مشاهده صفحه درختی منوی مدیریت 2.8 اکنون از همه انواع پست های عمومی پشتیبانی می کند – WP Tavern

نسخه 2.8 همچنین برخی از ویژگی‌های اضافی، کوکی‌ها و منابع جاوا اسکریپت را حذف می‌کند، زیرا قابلیت گسترش/کوچک کردن دیگر ضروری نیست. بعد در نقشه راه برای نسخه های آینده، Popescu روی افزودن حافظه پنهان برای انواع پست، حذف وابستگی به jQuery و jQueryUI و بهبود کشیدن و رها کردن برای کار در عناصر فرزند کار می کند.


منبع: https://wptavern.com/admin-menu-tree-page-view-2-8-now-supports-all-public-post-types

پیش از این، افزونه Admin Menu Tree Page View بر روی صفحات متمرکز بود و به کاربران اجازه می داد سلسله مراتب/ساختار درختی صفحه را بهتر تجسم کنند، صفحات را مستقیماً بعد یا داخل یک پست دیگر اضافه کنند و به راحتی صفحات را از طریق کشیدن و رها کردن مرتب کنند.

نسخه 2.8 پشتیبانی از همه انواع پست های عمومی – پست ها، صفحات و انواع پست های سفارشی را اضافه می کند، که یک ویژگی طولانی درخواست شده بود. نویسنده این افزونه، توسعه دهنده وردپرس، Ciprian Popescu، گفت که افزودن انواع پست بیشتر منوی داشبورد را غیرقابل مدیریت و باطن را کند می کند و از او می خواهد که افزونه را در صفحه منوی سطح بالای ما به روز کند.

را افزونه مشاهده صفحه درخت منوی مدیریت، که یک طرح بندی درختی از محتوا را در مدیریت وردپرس اضافه می کند، برای پشتیبانی از انواع محتوای بیشتر بازسازی شده است. این افزونه یک ابزار مدیریتی مشابه است سلسله مراتب یا تجاری OrganizeWP افزونه‌ای که CMS را برای نمایش محتوا در یک مکان دوباره کار می‌کند، اما مجموعه‌ای از ویژگی‌های ساده‌تر را به صورت رایگان و بدون تبلیغات یا افزایش فروش ارائه می‌دهد. این نوع پلاگین ها ابزارهای ارزشمندی در سایت های وردپرسی بزرگتر و دارای CMS هستند.

پوپسکو گفت: «راه حل اینجا انتقال صفحات به صفحه منوی سطح بالا بود. “این ویژگی “یک کلیک دور” را به “دو کلیک دور” افزایش داد، که به نظر من یک مبادله بد نیست، به خصوص زمانی که همه انواع پست های عمومی اکنون در یک طرح درختی سلسله مراتبی در دسترس هستند. اکنون داشتن یک صفحه جداگانه نیاز به فروپاشی کودک را برطرف کرده است <ul> عناصر، زیرا هدف این افزونه دیدن سریع تمام صفحات شما به صورت چشم پرنده است.