قالب خبرنامه Lettre اکنون در WordPress.org در دسترس است – WP Tavern

Automattic خود را منتشر کرده است موضوع نامه به WordPress.org. این شرکت محصول خبرنامه خود را در پایان دسامبر 2022 با استفاده از Lettre به عنوان موضوع پیش فرض راه اندازی کرد. نسخه خود میزبان این تم بلوک برای کسانی است که می خواهند با استفاده از Jetpack یک خبرنامه منتشر کنند.

Lettre برای استفاده با بلوک اشتراک Jetpack طراحی شده است که از زیرساخت WordPress.com برای مدیریت ایمیل ها و مشترکین استفاده می کند. اگر طرح را دوست دارید اما در حال حاضر از سرویس خبرنامه دیگری استفاده می کنید، بلوک اشتراک Jetpack را می توان با هر بلوک دیگری جایگزین کرد، از جمله بلوک کد کوتاه برای سرویس های خبرنامه که هنوز فرم های اشتراک خود را از طریق بلوک در دسترس قرار نداده اند. توجه داشته باشید، ممکن است لازم باشد مقداری CSS سفارشی بنویسید تا مطمئن شوید که فرم اشتراک با طرح اصلی مطابقت دارد.

Lettre با 15 الگوی بلوک برای ساخت صفحات و طرح‌های مختلف، از جمله درباره نویسنده(ها)، ثبت نام با رنگ پررنگ، ثبت نام دو ستونی، طرح‌های مختلف برای مقدمه خبرنامه با تصاویر پس‌زمینه روشن و تیره، ثبت‌نام خبرنامه با رسانه‌ها ارائه می‌شود. سمت چپ، ثبت‌نام در خبرنامه با آرم‌هایی برای پس‌زمینه، فهرستی از پست‌ها، تبلیغی مقاله در پست، سه ستون متن و موارد دیگر.

موضوع بر فرم اشتراک تمرکز می کند، که مهمترین کاری است که یک صفحه فرود خبرنامه می تواند انجام دهد – ثبت نام را برای افراد آسان می کند. در زیر فرم پیوندی برای خواندن همه پست ها وجود دارد و به دنبال آن فرم اشتراک دیگری وجود دارد. همه این عناصر در طراحی صفحه اصلی بلوک هستند و حذف یا مرتب کردن مجدد آنها را آسان می کند.

Lettre یکی از تنها مضامین موجود در فهرست تم های وردپرس است که به عنوان صفحه فرود خبرنامه ساخته شده است و مطمئناً تنها تم بلوکی است که به این منظور اختصاص داده شده است. همراه با ویژگی اشتراک Jetpack، این یکی از یکپارچه‌ترین راه‌ها برای توزیع خبرنامه بدون تمام مراحل اضافی کپی کردن محتوا در ویرایشگر سرویس خبرنامه است. Lettre به صورت رایگان در دسترس است دانلود از WordPress.org. اکنون که WordPress.com سرویس خبرنامه خود را راه اندازی کرده است، تعجب نمی کنم اگر مضامین بیشتری مانند این پاپ آپ را ببینم.


منبع: https://wptavern.com/lettre-newsletter-theme-now-available-on-wordpress-orgآ نسخه ی نمایشی زنده موضوع در WordPress.com موجود است. آیتم های منو در نسخه ی نمایشی چند نمونه از الگوهای مختلف ثبت نام در عمل را ارائه می دهند.