لئو گوپال – اخبار وردپرس

اگر آن جستجوها در مورد چگونگی ساخت وردپرس برای شما نبود، زندگی من بسیار متفاوت می شد

لئو گوپال

او به رشد مهارت‌های خود به عنوان یک توسعه‌دهنده وردپرس با کمک اسناد مفیدی که می‌توانست پیدا کند و از طریق انجمن وردپرس محلی مفید خود ادامه داد. این به او کمک کرد تا امرار معاش کند و خانواده اش را تأمین کند.

کمک به خود از طریق کمک به دیگران در جامعه

همانطور که اعتماد به نفس لئو از طریق بیان کتبی افزایش می یافت، او مصمم بود که لکنت او دیگر بر او قدرت نخواهد داشت. در سال 2005، با تشویق خوانندگان وبلاگش، تعطیلات تابستانی مدرسه را در اتاقش گذراند و روی کاهش لکنت خود کار کرد. وردپرس ابزاری خواهد بود که او را قادر می سازد با خوانندگان وبلاگ خود ارتباط برقرار کند و خلاقیت و افکار خود را بیان کند.

ساخت وردپرس برای خود

لئو می خواست مشغول باشد و به محض اینکه مدرسه را تمام کرد، برای هر شغل ابتدایی مرتبط با وب که می توانست پیدا کند، درخواست داد. او توسط یک شرکت برای نقش مدیر وب سایت برای تیم بازاریابی خود که بر روی وردپرس متمرکز بود استخدام شد.

همانطور که لئو می گوید، جامعه وردپرس فقط درصدی از اینترنت را تامین نمی کند. آن را نیز توانمند می کند.

داستان ها را به اشتراک بگذارید

هنگامی که توانایی ایجاد و افزودن الگوها به کتابخانه WordPress.org در سال 2021 ظاهر شد، لئو تقریباً بلافاصله از آن استفاده کرد و جعبه فراخوانی ایجاد کرد که هم برای مشتریانش و هم برای جامعه قابل استفاده بود. او قصد دارد چند الگوی پیچیده تر را منتشر کند.

بله ما میتوانیم.

در دبیرستان، لئو برنامه نویسی را به عنوان یکی از دروس خود انتخاب کرده بود. در سال 2008، او اولین وب سایت خود را با استفاده از وردپرس برای دانش آموزان مدرسه ساخت. این اولین باری بود که او ارزش واقعی وردپرس و منبع باز را دید.

در این مجموعه، ما برخی از داستان های الهام بخش را به اشتراک می گذاریم که چگونه وردپرس و شبکه جهانی مشارکت کنندگان آن می توانند زندگی مردم را برای بهتر شدن تغییر دهند. در این ماه، Leo Gopal، از آفریقای جنوبی، یک توسعه‌دهنده پشتیبان و عامل پشتیبانی مشتری برای تشویق و پشتیبانی یادگیری که جامعه وردپرس می‌تواند ارائه دهد، ارائه می‌کنیم.

پرتره لئو گوپال در پیراهن مشکی با آسمان آبی پشت سر.

نوشتن به عنوان کانال بیان

لئو به عنوان یک سازمان‌دهنده در آفریقای جنوبی برای WordCamp کیپ تاون در سال 2016 و 2017، وردپرس میت‌آپ کیپ تاون 2015 – 2016 و WordPress Durban 2017 – 2020 به جامعه کمک کرده است. او همچنین در تعدادی از WordCamps صحبت کرده است.

هرگز، هرگز فکر نکنید که شرایط «مناسب» برای موفقیت ندارید. فقط ادامه دهید، پیشرفت بیش از کمال – شما می تواند آن را انجام دهد

لئو گوپال

کنجکاوی، نوشتن و انعطاف‌پذیری مضامین تکرارشونده در داستان لئو هستند و با سفر وردپرس او نقشه‌برداری کرده‌اند.

در سال 2015، لئو به طور تمام وقت به کیپ تاون، آفریقای جنوبی نقل مکان کرد و به عنوان یک توسعه دهنده در یک آژانس توسعه وب شروع به کار کرد و در نهایت به سمت رئیس توسعه آن و مدیریت یک تیم کوچک رفت.

او به هسته و افزونه ها کمک کرده است و معتقد است که وردپرس و جامعه آن مشارکت را بسیار آسان می کنند.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress