی و با دستگاه انجام می گیرد و در نهایت اگر کارساز نباشد راه های مختلف را انجام می دهند.

انواع فنر لوله بازکنی