لیست بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیانسال 2022 پارسی فارکس-بروکر آمارکتس

لیست بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیانسال 2022 پارسی فارکس-بروکر آمارکتس

حداقل اینکه وقتی قرار بر پول گرفتن از خیلی نباید به دنبال بروکرها بدویم. اکثر بروکر هایی که به کاربران ایرانی خدمات خود را ارائه می‌دهند در بازارهای بین‌المللی طرفداران زیادی نداشته و مقبولیت قابل قبولی نیز ندارند. نکته بسیار جالب این است که درآمد قابل توجه این بروکرها نیز از معاملات کاربران ایرانی است. از جمله نکات قابل توجه و مهم در رابطه با انتخاب بهترین بروکرهای فارکس، پشتیبانی 24 ساعته در بخش های فنی، معاملاتی، مالی، نرم افزاری و … است. حتی پیش از انتخاب بروکر می توانید به صورت آنلاین با پشتیبانی در ارتباط باشید. اسپرد، کارمزدی است که از جانب کارگزاران معتبر فارکس تعیین می شود و آخرین مورد کمیسیون است و موجب تفاوت پلتفرم ها با یکدیگر میشود.

بروکرهای فارکس دارای مجموعه های خاصی از ابزارهای معاملاتی، شاخص های معاملاتی مختلف و البته سهام های معاملاتی متنوعی هستند که به مشتریان خود ارائه می دهند. تریدرهای بروکرها می توانند از استراتژی های معاملاتی متنوعی برای معامله استفاده کنند. تک تک این امکانات و شرایطی که کارگزاری های فارکس ایجاد می کنند باعث می شوند که کار مقایسه بروکرهای فارکس برای تریدرها آسان تر شود و بتوانند در انتخاب بروکر مناسب خود قدم درستی بردارند.

۸)بروکر فارکس تایم

قطعاً یک سرمایه گذار با تجربه و حرفه ای هم به دنبال بهترین بروکر فارکس در دنیا است. اولویت های چنین سرمایه گذاری در انتخاب بهترین بروکر فارکس مواردی مانند قابلیت‌های خرید و فروش پیشرفته، صندوق های مشترک، سفارش شرطی، معاملات فلزات گرانبها، اوراق بهادار با درآمد ثابت و … است. به دلیل تنوع در استراتژی‌های معاملاتی تریدرها و میزان متفاوت سرمایه افراد، بهترین بروکر فارکس می‌تواند معنی متفاوتی برای هر کاربر داشته باشد.

  • این کارگزاری امکانات زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به افزودن سیصد ابزار تجارت، پشتیبانی چند زبانه و دارا بودن بیش از ۸ هزار حساب جهانی اشاره کرد.
  • معرفی بروکر ها در این بخش به هیچ وجه به معنای تایید کامل آنها نیست و عدم معرفی بروکر نیز به معنای نامناسب بودن آن برای کاربران ایرانی نخواهد بود.
  • به ­علاوه، در ایران به دلیل وجود تحریم­‌ها،در درجه اول بسیاری از بروکر­ها قادر به فعالیت نیستند.
  • البته همچنان اسپردهای آن نسبت به بهترین بروکرهای جهان اختلاف فاحشی دارد.
  • همانطور که در بالاتر نیز گفته شد، انطباق با مقررات رگولاتوری یکی از مهمترین مسائل در هنگام انتخاب یک بروکر فارکس قابل اعتماد است.

به همین علت در ادامه سعی داریم بر اساس تجزیه و تحلیل و تجربه های افراد موفق، بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان ۲۰۲۲ را به شما معرفی کنیم. حتما برای شما هم سوال است که چگونه باید بهترین بروکر فارکس را پیدا کرد؟ باید موارد مختلفی را برای انتخاب بهترین بروکر فارکس در نظر بگیرید. از جمله این موارد می‌توان به رتبه بندی هزینه ها، بازده سیستم عامل معاملاتی، نمودار ها و آپشن های تجزیه و تحلیل و … اشاره کرد. تمامی این موارد باعث می‌شود تا شما به عنوان یک معامله گر موفق خیلی سریع تر در راه خود به موفقیت برسید. در ادامه به شما توضیح می دهیم که چگونه بهترین بروکر فارکس را پیدا کنید. با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی، با توجه به این که از داخل ایران افتتاح حساب انجام می دهید، بایستی به روش های واریز و برداشت فراهم شده توسط بروکر توجه نمایید.

۵- پلتفرم های معاملاتی در دسترس

قبل از معرفی بروکر IFCMarkets بایستی یک نکته بسیار مهم برای انتخاب مناسب‌ترین بروکر فارکس ارائه کنیم. راه‌اندازی و تاسیس یک بروکر در بازار فارکس نیاز به سرمایه زیادی نداشته و خیلی نظارت دقیقی هم روی این موضوع نیست. از این رو تعداد بروکرهای تقلبی در این بازار بسیار زیاد شده است. بسیاری از بروکرهای جدید که جعلی بوده و تنها قصد کلاهبرداری از کاربران را دارند، با نام های مشابه با سایر بروکرها فعالیت می‌نمایند. از این دست بروکرها بسیار زیاد است و استفاده از خدمات آنها نیز خطرناک خواهد بود. با توجه به اینکه کاربران ایرانی چالش های زیادی در فارکس دارند، تریدرهای ایرانی نیز تبدیل به اصلی‌ترین هدف این دست از چگونه در فارکس ثبت نام کنیم بروکرها شده است.

حساب دمو