لیوان یکبار مصرف کاغذی گلاسه-کارتن 2000 عددی فروشگاه ظروف یکبار مصرف پیکنیک | ایران کاپ

به دلیل نگرانی از آلودگی در ساخت لیوان های کاغذی از کاغذ بازیافتی بسیار کمی استفاده می شود. از آنجایی که بیشتر لیوان های کاغذی با پلاستیک (پلی اتیلن) پوشیده شده اند، هم کمپوست سازی و هم بازیافت لیوان های کاغذی به دلیل مشکل در جداسازی پلی اتیلن در فرآیند بازیافت دشولر و غیرمعمول است. متاسفانه تا کنون، شرکت مشخص و تایید شده ای در ایران وجود ندارد که بتواند لیوان های کاغذی را بازیافت و به چرخه ی استفاده بازگرداند. قیمت لیوان کاغذی دورو به دلیل داشتن دو لایه پوششی پلی‌شده نسبت به لیوان‌های کاغذی یک‌رو بالاتر است. همان‌گونه که اشاره کردیم، کاغذی که برای ساخت لیوان کاغذی استفاده می‌شود، کاغذ پلی‌شده است.

لیوان کاغذی ۲۲۰م‌‌ل پارس بسته‌ ۵۰ عددی

تقاضای لیوان های کاغذی از بسیاری از موسسات آموزشی، رستوران ها، فروشنده های چای و قهوه، فست فودها، سوپرمارکت ها و … بالاست و بازار مناسبی برای تولیدکنندگان این محصول ایجاد کرده است. قیمت این دستگاه‌ها به برند آن‌ها و شرکت عرضه‌کننده این محصولات بستگی دارد که می‌توانید در آگهی‌های شیپور بررسی کنید. سود حاصل از کار با این دستگاه‌ها، هزینه خرید آن‌ها را به سرعت جبران می‌کند. این محصول یکی از محصولات محبوب در عصر مدرن به حساب می آید و به دلیل قیمت مناسبی که دارد در بخش های مختلف یک جامعه مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهیم به بیان مزیت های رقابتی محصولات کاغذی نسبت به محصولات مشابهش بپردازیم علاوه بر تنوع کارایی و تجدید پذیری می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد.

  • یکی از این معایب قیمت بالای آن است و اگر دستگاه مناسبی را انتخاب نکنید، ممکن است سودآوری بالایی نداشته باشد.
  • خط تولید لیوان کاغذی به نسبت تولید ظروف یکبار مصرف، مزایای بسیاری دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.
  • اندازه این دستگاه به اندازه ای است که می توانید از آن در خانه نگهداری کنید به همین دلیل می توانید به آن به عنوان یک کسب و کار خانگی نگاه کنید.
  • در این مقاله به مهم‌ترین ویژگی‌های لیوان کاغذی اشاره شد و تفاوت هر یک از لیوان‌های پلاستیکی و فومی مورد بررسی قرار گرفت.

اگر فرض کنیم کاغذ پلی‌شده رولی بدون چاپ را برای تولید این لیوان خریداری کرده‌اید، شما نیاز به دستگاه برش، دستگاه چاپ و دستگاه اتوماتیک تولید لیوان کاغذی دارید. اما اگر کاغذ استروک را به صورت آماده خریداری کنید، تنها نیازمند دستگاه تولید لیوان کاغذی خواهید بود که عملیات فرم‌دهی و چسباندن تکه‌های برش خورده و چاپ‌دار لیوان را انجام دهد. برخی از معایب دستگاه تولید لیوان کاغذی در همین مراحلی که گفته شد خودشان را نشان می‌دهند. احتمال جفت نشدن پلاستیک آستری و کاغذ و در نتیجه نشتی در لیوان‌های کاغذی، فرم‌دهی سخت و همچنین در بعضی مواقع سختی تامین کاغذ اولیه مورد نیاز را می‌توان از اصلی‌ترین معایب دستگاه تولید لیوان کاغذی دانست. شما می توانید دستگاه لیوان یکبارمصرف ایران لیوان را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

قیمت دستگاه لیوان کاغذی

لیوان یکبار مصرف کاغذی گلاسه-کارتن 2000 عددی فروشگاه ظروف یکبار مصرف پیکنیک | ایران کاپ قیمت دستگاه های تولید لیوان کاغذی از 250 میلیون تومان شروع میشود.و فروش فقط نقدی هست. یکی از بهترین پیشنهاد ها برای کار در منزل و یا کارگاه کوچک ، خرید و نصب خط تولید لیوان کاغذی در منزل است . در این بخش قصد داریم در مورد برندهای مختلفی از دستگاه تولید لیوان کاغذی صحبت کنیم تا بدانید که این دستگاه ها از نظر مشخصات چقدر با هم فرق دارند.

خط تولید لیوان کاغذی

قیمت لیوان کاغذی طرح اختصاصی با توجه به این که در تیراژ پایین تولید می شوند نسبت به لیوان کاغذی طرح عمومی بالاتر است. همانطور که از اسم لیوان کاغذی دوجداره مشخص است، این نوع لیوان کاغذی، دارای دو جداره است که مانع از دست دادن دمای نوشیدنی درون لیوان و عدم انتقال دمای گرم یا سرد به دست افراد می شود. انواع لیوان کاغذی دوجداره و تک جداره با حجم 220 سی‌سی از کیفیت خوب و ظاهر شیک و به‌روزی برخوردارند. در مورد سؤال «متریال و جنس لیوان کاغذی چیست»، به این پاسخ رسیدیم که برای ساخت این لیوان‌های کاغذی باید از باگاس و گرانول‌های گیاهی استفاده کنیم، اما اوضاع برای لیوان‌های پلاستیکی کمی متفاوت‌تر است. مشخصاً در مورد لیوان‌های موسوم به استایروفوم، می‌توان معایب بسیاری را لحاظ کرد.