فروش آنلاین بلیط بدون کمیسیون یا کارمزد


آیا به طور منظم رویدادها را میزبانی، برگزار یا سازماندهی می کنید و برای فروش بلیط به شرکت های شخص ثالث متکی هستید؟ احتمالاً بابت فروش، کمیسیون یا هزینه بلیط بالایی می پردازید. اگر راهی برای کاهش هزینه ها و کنترل کامل تجربه خرید بلیط وجود داشت، چه؟

اگر یک سایت وردپرس میزبانی شده با افزونه WooCommerce نصب شده دارید، می توانید دسترسی به رویدادها، مکان ها و خدمات قابل رزرو رویداد خود را با FooEvents بفروشید.

FooEvents یک افزونه قدرتمند فروش بلیط برای وردپرس است. با FooEvents، می‌توانید تعداد نامحدودی بلیط با مارک سفارشی را از وب‌سایت خود بدون نیاز به پرداخت خدمات شخص ثالث بفروشید. این ابزار به شما امکان می دهد ثبت نام های رایگان را مدیریت کنید و بلیط های نامحدود برای رویدادهای مجازی، رویدادهای فیزیکی یا هر دو را بفروشید.

همه چیز عالی به نظر می رسد، اما آیا FooEvents افزونه مناسبی برای شماست؟

برای کمک به تصمیم گیری شما، ما این بررسی جامع FooEvents را گردآوری کرده ایم، و هر آنچه را که باید در مورد این پلتفرم رویدادها، بلیط و رزرو همه کاره بدانید را برجسته کرده ایم.

نمای کلی FooEvents

نمای کلی FooEvents

FooEvents فروش بلیط و حتی ابزار قدرتمندی را به سایت وردپرس شما اضافه می کند. بسیار انعطاف‌پذیر است و به شما امکان می‌دهد برای رویدادهای مختلف، از جمله نمایش‌ها، کنسرت‌ها و کنفرانس‌های زوم، بلیط بفروشید.

اگرچه FooEvents دارای بسیاری از ویژگی ها و فناوری های پیشرفته برای افزایش فروش بلیط است، اما استفاده از آن بسیار آسان است. FooEvents به جای اختراع مجدد چرخ، گزینه های مختلف بلیط و رویداد را به محصولات استاندارد WooCommerce اضافه می کند. این به این معنی است که شما به هیچ مهارت فنی نیاز ندارید و می توانید در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید. (اما حرف من را قبول نکنید – در زمانی که آن را تنظیم می کنم تماشا کنید.)

FooEvents همچنین شامل برنامه‌های ورود رایگان برای iOS و Android است که اطلاعات مهم شرکت‌کنندگان را در دسترس شما قرار می‌دهد و حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت کار می‌کند.

همچنین می توانید به ویژگی های کلیدی زیر دسترسی داشته باشید:

رویدادها و فعالیت‌های قابل رزرو

ادامه مقاله در زیر

 • بلیط و رویدادهای نامحدود
 • تم مناسب وردپرس
 • عبارت قابل تنظیم
 • بدون کمیسیون یا هزینه بلیط
 • پشتیبانی از چند سایت WP

بلیط

 • مدیریت موجودی بلیط
 • انواع مختلف بلیط با استفاده از تغییرات
 • ایمیل های بلیت مارک دار
 • تم های بلیط رایگان
 • قالب های بلیط را سفارشی کنید
 • ارسال بلیط در وضعیت سفارش سفارشی

رویدادهای مجازی

 • جلسات بزرگنمایی قابل رزرو ایجاد کنید
 • ثبت نام خودکار شرکت کنندگان
 • فروش بلیط چند روزه رویدادهای مجازی

وارسی

 • بیش از 100 روش پرداخت امن
 • کوپن های تخفیف
 • پول محلی و مالیات
 • تجربه پرداخت ووکامرس

بینش ها

 • گزارش های فروش
 • گزارش رویدادها
 • مدیریت سفارش

قیمت گذاری FooEvents

استفاده از FooEvents نیاز به مجوز دارد. می توانید مجوزها را به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک بسته خریداری کنید. سه بسته برای انتخاب وجود دارد:

 • پایه (139 دلار): می‌توانید بلیط‌ها را از طریق WooCommerce، بلیط‌های ایمیلی به‌عنوان یک سند PDF، و شرکت‌کنندگان را با استفاده از اسکنر بارکد بفروشید.
 • رزرو (169 دلار): همه چیز را از بسته نرم افزاری Basic ارائه می دهد. به‌علاوه، می‌توانید محصولات قابل رزرو را ایجاد کنید، تاریخ‌ها و اسلات‌هایی را برای مشتریان نمایش دهید تا انتخاب کنند، و رزروها را با برنامه‌های اعلام حضور رایگان مدیریت کنید.
 • حق بیمه (199 دلار): شامل همه چیز از بسته‌های Basic و Bookings به جز اسلات رزرو می‌شود. می‌توانید به مشتریان اجازه دهید صندلی‌های خاصی را رزرو کنند، از هر شرکت‌کننده سؤالات سفارشی بپرسند، و بلیط رویدادهای چند روزه را بفروشند.

برای هر بسته، می توانید بین یک مجوز سایت تک، چندگانه یا نامحدود یکی را انتخاب کنید. مجوزهای FooEvents به مدت 12 ماه از تاریخ خرید معتبر هستند و همچنین مجوز مادام العمر نیز وجود دارد.

دست به کار با FooEvents

در این بخش، برخی از ویژگی های برجسته FooEvents را در یک وب سایت آزمایشی آزمایش می کنم. بیایید ببینیم این افزونه در واقع چقدر برای فروش بلیط و رزرو از یک وب سایت وردپرس مفید است.

ابتدا افزونه FooEvents را در سایت وردپرس خود با ووکامرس نصب کردم. پس از انجام این کار، یک تب جدید برای FooEvents در قسمت مدیریت وردپرس ظاهر شد. از اینجا می توانم به گزینه های مختلف منو دسترسی داشته باشم.

پیکربندی تنظیمات FooEvents

را تنظیمات منو زمانی که برای اولین بار اشتراک FooEvents را خریداری می کنید، کلید مجوز خود را وارد می کنید. برو به برگه مجوز و کلید خود را وارد کنید، سپس روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

همچنین چند برگه دیگر در تنظیمات وجود دارد. اگر می خواهید نحوه نمایش اطلاعات FooEvents را در سایت خود تغییر دهید، آن را باز کنید برگه عمومی و تیک گزینه ها را بر اساس ترجیحات خود علامت بزنید.

در برگه طراحی بلیط، می توانید رنگ های پیش فرض را برای متن حاشیه، دکمه و دکمه بلیط های خود تنظیم کنید. فقط در صورتی از این گزینه ها استفاده کنید که می خواهید رنگ ها و گرافیک های یکسانی را برای همه بلیط های خود حفظ کنید.

سایر تب ها به شما امکان می دهند تنظیمات را برای موارد زیر تغییر دهید:

 • بلیط های PDF
 • نشستن
 • تقویم
 • برنامه اعلام حضور
 • ادغام

راه اندازی یک رویداد و فروش بلیط

ابتدا باید یک رویداد راه اندازی کنید. اگر می دانید چگونه با استفاده از WooCommerce محصولات ایجاد کنید، این باید پیاده روی در پارک باشد.

اولین قدم اضافه کردن یک محصول جدید است. برو به برگه محصولات و کلیک کنید جدید اضافه کن. با انجام این کار، قالب استاندارد محصول WooCommerce باز می شود. در اینجا، شما می توانید وارد کنید عنوان و شرح برای رویداد شما. به عنوان مثال، من از “کنفرانس” به عنوان عنوان رویدادی که داشتم استفاده کردم.

همچنین می‌توانید با استفاده از منوهای سمت راست صفحه، یک تصویر آپلود کنید و تنظیمات دیگر را سفارشی کنید.

سپس شما استاندارد را دارید گزینه های داده محصول WooCommerce، که از آن برای تهیه بلیط برای رویدادم استفاده کردم. من محصول را ساختم a محصول متغیر، سپس از Variations برای ایجاد انواع مختلف بلیط استفاده کرد. توجه داشته باشید که باید ویژگی های variation را از آن اضافه کنید برگه صفات قبل از اینکه بتوانید یک تغییر برای بلیط خود اضافه کنید.

این چیزی است که من وارد کردم:

و تغییرات به صورت زیر ظاهر می شوند:

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که بلیط های شما باید قابل دانلود و مجازی باشند. شما باید این کار را انجام دهید زیرا FooEvents فقط زمانی بلیط تولید می کند که یک سفارش پس از فروش بلیط به عنوان کامل علامت گذاری شود. با بلیط های فیزیکی، سفارش تنها زمانی کامل تلقی می شود که بلیط توسط مشتری ارسال و دریافت شود.

کلیک کنید بر روی دکمه بزرگ کردن در سمت راست منوی Variations و کادرهای مقابل را علامت بزنید قابل دانلود و مجازی. من دقیقاً این کار را انجام دادم، اما همچنین یک برچسب قیمت و مقداری را که می خواستم برای هر بلیط بفروشم وارد کردم. پس از انجام این مراحل، قسمت جلویی وب سایت را بررسی کردم. همه چیز خوب به نظر می رسید!

ایجاد رویدادهای قابل رزرو

همانطور که قبلاً اشاره کردم، می توانید با FooEvents برای خدمات قابل رزرو بلیط نیز بفروشید. روند انجام این کار شبیه به ایجاد یک رویداد یک روزه است، با این تفاوت که شما چندین روز را تنظیم خواهید کرد و زمان‌های متفاوتی خواهید داشت که فرد می‌تواند رزرو کند.

قابل اعتماد و متخصص محصولات ووکامرس و کلیک کنید جدید اضافه کن. سپس محتوا را بنویسید و تغییراتی را برای رویداد خود اضافه کنید. پس از اتمام، به اطلاعات محصول > تنظیمات رویداد و تنظیم کنید گزینه نوع رویداد به ‘قابل رزرو.

ایجاد رویدادهای قابل رزرو در FooEvents

من این مراحل را دنبال کردم و یک رویداد قابل رزرو برای یک رویداد پیاده روی خیالی ایجاد کردم. سپس برای هر شکاف زمانی موجود برای کلاس، اسلات‌ها را تنظیم کردم و تاریخ در دسترس بودن هر شکاف را مشخص کردم.

شما می توانید اسلات های خود را با رفتن به ایجاد کنید اطلاعات محصول > تنظیمات رزرو. این افزونه به شما کنترل گرانول را می دهد اسلات ها و تاریخ، به شما این امکان را می دهد که نقاط جدید ایجاد کنید و نقاط موجود را بسته به در دسترس بودن یا زمان خود به هم بزنید (به عنوان مثال، ممکن است نخواهید هیچ جایگاهی را در تعطیلات رسمی ارائه دهید).

تم های بلیط و مدیریت بلیط

یکی از چیزهایی که من در مورد FooEvents دوست دارم این است که تا چه حد به کاربران اجازه می دهد بلیط ها را کنترل کنند. قرار بود از بین بیش از 20 موضوع بلیط رایگان برای رویدادم انتخاب کنم. PS اگر طرح‌های خرد شده دارید، می‌توانید بلیط خود را با استفاده از تم شروع افزونه بسازید.

موضوعات و مدیریت بلیط FooEvents

FooEvents همچنین به شما امکان می‌دهد بلیط‌های تولید شده هنگام خرید مشتری به رویداد را مدیریت کنید. کلیک کنید بر روی برگه بلیط در بخش FooEvents در ناحیه مدیریت خود، لیستی را دریافت خواهید کرد که فروخته شده است.

اگر هر یک از بلیط ها را باز کنید، می توانید قسمت مدیریت بلیط را ببینید. این قسمت نام و سایر مشخصات دارنده بلیط را نمایش می دهد. همچنین می‌توانید تغییرات و سیاهه‌های ثبت‌نام‌هایی را که برای بلیط خاص رخ داده‌اند، مشاهده کنید.

علاوه بر این، FooEvents به شما امکان می دهد دکمه “افزودن به تقویم”. در رویدادهای بلیط شما این گزینه به خریداران بلیط امکان دانلود فایلی را می دهد که رویداد را به تقویم دلخواه آنها اضافه می کند.

مشاهده گزارش ها

آیا می خواهید درک بهتری از بلیط هایی که می فروشید یا مخاطبان داشته باشید؟ FooEvents شامل یک ابزار گزارش‌دهی است که تصویری از بلیط‌های موجود، بلیط‌های فروخته‌شده، ورود شرکت‌کنندگان و درآمد رویداد را در اختیار شما قرار می‌دهد. این معیارها درک بهتری از عملکرد رویدادتان به شما ارائه می‌دهند.

مشاهده گزارش ها در FooEvents

اگر بینش بیشتری می‌خواهید، می‌توانید از گزارش‌های WooCommerce استفاده کنید تا با استفاده از آمار و نمودارهای مختلف، از عملکرد فروش بلیط وب‌سایت خود ماه به ماه مطلع شوید. تمام این اطلاعات به شما در تصمیم گیری در مورد طراحی و محتوای بلیط کمک می کند.

حکم

راه اندازی و استفاده از FooEvents آسان است. و من دوست دارم که وب سایت آن آموزش های دقیقی برای ایجاد رویدادها و فروش بلیط ارائه می دهد. هیچ کارمزد کمیسیون وجود ندارد و چندین افزونه وجود دارد که تجربه شما را بسیار بهتر می کند.

علاوه بر این، FooEvents دارای چندین ویژگی برای آسان‌تر کردن زندگی شرکت‌کنندگان است. برای مثال، می‌توانید اسلات‌های قابل رزروی بسازید که افراد بتوانند بدون شماره‌گیری خط کسب‌وکارتان، در وب‌سایت شما رزرو کنند. 100% سلف سرویس است.

اگر نیاز به فروش بلیط رویداد از سایت وردپرس خود دارید، قطعاً FooEvents را نگاه کنید. همچنین با استفاده از کد WPLift20 در هنگام پرداخت، می توانید 20٪ تخفیف دریافت کنید.

امروز FooEvents را امتحان کنیدمنبع: https://wplift.com/fooevents-review