قطع شدن توییتر جزئیات بیشتری را در مورد تغییرات دسترسی به API آینده آشکار می‌کند و به Fediverse کمک می‌کند – WP Tavern

این فصل جدیدی برای Twitter API برای افزایش کیفیت، کاهش هرزنامه و فعال کردن یک اکوسیستم پر رونق است. ما از صبر شما در هنگام اجرای این تغییرات قدردانی می کنیم و نمی توانیم منتظر باشیم تا ببینیم بعدی چه چیزی می سازید! منتظر اطلاعات بیشتر در مورد ادامه دسترسی به API توییتر باشید.

حساب توسعه دهنده توییتر اعلام کرد که پس از 13 فوریه، کاربران دسترسی رایگان به 1500 توییت در ماه محدود خواهند شد:

تیم توسعه توییتر از این فرصت استفاده کرد و کاربران را در مورد تغییرات آتی در دسترسی API به‌روزرسانی کرد، که به نظر می‌رسد این تیم قبل از مدیرعامل ایلان ماسک روی آن کار می‌کرده است. توصیه کرد آن‌ها «به نفع به حداکثر رساندن ثبات و استحکام سیستم، به‌ویژه با آمدن Super Bowl» مکث کنند.

شکل جدیدی از دسترسی رایگان معرفی خواهد شد، زیرا این برای اکوسیستم ما بسیار مهم است – محدود به ایجاد توییت تا 1500 توییت در ماه برای یک توکن کاربر تأیید شده، از جمله ورود با توییتر.

همچنین در 13 فوریه، API Premium را منسوخ خواهیم کرد. اگر مشترک Premium هستید، می‌توانید برای ادامه استفاده از این نقاط پایانی برای Enterprise درخواست دهید.

را فهرست شامل همه حساب‌ها می‌شود، جایی که مالک حساب حداقل یک نشان انجمن در صفحه نمایه WordPress.org خود دارد. Auener نیز منتشر کرده است راهنمای وردپرس برای Fediverse با اطلاعات مفید در مورد یافتن یک نمونه، دنبال کردن هشتگ ها و تعامل با جامعه وردپرس.
منبع: https://wptavern.com/twitter-outage-uncovers-more-details-on-upcoming-api-access-changes-giving-the-fediverse-a-shot-in-the-arm