مشارکت‌کنندگان طراحی وردپرس پیشنهاد ارسال مجموعه‌ای از تغییرات سبک را به جای یک تم پیش‌فرض جدید – WP Tavern

امروز تم ها در یک دوره گذار هستند، و به نظر می رسد این زمان معقولی برای عقب نشینی و ارزیابی مجدد آهنگ سالانه ای باشد که با آن تم های پیش فرض می سازیم.

نوآوری‌هایی مانند theme.json، قالب‌های بلاک و الگوهای بلاک، توسعه تم را بسیار ساده‌تر می‌کنند و راه‌های جدیدی را برای کاربران برای سفارشی‌سازی سایت‌هایشان فراهم می‌کنند. دلایلی وجود دارد که باور کنیم جامعه می‌تواند از همه اینها برای ایجاد تم‌ها و راه‌حل‌های سفارشی‌سازی مکرر و متنوع‌تر برای کاربران ما در سال‌های آینده استفاده کند.

پاسخ‌ها تاکنون در نظرات بسیار مثبت بوده است و طراحان و توسعه‌دهندگان مشتاقانه دست خود را برای مشارکت بالا ببرند. بحث به تازگی در نظرات شروع شده است پیشنهاد و مشارکت کنندگان در حال درخواست بازخورد در مورد ایجاد موضوع پیش فرض بعدی هستند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-design-contributors-propose-shipping-a-curated-set-of-style-variations-instead-of-a-new-default-theme

به جای ایجاد یک موضوع پیش‌فرض جدید در سال جاری، مشارکت‌کنندگان طراحی ایجاد مجموعه‌ای از تغییرات سبک را از ارسال‌های انجمن پیشنهاد می‌کنند. این سبک‌ها برای نسخه پشتیبان بیست و دو اعمال می‌شوند.

مشارکت کنندگان طراحی وردپرس در حال پخت و پز هستند یک ایده جدید برای موضوع پیش فرض امسال نسخه ای که به جای خود موضوع، روی تغییرات سبک تمرکز می کند. این ایده ریشه در نظراتی دارد که کیل ریگستاد، طراح بیست و دو سال گذشته هنگام معرفی این موضوع بیان کرد:

ایده این است که بهترین تغییرات سبک ارائه شده توسط جامعه برای یک مجموعه انتخاب شده انتخاب شود که با نسخه جدید بوم خالی بیست و دو همراه باشد.

تغییرات سبک بود معرفی شده در وردپرس 6.0 به عنوان راهی برای نویسندگان تم برای ارائه برخی از گزینه های طراحی از پیش تعیین شده که می توانند سایت را با رنگ های مختلف، تایپوگرافی، حاشیه ها، فاصله ها و موارد دیگر، تنها با یک کلیک روی کارتی که نشان دهنده تنوع است، پوست کند. ریگستاد برای اولین بار ایده تغییرات سبک بیست و دو را در نوامبر 2021 مطرح کرد.

ریتر گفت: «آزمایش اینکه چقدر می‌توانیم هر یک از تغییرات را ایجاد کنیم، جالب خواهد بود. «شاید یک تغییر باعث می شود که تمام تایپوگرافی های سایت از یک اندازه نوع واحد در یک فونت تک فاصله استفاده کنند، در حالی که تغییر دیگری از آن استفاده می کند. زیاد فونت های مختلف با هم جفت شده اند من فکر می‌کنم که هدف قرار دادن محدودیت‌های کاری که می‌توان با فرمت تغییر سبک انجام داد، باشد – و ما می‌توانیم از دیدن چیزهایی که می‌توانیم در این فرآیند به دست آوریم، لذت ببریم.

“اگر به جای تاکید بر خود موضوع، مجموعه ای از تغییرات سبک طراحی شده توسط اعضای جامعه را برجسته کنیم، چه می شود؟” چانینگ ریتر، یکی از همکاران طراحی با حمایت خودکار گفت. ما می‌توانیم از Twenty Twenty-Two به‌عنوان پایه‌ای برای یک تم جدید استفاده کنیم که کم‌رنگ و مینیمال است – یک بوم خالی برای درخشش طیف متنوعی از تغییرات سبک.»