قهوه گانودرما گیاه گانودرما جلوگیری از سرطان تقویت قوای جنسی

قهوه گانودرما گیاه گانودرما جلوگیری از سرطان تقویت قوای جنسی

خواص قارچ گانودرما در ارتباط با درمان سرطان روده بزرگ در طول یک سال مشاهده می شود و لازم است که طی این مدت مصرف این ماده آریو کالا گیاهی قطع نشود. مردانی که با هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات دست و پنجه نرم می کنند نشانه هایی همچون نیاز به دفع مکرر ادرار، ادرار شبانه، کاهش جریان ادراری و خالی شدن ناقص مثانه را تجربه می نمایند. یکی از مطالعات انجام شده نشان می دهد قارچ گانودرما می تواند مزایای قابل توجهی برای این افراد داشته باشد. بیشتر گزینه های درمانی برای هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات در برگیرنده مهارکننده ۵ آلفا ردوکتاز است که می تواند سرعت پیشرفت بیماری و اسیب به پروستات را کندتر کند. بیشتر مطالعات انجام شده بر روی استفاده از قارچ گانودرما در این شرایط بر روی حیوانات است و باید تحقیقات بیشتری برای تایید نتایج انجام شود. قارچ گانودرما یکی از منابع قدرتمند آنتی اکسیدان ها محسوب می شود.

  • گزارش شده است که قارچ گانودرما از مزایای سلامتی اعجاب انگیز برخوردار است.
  • گانودرمای پرورشی با بذرهای قارچ گانودرما لوسیدوم که تماماً نیز وارداتی و با کیفیت هستند کشت می‌شود و از اصل بودن این قارچ اطمینان ۱۰۰% می‌توان داشت.
  • سطح زیرین کلاهک این قارچ منافذ ریز بسیاری دارد که حاوی اسپورهای زایشی است.
  • دوزهای بالا از قارچ گانودرما ممکن است باعث کاهش سرعت لخته شدن خون شود.
به‌علاوه برخی از عصاره‌ها از قسمت مشخصی از قارچ استفاده می‌کنند. در این موارد دوزهای پیشنهادی می‌تواند کمتر از مقادیر بالا باشد. ضمن اینکه نوع قارچ مصرفی هم بسیار متفاوت است و دوز مصرفی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. Ganoderma نوعی قارچ polypore در خانواده Ganodermataceae است که شامل حدود ۸۰ گونه، در بسیاری از مناطق گرمسیری است.

طبق تحقیقات انجام شده توسط پژوهشگران چینی، قارچ گانودرما حاوی آنزیم‌های است که موجب کاهش قند خون و در نتیجه کاهش ترشح گلوکز در خون می شوند. طبق نتایج تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، حدود ۰/۳ گرم عصاره قارچ گانودرما را به مدت یک ماه به تعدادی موش داده شد. ظرف تنها یک هفته مقدار گلوکز خون موش ها به مقدار کمی کاهش پیدا کرد. علاوه بر عوارض بسیار جدی که داروهای شیمیایی با خود به همراه دارند قیمت آنها نیز بسیار بالاتر از داروهای گیاهی می باشد.

دکتر بیز قهوه

در این عارضه سیستم ایمنی بدن در مقابل بافت های پیوندی خود قرار می گیرد و به آن ها آسیب می زند . خانم ها بیشتر از آقایون در معرض ابتلا به لوپوس قرار دارند . همانگونه که قبل تر اشاره شد گانودرما اثربخش برای تنظیم غدد می باشد و بعد از یک دوره مشخص تاثیر خود را بر سیستم ایمنی بدن می گذارد و مشکل خود ایمنی را برطرف می کند . گانودرما اثرات پرتودرمانی را هنگام مبارزه مستقیم با تومورها بالا می‌برد. سیستم ایمنی را تقویت می‌کند که به بدن کمک می‌کند تا پرتودرمانی و شیمی‌درمانی را مدیریت کند. همچنین علائم پرتودرمانی مانند تهوع، استفراغ، تب، عفونت، ریزش مو و کاهش وزن را کاهش می‌دهد.

من حدود یک ماه پیش باتوجه به توصیه تیم پشتیبانی و مشاوره ی شما ،بخاطر کلسترول بالام این محصول رو سفارش دادم و بعد از مصرف و دادن آزمایش متوجه شدم کلسترولم کاهش پیدا کرده و کنترل شد . البته با توجه به توصیف شما (مشکلات معده) بهتره با دوز کم شروع کنند و تدریجا این مقدار را افزایش دهند. با شرحی که شما داده اید مشخصه که گانودرما تأثیرات مثبتی بر بدن شما گذاشته است.اصولا گانودرما ابتدا مشکلات جزئی را بهبود می بخشد. البته پشتیبانی واتس اپ به شدت علم بالایی داشتن و از وجدان کاریشون لذت بردم. ایشون به من گفتن تاثیری نداره اما من به اصرار خودم محصولو تهیه کردم . توصیه می شود که ۲ هفته قبل و بعد از عمل جراحی مصرف گانودرما قطع شود.

گانودرما لوسیدوم برای تقویت کلیه می تواند کارکردهای این عضو مهم را تقویت کند. اسید نوکلئیک موجود در آن کلیه را تقویت می کند تا بتواند سموم را خنثی سازد. گانودرما پروتئین موجود در ادرار را کاهش می دهد و کلسترول را تجزیه می کند.

قارچ گانودرما به تعادل هورمون تیروئید کمک کرده و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. مصرف قارچ گانودرما باعث می شود تا قند خون کنترل شده و به بیماری دیابت کمک می کند. برای اینکه دیابت را کنترل کنید بهتر است از قارچ گانودرما استفاده کنید. مصرف منظم قارچ گانودرما به مدت ۱۲ هفته باعث افزایش هموگلوبین خون می شود. پلی ساکارید موجود در قارچ گانودرما باعث افزایش سطح انسولین شده که به تنظیم قد کمک می کند. همان طور که گفته شد، این نوشیدنی گرم می‌تواند انرژی بخش و ضد خستگی باشد همچنین سرشار ازآنتی اکسیدان است که می تواند عملکرد عضلات و بهبودی آن‌ها را در پی داشته باشد.

پلی ساکاریدهای موجود در قارچ گانودرما می تواند سنتز DNA را ترویج کند و تقسیم سلولی را بهبود ببخشد. همین امر موجب می شود ظهور نشانه های پیری در بدن به تعویق بیفتد. همچنین مصرف این قارچ با افزایش طول عمر افراد مرتبط است.

قهوه گانودرما