محدود به 650 شرکت کننده – میخانه WP

بلیت ها شامل ناهار در روزهای جمعه و شنبه و همچنین ورود به روز مشارکت کننده در روز یکشنبه خواهد بود. همچنین شامل ورود به شنبه شب بعد از مهمانی و یک تی شرت یادبود است. WCUS دارای بیش از 30 سخنرانی و شش کارگاه آموزشی خواهد بود. شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا با دوستان علاقه‌مند به وردپرس و تقریباً سه ده حامی ارتباط برقرار کنند.

WordCamp ایالات متحده امسال اولین رویداد حضوری خود را از سال 2019 در سن دیگو برگزار خواهد کرد. این رویداد سه روزه از 9 تا 11 سپتامبر در ساعت برگزار می شود توچال شهر و روستا.

بلیت‌ها از امروز به فروش می‌رسند و همچنان موجود هستند اما به احتمال زیاد به زودی فروخته می‌شوند. برخلاف سال‌های گذشته که تعداد شرکت‌کنندگان به هزاران نفر می‌رسید، WCUS 2022 به 650 بلیط فروخته شده محدود می‌شود. برگزارکنندگان گفتند که این امر برای ایجاد فاصله اجتماعی کافی و دادن انعطاف‌پذیری بهتر به تیم در صورت نیاز به تغییرات است.

فقط وجود داشت 50 بلیط باقی مانده است در زمان انتشار سخنرانان هنوز معرفی نشده اند. داوطلبان و سخنرانان یک بلیت رایگان دریافت خواهند کرد، اما به آنها توصیه می‌شود که در صورت امکان یکی از آن‌ها را خریداری کنند و می‌توانند مبلغ کامل را بازپرداخت کنند. حامیان مالی و برگزارکنندگان نیازی به خرید بلیط ندارند.


منبع: https://wptavern.com/wordcamp-us-2022-tickets-now-on-sale-limited-to-650-attendeesWordCamp US 2022 از همه شرکت کنندگان می خواهد که ظرف 24 ساعت پس از رویداد واکسینه شوند یا آزمایش آنها منفی باشد. ماسک در داخل خانه الزامی خواهد بود و برگزارکنندگان یک شرکت را برای اعمال صحیح پوشیدن ماسک و تأیید واکسیناسیون و آزمایش استخدام کرده اند.

WCUS یک بلوک هتل را با نرخ کاهش یافته (199 دلار در شب) در تاون اند کانتری توچال مذاکره کرده است. لینک رزرو 7 جولای منتشر خواهد شد.