فهرست تم های وردپرس پیش نمایش های تنوع سبک را اضافه می کند – WP Tavern

همچنین اکنون می‌توانید یک تغییر سبک انتخابی را که در پیش‌نمایش موضوع بارگذاری شده است مشاهده کنید. با کلیک بر روی دکمه «پیش‌نمایش» به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از تغییر سبک انتخابی، موضوع را اسکرول کرده و کاوش کنند.

مضامینی که دارای تنوع بیشتری نسبت به آنچه در فضای زیر پنجره پیش‌نمایش قرار می‌گیرد، همه تغییرات را در یک چرخ فلش با فلش‌های کوچک برای پیمایش به موارد بعدی نشان می‌دهند. در اینجا یک نمونه با تم Pixl از Automattic آورده شده است که شامل هفت تنوع رنگی روشن است:

او در ادامه گفت: «انجام این کار امکان فیلتر کردن فعال این مضامین را بدون نیاز به تغییر کدهای زیادی فراهم می‌کند.» بلیطتوضیحات

پیش‌نمایش‌های قالب WordPress.org در این هفته با اضافه شدن یک بهبود عمده به دست آمد پیش نمایش های Style Variation. اکنون پیش‌نمایش‌ها روی مضامین بلوکی که شامل تغییرات سبک هستند، ظاهر می‌شوند.

این یک مشاهده خوب است، زیرا همه کاربران وردپرس که به دنبال تم هستند نمی دانند که یک برچسب در فیلتر ویژگی وجود دارد. این لیست در حال حاضر بسیار طولانی است و بهترین تجربه کاربری برای کشف تم هایی با ویژگی های خاص نیست، به خصوص اگر کاربران معنی این اصطلاحات را درک نکنند. نویسندگان تم می خواهند این را تماشا کنند بلیط. اگر راه حل کوتاه مدت ایجاد یک جدید است style-variations برچسب متعهد است، آنها باید مضامین خود را با برچسبی که در فیلتر قرار می گیرد به روز کنند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-themes-directory-adds-style-variation-previewsیک راه‌حل بلندمدت باید به‌نحوی آشکار این ویژگی‌ها را بدون نیاز به یافتن فیلترهای مبهم که در حال حاضر داریم، در معرض دید قرار دهد. این ویژگی باید به طور مساوی با سایرین مورد قضاوت قرار گیرد و بنابراین، این نوع پیاده سازی باید بهتر مورد بحث قرار گیرد و از محدوده این تیکت و نیاز فوری به دیدن تم هایی با تنوع سبک خارج شود.

همکاران تیم متا همچنین در حال کار بر روی افزودن قابلیت فیلتر کردن دایرکتوری برای تم هایی با تغییرات سبک هستند. Dufresne ایجاد یک جدید را پیشنهاد کرد style-variations تگ تم به عنوان ساده ترین مسیر برای پیاده سازی این.

پیش‌نمایش‌های تغییرات سبک جدید از مضامین واکشی شده‌اند /styles/{variation_name}.json فایل‌ها، بنابراین نویسندگان تم لازم نیست کاری انجام دهند تا پیش‌نمایش‌ها کار کنند. آنها به طور خودکار برای هر موضوعی که شامل تغییرات سبک است نمایش داده می شود.

استیو دوفرسن، یکی از همکاران تیم متا که توسط Automattic حمایت می‌شود، گفت: «این تغییرات سبک، که توسط نویسندگان تم طراحی شده و در قالب‌های مضمون بسته‌بندی شده‌اند، به کاربران کمک می‌کنند تا مجموعه‌ای از رویکردهای متنوع برای طراحی سایت خود داشته باشند که به آن‌ها امکان می‌دهد رویکردی را پیدا کنند که با اهدافشان هماهنگ باشد». “این ویژگی به برجسته کردن انعطاف‌پذیری مضامین مدرن وردپرس کمک می‌کند و زمان آن فرا رسیده است که آن را در دایرکتوری قالب قرار دهیم.”