طراحی شده با وردپرس – اخبار وردپرس

با تشکر از نویسندگان پست تینو باریرو، نیکلاس گاروفالو، دن سوشین، ریچ تابور، و کلوئه برینگمن


منبع: https://wordpress.org/news/2023/07/designed-with-wordpress/

با انتشار آتی وردپرس 6.3، فاز 2 پروژه گوتنبرگ به پایان می رسد. سفری که ارزش جشن گرفتن دارد

کارهایی که در گوتنبرگ انجام می شود گواهی قدرتمندی بر همکاری برنامه نویسان، توسعه دهندگان و طراحان در جامعه ما است. متحد، ما در تلاش هستیم تا وردپرس را در قلمرویی با اهمیت و تأثیر پایدار بسازیم.

اعتبار ویدئو

این ویدیو قصیده ای است برای مراحل ویرایش و سفارشی سازی گوتنبرگ، که ابزارهای طراحی جدید و امکاناتی را که ایجاد می کنند جشن می گیرد. این قطعه شامل مراحل هیجان انگیزی است که در گذشته انجام شده و آینده پر جنب و جوش وردپرس را پیش می برد.

اعتبار ویدئو: تینو باریرو، بئاتریز فیالهو، تاکاشی آیری، هنری لامارینو، ریچ تابور، پابلو هانی، ماتیاس ونتورا و هولوگرافیک.

همه چیزهایی که در ویدیو به نمایش گذاشته شده است، به طور کامل با ویرایشگر وردپرس ساخته شده است و از بلوک ها، الگوها و تم های موجود در حال حاضر استفاده می کند. این دوره جدید این امکان را برای جامعه طراحی باز کرده است تا مستقیماً بدون وابستگی به توسعه دهندگان برای تبدیل ایده های خود به طرح ها در پروژه مشارکت کنند. این را دعوتی برای طراحان در نظر بگیرید تا به نسل جدیدی بپیوندند که قابلیت های متنوع و بیانی وردپرس را در بر می گیرد.

هدف پروژه گوتنبرگ ایجاد انقلابی در نحوه مدیریت محتوای وب است یوهانس گوتنبرگ کلمه چاپ شده را انجام داد نقشه راه این پروژه از چهار مرحله منحصر به فرد تشکیل شده است:

  1. ویرایش آسان تر – در حال حاضر در وردپرس موجود است، با پیشرفت های مداوم
  2. سفارشی سازی – ویرایش کامل سایت، الگوهای بلوک، فهرست راهنما، بلوک تم ها
  3. همکاری – روشی بصری تر برای هم نویسندگی محتوا
  4. چند زبانه – پیاده سازی اصلی برای سایت های چند زبانه