صفحه اصلی و صفحه دانلود جدید WordPress.org – اخبار وردپرس


تجربه وردپرس در چند سال گذشته به طور قابل توجهی تکامل یافته است. به منظور برجسته کردن قدرت وردپرس در WordPress.org، چند هفته گذشته شاهد شروع طراحی مجدد صفحه اصلی و صفحه دانلود و مدل های به اشتراک گذاشته شده بودیم. امروز، این طرح های جدید در حال اجرا هستند! مانند صفحات اخبار قبل از آنها، این صفحات به روز شده الهام گرفته از ظاهر و احساس شگفت انگیز وردپرس هستند.

صفحه اصلی جدید توجه بیشتری را به مزایا و تجربه استفاده از وردپرس جلب می کند و در عین حال جامعه و منابع را برای شروع کار برجسته می کند.

صفحه دانلود جدید با طرح‌بندی جدید به بازدیدکنندگان خوش آمد می‌گوید که با ارائه هر دو گزینه دانلود و میزبانی درست در بالا، شروع کار با وردپرس را آسان‌تر می‌کند.

این طراحی مجدد از طریق همکاری عالی بین تیم های طراحی، بازاریابی و متا امکان پذیر شد. با تشکر از همه کسانی که در این به روز رسانی مشارکت داشتند:

@سوء استفاده ها @آداموود @adeebmalik @الکساندرب3 @alipawp @فرشته سازی @aniash_29 @آنزازو @beafialho @bjmcsherry @چانتابون @کولینچادویک @کرویلارو @مخلوق @دانسوشین @dd32 @dufresnesteven @eboxnet @شب عید @استودیو elma @فرناندو @جف گراهام @در آنها @درخت چنار @جودولسون @jpantani @کلیچافمن @لور کم @ماری باوم @مات @maurodf @ملچویس @میکاچان @nikhilgandal @pablohoneyhoney @اوج گورخر @دراز کشیدن @کشیش @psmits1567 @renyot @rmartinezduque @رایل @santanainniss @seredmedia @سیپییس @تلیوورث @tobifjellner @داده های وب @اراده

نظرات شما، از جمله برخی بازخوردها از طراحی مجدد 2016، در این کار مورد توجه قرار گرفت. با ادامه تلاش‌ها برای ارتقاء WordPress.org، به‌روزرسانی‌های بیشتری ارائه شود.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/08/a-new-wordpress-org-homepage-and-download-page/