مشارکت کنندگان وردپرس برای حذف برچسب بتا ویرایشگر سایت برای نسخه 6.2 – WP Tavern تلاش می کنند

آیا وردپرس آماده حذف برچسب بتا از ویرایشگر سایت در نسخه 6.2 آینده است؟ مدیر اجرایی این پروژه، جوزف هادن چامفوسی، در آخرین قسمت پادکست خود WP Briefing با عنوان «به این سؤال پرداخت.واقعاً پایان مرحله گوتنبرگ به چه معناست؟

ما باید این بار آن برچسب را برداریم، اما معیارهای پذیرش روی آن کاملاً واضح است. بنابراین واقعاً در همه ستون‌ها تا پایین، بله یا خیر مطرح است.»

او گفت: «ما در طول چند نسخه اصلی اخیر درباره این امکان با نظرات جامعه صحبت کرده‌ایم و همین کار را با آماده شدن برای نسخه 6.2 نیز انجام خواهیم داد.

هدف مشارکت کنندگان حذف برچسب بتا از 6.1 بوده است، اما معیارها هنوز برآورده نشده بودند. مسدود کننده های فعلی عبارتند از a بلیط برای بهبود وضعیت بارگیری ویرایشگر سایت به طوری که قبل از اینکه کاربران شروع به تعامل کنند، همه چیز به طور کامل بارگذاری می شود، و پرش حالت های نیمه رندر را از بین می برد. این مورد به ستون Todo باقیمانده اضافه شد وظایف ویرایشگر وردپرس 6.2 هیئت مدیره پروژه

Haden Chomphosy به شنوندگان پادکست اطمینان داد که پایان فاز 2 به این معنا نیست که وردپرس از پذیرش بازخورد کاربر یا گزارش‌های اشکال در مورد ویژگی‌های سفارشی‌سازی خودداری می‌کند.

“بنابراین از آنجایی که متوجه می‌شویم چیزهایی که نمی‌دانستیم استفاده از آنها کمی خشن است، البته تلاش خواهیم کرد تا آن گردش‌های کاری را در سریع‌ترین زمان ممکن هموار کنیم.”


منبع: https://wptavern.com/wordpress-contributors-work-towards-removing-site-editor-beta-label-for-6-2-release

او گفت: «قطعاً به این معنی نیست که ما ارسال اصلاحات به تجربه کاربر را متوقف خواهیم کرد. «هرچند که می‌خواهم بگویم این درست نیست، فکر می‌کنم همه مشارکت‌کنندگان منبع باز می‌دانند که مهم نیست که چقدر راه‌حلی را آزمایش می‌کنید، در واقع نمی‌توانید همه موارد استفاده ممکن را هنگام کار روی یک پروژه در نظر بگیرید. این اندازه

هادن چامفوسی همچنین به امکان حذف برچسب بتا از ویرایشگر سایت، در صورت رعایت یک سری شرایط خاص اشاره کرد. او اشاره کرد مسئله ردیابی در مارس 2022 ایجاد شد، که مهمترین موارد باقیمانده در فاز 2 را که باید قبل از برداشتن برچسب تکمیل شوند، و همچنین چند مورد دیگر که مرتبط هستند، اما حل آنها قبل از خارج کردن از بتا کمتر ضروری است، نشان می دهد.

“همه پروژه ها، به استثنای دو، به اعتقاد من، در بلیط محدوده فاز 2، قبلاً در افزونه گوتنبرگ ارسال خواهد شد [the] هادن چامفوسی گفت: نسخه 6.2 وردپرس منتشر شد. «بدون هر گونه مشکل مهم شکستن، آن‌ها در نسخه اصلی وردپرس 6.2 قرار خواهند گرفت. بنابراین 99 درصد از ویژگی‌هایی که در محدوده فاز 2 در نظر گرفته‌ایم تا آوریل در هسته اصلی قرار خواهند گرفت.