ماه در وردپرس – آوریل 2023 – اخبار وردپرس

تقویم های خود را برای 27 مه علامت گذاری کنید و برای یک روز پر از مهمانی ها و فعالیت های هیجان انگیز به انجمن بپیوندید!

وردپرس 6.2 تعهد پلتفرم به بهینه سازی عملکرد وب سایت با پیشرفت های قابل توجه را تکرار می کند. زمان بارگذاری 14 تا 18 درصد برای طرح‌های زمینه بلوک و 2 تا 5 درصد برای طرح‌های زمینه کلاسیک سریع‌تر است.. عملکرد سمت سرور نیز با افزایش 17 تا 23 درصدی برای تم های بلوک و 3 تا 5 درصدی برای تم های کلاسیک، شاهد افزایش چشمگیری است.

جدید در افزونه گوتنبرگ

افراد زیر به این ماه در وردپرس کمک کردند: @سرید مدیا، @ninianepress, @rmartinezduque.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/05/the-month-in-wordpress-april-2023/

از سوی دیگر، جزئیات کتاب یادبود بیستمین سالگرد، بلوک های ساختمان: تکامل وردپرس 2013-2023 در حال نهایی شدن است. این جلد تاریخچه و مهم ترین لحظات دهه گذشته وردپرس را در بر می گیرد.

عملکرد وردپرس 6.2

در حالی که وردپرس 6.3 بر اصلاحات در تجربه ویرایش سایت تمرکز خواهد کرد، 6.4 مجدداً ابتکار آزادسازی جنسیت کمتر ارائه شده را نشان خواهد داد معرفی شده در وردپرس 5.6 “Simone”. اگر علاقه مند به مشارکت هستید، اکنون زمان مناسبی برای مشارکت است.

WP20 نزدیک است

با آماده‌سازی برای نسخه‌های اصلی بعدی که در حال انجام است، جامعه در حال آماده شدن برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد وردپرس است، که تقریباً نزدیک است. این ماه همچنین شاهد برخی از نکات برجسته مانند پیروزی های عملکرد WordPress 6.2 و راه اندازی WP Translation Playground بوده است. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چه چیزی جدید است.

نسخه های آینده وردپرس