ماه در وردپرس – سپتامبر 2022 – اخبار وردپرس

وردپرس 6.1 برای انتشار در 1 نوامبر 2022 برنامه ریزی شده است– کمتر از سه هفته دیگر پس از انتشار نسخه بتا در ماه سپتامبر، اولین نامزد انتشار (RC1) اکنون برای دانلود و آزمایش آماده است.

در 28 سپتامبر 2022، انجمن Polyglots جشن گرفت روز ترجمه وردپرس (WPTD) با برخی رویدادهای جهانی در طول هفته، از جمله یک نمای کلی ابزار بازخورد GlotPress. علاوه بر این، 13 رویداد محلی به 11 زبان مختلف و در چهار قاره برگزار شد.

تیم آموزشی با میزبانی یک رویداد یک روزه برای کمک به مشارکت کنندگان جدید در ترجمه مطالب در Learn.wordpress.org به جشن پیوست.

به‌روزرسانی‌های تیم: حذف به‌روزرسانی‌های امنیتی برای WP 3.7 – 4.0، یک دوره آموزشی جدید متمرکز بر توسعه‌دهنده، و موارد دیگر

بازخورد و درخواست تست

به روز رسانی رویداد و WordCamps


افراد زیر به این نسخه از ماه در وردپرس کمک کردند: @chaion07، @کم لور، @rmartinezduque، @robinwpdeveloper، @santanainniss، @webcommsat.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/the-month-in-wordpress-september-2022/

اعضای تیم انتشار در ماه گذشته میزبان برخی از ویژگی‌های مورد انتظار WordPress 6.1 بودند. ضبط و متن در این پست موجود است.

این نسخه اصلی بعدی بر افزایش کنترل برای یک سایت بصری تر و تجربه ایجاد محتوا متمرکز است و با یک تم بلوک پیش فرض جدید همراه خواهد بود. بیست و بیست و سه (TT3). این تم با 10 سبک طراحی شده توسط اعضای انجمن ارائه می شود که می توانید به راحتی بین آنها جابجا شوید تا ظاهر و احساس سایت خود را سفارشی کنید.

سایر به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز شامل سازگاری پیشرفته ابزارهای طراحی در بین بلوک‌ها، تجربه ایجاد الگوی پیشرفته و توسعه‌یافته، بلوک‌های نقل قول و فهرست بهبودیافته و پشتیبانی از تایپوگرافی سیال است.

آیا می خواهید بدانید چه چیزهای جدیدی در وردپرس 6.1 وجود دارد؟ برای جزئیات بیشتر این منابع را بررسی کنید:

نسخه های 14.1، 14.2 و 14.3 گوتنبرگ منتشر شده است

سپتامبر یک ماه هیجان انگیز با بازگشت بسیاری از WordCamp های حضوری، روز ترجمه وردپرس و آماده سازی برای WordPress 6.1 بود. مشارکت‌کنندگان در سراسر تیم‌ها به سختی کار می‌کنند تا مطمئن شوند آخرین نسخه اصلی سال بهترین نسخه برای همه باشد. بیایید با همه چیز وردپرس آشنا شویم.


شمارش معکوس برای WordPress 6.1: در تاریخ 1 نوامبر 2022