شیشه ساختمانی قیمت شیشه ساختمانی شرکت های شیشه ساختمانی

برای مثال برای ایجاد رنگ قرمز از اکسید مس و برای ایجاد رنگ آبی از اکسید کبالت و برای رنگ زرد از اکسید اورانیوم و کادمیوم استفاده می شود. شیشه شناور به‌دلیل فرآیند تشکیل شیشه مذاب در پنل‌های بزرگ و مسطح نامگذاری شده است. در طی این فرآیند، شیشه مذاب روی قلع شناور می‌شود و شیشه‌ای نازک و نرم را ایجاد می‌کند. این شیشه کم هزینه و بی رنگ بوده و برای پنجره‌های باکیفیت، درهای شیشه‌ای و پانل‌های ساختمان‌های مختلف کاربرد دارد. همچنین این شیشه پنجره به‌عنوان شیشه ایمنی، شیشه رفلکس و شیشه‌ای خود تمیز کن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک طرف این نوع شیشه، پس از تکمیل فرآیند ساخت رنگ مخصوصی می شود سپس شیشه رنگ شده داخل کوره قرار می گیرد تا کاملا رنگ پخته شود.

شیشه‌های در و پنجره ساختمان، شیشه‌های خودرو، بطری‌ها و بسیاری دیگر از محصولات شیشه‌ای روزمره از جنس شیشه سودالایم هستند. مهمترین اجزای تشکیل‌دهنده این نوع شیشه عبارتند از اکسید سیلیسیوم، اکسید کلسیم و اکسید سدیم. با پیشرفت علم مهندسان صنعت ساختمان همواره می کوشند تا بارهای سقف و کف را کاهش دهند. یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت شیشه نقض بسزایی دارد ضخامت آن (با توجه به جنس) است.

مجموعه نگین شرق با ارائه فناوری های روز جهانی در طراحی و اجرای محصولات خود بر آن است تا نه تنها زیبایی ساختمان ها بلکه آسایش و ایمنی ساکنین www.zymaco.net را تامین نماید. شیشه هایی که در طلافروشی استفاده می شود باید شفافیت بسیار بالایی داشته باشد.زیرا مشتری های طلافروشی دوست دارند ،طلا و جواهرات را از پشت ویترین مشاهده نمایند. یکی از روش های مات کردن و ایجاد طرح بر روی شیشه، سند بلاست کردن آن است. شیشه کریستال به عنوان یکی از شفاف ترین و درخشنده ترین شیشه ها می باشد که به دلیل جذابیت بالای آن، مناسب لابی های جواهر فروشی و شو روم ها می باشد.

  • شار در یک دسته به کاهش نقطه ذوب دسته کمک می کند بنابراین انرژی مصرف شده برای انجام این فرآیند را کاهش می دهد.
  • شیشه های کلیر بعد از سکوریت شدن عمدتا در کاربردهای معماری شیک و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • در انتخاب شیشه ساختمانی باید ویژگی هایی از قبیل عایق صوتی، عایق حرارتی ، نما و زیبایی بصری ، استحکام و امنیت را در نظر گرفت و با توجه به محل استفاده شیشه، کاربرد و ویژگی هر نوع شیشه ساختمانی باید اقدام به تهیه شیشه کرد.

شیشه ساختمانی قیمت شیشه ساختمانی شرکت های شیشه ساختمانی

قیمت روز انواع شیشه ساختمانی را با توجه به نوسانات موجود در بازار و لحظه ای بودن قیمت ها نمی توان به طور دقیق اعلام کرد. اما شرکت رامادُر با توجه به اینکه خط تولید شیشه در زمینه انواع شیشه ساختمانی است خوشبختانه و تا جای ممکن قیمت شیشه را با نازل ترین قیمت آن به دست مشتری می رساند. شیشه رفلکس با استفاده از آلیاژها و فلزات خاص تولید می‌شوند که بر میزان بازتابش نور تأثیر می‌گذراند. این شیشه‌ها تنوع گسترده‌ای دارند، برخی در نور روز و شب اجازه دیده شدن فضای داخل را نمی‌دهند و برخی دیگر تنها امکان دیدن شب را فراهم می‌کنند. در میان انواع شیشه پنجره، شیشه رفلکس زیبایی ظاهری بیشتری دارد و میزان ورود اشعه رادیواکتیو و حرارت را نیز کاهش می‌دهند.

مواد افزودنی برای تغییر خواص انواع شیشه های ساختمانی

ابعاد صحیح شیشه‌ها را باید با اندازه‌گیری قاب‌هایی که شیشه در آنها کارگذارده می‌شود به دست آورد. این نوع محصول از دو لایه شیشه و یک لایه طلق یا رزین تشکیل شده است. 190×190×80 میلیمتر و وزن استاندارد آن حدود 2/2 کیلوگرم می‌باشد.

کاربرد شیشه سکوریت در ساختمان سازی