ماه در وردپرس – فوریه 2023 – اخبار وردپرس

وردپرس 20 ساله می شود و جامعه برای جشن گرفتن آماده می شود!

در 2 مارس، اعضای تیم انتشار، دموی محصول 6.2 زنده را میزبانی کردند. ضبط و متن به زودی در دسترس خواهد بود. در عین حال، این منابع به شما مزه آنچه را که در راه است خواهید داد:

به جشن بیستمین سالگرد وردپرس بپیوندید

وردپرس 6.2 یکی از آخرین نسخه های اصلی برنامه ریزی شده برای فاز 2 گوتنبرگ است که ویرایشگر سایت را از نسخه بتا با تجربه کاربری زیباتر و رابط کاربری تازه تر خارج می کند.

به عنوان بخشی از جشن ها، این پروژه یک را منتشر کرده است بیستمین سالگرد واپو، آ مجموعه ای از لوگوهای یادبود، و الف لیست پخش ویژه با 46 آهنگ از میان هنرمندان جاز که برای نمایش نسخه‌های وردپرس انتخاب شده‌اند. Swag رسمی WP20 نیز به زودی در دسترس خواهد بود.

دو نسخه جدید گوتنبرگ در ماه گذشته ارسال شده است:

  • گوتنبرگ 15.1 در 8 فوریه 2023 با دسترسی به کتابخانه Openverse رسانه‌های دارای مجوز آزاد از ویرایشگر منتشر شد. سایر نکات برجسته عبارتند از توانایی اضافه کردن CSS سفارشی بر اساس هر بلوک و پشتیبانی از پیش تنظیم های سایه در سبک های جهانی. این آخرین نسخه گوتنبرگ است که در وردپرس 6.2 گنجانده خواهد شد.
  • گوتنبرگ 15.2 از تاریخ 22 فوریه 2023 برای بارگیری در دسترس است. علاوه بر بهبود مستمر دسترسی، این نسخه پشتیبانی از بازبینی‌ها را هنگام ویرایش الگوها و قطعات الگو اضافه می‌کند و تجربه پیمایش در ویرایشگر سایت را بهبود می‌بخشد.

به‌روزرسانی‌های تیم: حامیان مالی جامعه جهانی برای سال 2023، برنامه راهنمایی مشارکت‌کنندگان و موارد دیگر

بازخورد و درخواست تست

به روز رسانی رویدادهای وردپرس

  • بانکوک، تایلند، میزبان یک افتتاحیه موفق بود WordCamp آسیا در تاریخ 17-19 فوریه. این رویداد پذیرای 1299 شرکت کننده بود و بیش از 600 شرکت کننده به روز مشارکت کننده پیوستند. در اختتامیه این رویداد، برگزارکنندگان آن اعلام کردند WordCamp آسیا 2024 در تایپه، تایوان برگزار می شود!
  • درخواست شرکت در اجلاس انجمن 2023 اکنون برای مشارکت کنندگان وردپرس باز است. در اپیزود 49 از WP Briefing درباره جزئیات و نکات این رویداد کاری بیشتر بدانید.
  • WordCamp Europe 2023 به دنبال آن است شرکا و حامیان رسانه ای.
  • آیا می خواهید رویدادهای متنوع و فراگیر وردپرس ایجاد کنید؟ از دست نده این کارگاه رایگان #WPDDiversity در 16 مارس 2023 اتفاق می افتد.
  • بسیاری از WordCamp ها در هفته های آینده در راه هستند:

فوریه یک ماه هیجان انگیز برای جامعه وردپرس بوده است، با جشن اولین WordCamp آسیا که دوستان و مشارکت کنندگان را شخصا گرد هم می آورد. اما این همه ماجرا نیست. آخرین به روز رسانی پروژه را بخوانید.


برای وردپرس 6.2 آماده شوید

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/03/the-month-in-wordpress-february-2023/

وردپرس 6.2 بتا 4 اوایل این هفته رسید و برای دانلود و تست آماده است. کار در مسیر ادامه دارد، با اولین نامزد انتشار (RC1) هفته آینده و هدف برای انتشار نهایی 28 مارس 2023– کمتر از چهار هفته دیگر!

افراد زیر به این ماه در وردپرس کمک کردند: @ninianepress, @jpantani، @rmartinezduque.