قدرت مربیگری وردپرس – اخبار وردپرس

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:27]

(موسیقی مقدماتی)

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:12]

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:54]

و اکنون ما یک برنامه آزمایشی داریم که تعریف شده است و منتظر نظرات شماست. اگر پست مربوط به برنامه مربیگری مشارکت‌کننده را نخوانده‌اید، این کار را انجام دهید. اما اگر ترجیح می‌دهید خلاصه‌ای از من بشنوید، نگران نباشید، من قصد دارم یک تور 10 سنتی به شما ارائه دهم.

و این، دوستان من، کوچکترین چیزهای بزرگ شماست. از اینکه امروز برای جلسه وردپرس هماهنگ کردید، سپاسگزاریم. من میزبان شما Josepha Haden Chomposy هستم و تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/06/episode-57-the-power-of-wordpress-mentorship/

اول اینکه چه کسی این کار را می کند؟ این برنامه آزمایشی توسط یک کارگروه اجتماعی ترسیم شده است. ما اغلب گروه‌های کاری در وردپرس داریم و تقریباً همیشه پروژه‌های خاصی پیرامون رویدادها یا برنامه‌ها یا به‌روزرسانی‌های کد دارند. از آنجایی که این گروه کاری بر یک برنامه گسترده پروژه متمرکز است، نمایندگی گسترده پروژه در آن وجود دارد. همه اسامی در پایین پست موجود است که می توانید آنها را در یادداشت های نمایش ما بیابید. اما افرادی هستند که با کد همکاری می‌کنند یا با زمان مشارکت می‌کنند یا با افراد طراحی که خود حمایت مالی یا حمایت مالی می‌شوند، همکاری می‌کنند، فقط ترکیب خوبی از افراد. با این حال، این برنامه به طور کلی توسط هاری شانکار، یکی از حامیان و مشارکت‌کنندگان قدیمی وردپرس، هدایت می‌شود.

من میزبان شما جوزف هیدن چامفوسی هستم. در اینجا ما می رویم!

اولین نفر در این لیست WordCamp Europe است. این در پایان هفته از 8 تا 10 ژوئن در آتن، یونان انجام می شود. یک به‌روزرسانی بزرگ از طرف مت و دوستانش وجود خواهد داشت، بنابراین حتی اگر شخصاً در آنجا حضور ندارید، مراقب آن ضبط‌ها باشید. اما برای کسانی که آنجا هستند و در مورد برنامه مربیگری یا هر چیز دیگری که با وردپرس انجام می شود و در پروژه مشارکت می کنید کنجکاو هستید، می توانید بیایید من یا آنجلا جین را پیدا کنید، هاری نیز آنجا خواهد بود، Chloé آنجا خواهد بود، هکتور خواهد بود. افراد زیادی آنجا باشید، و ما می خواهیم نظرات شما را بشنویم و به سوالات شما پاسخ دهیم.

سلام به همه، و به پادکست خلاصه وردپرس خوش آمدید، که در آن می‌توانید توضیحات سریعی درباره ایده‌های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه‌ای که از آن پشتیبانی می‌کند، دریافت کنید، و فهرست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده ارائه می‌شوند، دریافت کنید. دو هفته.

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:56]

به مدیر اجرایی وردپرس، جوزف هادن چامفوسی، در قسمت 57 از جلسه توجیهی وردپرس بپیوندید، زیرا او در مورد برنامه مربیگری مشارکت کنندگان برای کمک به افزایش موفقیت مشارکت کنندگان جدید در طول زمان بحث می کند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:22]

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:06]

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

دوم فراخوانی برای قدرت مغز است! فراخوانی برای طوفان فکری شما! در مورد نسل بعدی، ما بحثی در مورد نسل بعدی WordCamps داریم. ما در مورد انواع و اقسام جدیدی که ممکن است در دسترس باشد بحث کرده‌ایم، و این ممکن است برای افراد با بازگشت به رویدادهای حضوری منطقی باشد. بنابراین اگر نوعی WordCamp دارید که شدیداً می خواستید آن را امتحان کنید، اکنون زمان آن است که مردم را در مورد آن آگاه کنید.

خوب بعد، این برای چیست؟ چند هدف برای برنامه وجود دارد. اما هدف اصلی افزایش موفقیت مشارکت کنندگان جدید در طول زمان است. همه ما می‌توانیم موافق باشیم که اگر قرار بود هر روز 1000 مشارکت‌کننده جدید داشته باشیم، اما آنها نتوانند به سرعت راه خود را برای مشارکت‌های تاثیرگذار یا ارتباطات معنادار بیابند، در این صورت ما به آنها بدی کرده‌ایم. و احتمالاً بدون کمی تلاش بیشتر به عضویت در جامعه ادامه نخواهند داد.

(موسیقی مقدماتی)

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:40]

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تهیه کننده: برت مک شری
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

نمایش یادداشت ها

رونوشت

ادامه مطلب: قسمت 57: قدرت مربیگری وردپرس

و نکته پایانی جلد دوم کتاب تاریخ وردپرس به نام Building Blocks: The Evolution of WordPress است که هم اکنون در چندین فرمت و همچنین در GitHub برای دانلود در دسترس است. خرید را متوقف کنید، آن را بخوانید و برخی از نکات برجسته ده سال گذشته پروژه وردپرس را دوباره مرور کنید.

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:53]

در طول سال جاری، تحقیقات و بررسی های زیادی در مورد قیف مشارکت کننده در جامعه وردپرس انجام شده است. این تحقیق برخی فرضیات را در مورد وجه اشتراک بیشتر داستان‌های مشارکت‌کننده تأیید می‌کند: موانع، مسیرهای کلی طی شده، و روشی که حل مسئله انجام شد. سپس در فوریه سال جاری، هاری شانکر پیشنهادی برای یک برنامه راهنمایی برای وردپرس منتشر کرد.

زمان و مکان اساساً «در حال حاضر و همین‌جا» هستند، بنابراین ما را در نهایت به «چرا» می‌رساند. چرا ما این برنامه راهنمایی را انجام می دهیم؟ جدای از کمک به افرادی که می‌خواهند مشارکت کنند، مسیری آسان‌تر برای موفقیت داشته باشند – که رک و پوست کنده به هر حال دلیل کافی است – دلیل آن در فلسفه‌های کلی ما در پروژه گنجانده شده است. اگر باور داشته باشیم که ایده های خوب می توانند از هر جایی بیایند و مشارکت در هر اندازه ای مهم است. و این منبع باز ایده ای است که می تواند نسل ما را تغییر دهد و ما در حال دموکراتیک کردن انتشار هستیم، سپس آوردن افراد جدید ایده های جدیدی را به همراه دارد و مشارکت های مبتدی می تواند در طول زمان افزایش یابد. ما می توانیم این ایده، این مفهوم منبع باز را در نسل بعدی و نسل های آینده حفظ کنیم. و همیشه مناظرمان را در وب باز نگه داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح و سایر ابتکارات سراسر پروژه، به make.wordpress.org/project بروید یا پیوندهای موجود در یادداشت های نمایش امروز در wordpress.org/news/podcast را بررسی کنید.

که اکنون ما را به فهرست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند.