مترجم کد برای همه کاربران ChatGPT Plus در دسترس است


OpenAI در توییتر اعلام کرد که همه کاربران ChatGPT Plus به مترجم کد دسترسی خواهند داشت.

Code Interpreter یک افزونه رسمی ChatGPT برای تجزیه و تحلیل داده ها، تبدیل تصویر، ویرایش کد و موارد دیگر است.

مترجم کد به زودی برای همه کاربران ChatGPT Plus در دسترس استاسکرین شات از ChatGPT، ژوئیه ۲۰۲۳

کاربران ChatGPT Plus می‌توانند دسترسی به مفسر کد و سایر ویژگی‌های آزمایشی جدید را در تنظیمات حساب خود فعال کنند.

مترجم کد به زودی برای همه کاربران ChatGPT Plus در دسترس استاسکرین شات از ChatGPT، ژوئیه ۲۰۲۳

مترجم کد برای سئو

متخصصان بازاریابی دیجیتال راه های منحصر به فردی را برای استفاده از مفسر کد برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یافته اند.

با افزایش دسترسی به Code Interpreter، نمونه‌هایی از روش‌های جدید استفاده از آن و سایر افزونه‌های ChatGPT برای بازاریابی و SEO نیز افزایش می‌یابد.

به سادگی آن را به عنوان یک روش جدید برای تجزیه و تحلیل هر داده بازاریابی قابل صادرات تصور کنید.

مشکلات حقوقی OpenAI و نگرانی های حفظ حریم خصوصی

این اعلامیه چند روز پس از آن منتشر شد که OpenAI مجبور شد Browse with Bing، پلاگین رسمی ChatGPT برای مرور وب را غیرفعال کند. OpenAI در حال کار بر روی راه حلی برای محافظت از سازندگان محتوا و ناشران در برابر مرور با Bing است که به کاربران امکان می دهد دیوارهای پرداخت را دور بزنند.

OpenAI اخیراً با نقض گسترده اعتبار کاربران مواجه شد و با پیگرد قانونی به دلیل استفاده از کتاب های دارای حق چاپ و اطلاعات شخصی کاربران برای آموزش مدل های خود مواجه شد.

برنامه ChatGPT به شیوه های حفظ حریم خصوصی در وب سایت OpenAI، در سلب مسئولیت حریم خصوصی، و در صفحه باز کردن برنامه می پردازد.

مترجم کد به زودی برای همه کاربران ChatGPT Plus در دسترس استاسکرین شات از ChatGPT، ژوئیه ۲۰۲۳

علی‌رغم این نگرانی‌ها، کاربران App Store ChatGPT را در رتبه اول در رده بهره‌وری قرار داده‌اند و میانگین 4.4 ستاره از بیش از 10.1 هزار کاربر را به خود اختصاص داده‌اند.

مترجم کد به زودی برای همه کاربران ChatGPT Plus در دسترس استاسکرین شات از اپ استور، جولای 2023

در حالی که برنامه به خوبی کار می کند، گزارش های SimilarWeb نشان می دهد که ترافیک در گذشته به وب سایت ChatGPT اندکی کاهش یافته است. 28 روز.

مترجم کد به زودی برای همه کاربران ChatGPT Plus در دسترس استاسکرین شات از Similarweb، ژوئیه ۲۰۲۳

ویژگی جدید در میان جنجال منتشر شد

اعلام OpenAI مبنی بر Code Interpreter به عنوان یک افزونه رسمی برای کاربران ChatGPT Plus، گامی مهم در ارتقای قابلیت‌های مدل زبان هوش مصنوعی است.

با این حال، این راه‌اندازی در زمانی انجام می‌شود که OpenAI با نگرانی‌های حفظ حریم خصوصی و مسائل حقوقی دست و پنجه نرم می‌کند.

OpenAI باید نگرانی‌های مربوط به حفاظت از داده‌ها و مسائل مربوط به حق نسخه‌برداری را برطرف کند، به‌ویژه با توجه به ماهیت حساس اجرای کد و آپلود فایل‌ها با استفاده از Code Interpreter یا دیگر افزونه‌های ChatGPT.

در غیر این صورت، کاربرانی که به حفظ حریم خصوصی و کیفیت محتوای هوش مصنوعی مولد اهمیت می دهند، به گزینه های ChatGPT روی می آورند که از چت ربات های پیشرو هوش مصنوعی بهتر عمل می کنند.


تصویر ویژه: Shutter.Ness/Shutterstock
منبع: https://www.searchenginejournal.com/code-interpreter-chatgpt-plus/490980/