سالگرد مبارک وردپرس! – اخبار وردپرس

من پیوندهایی به همه چیزهایی که نیاز دارید در یادداشت های نمایش دارم. بنابراین اگر هنوز آن را انجام نداده اید، می توانید در حین گوش دادن به قسمت امروز این کار را انجام دهید.

و این، دوستان من، لیست کوچک شما از چیزهای بزرگ است. با تشکر از شما برای تنظیم امروز برای جلسه وردپرس. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم و تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/05/episode-55-happy-anniversary-wordpress/

ما می دانیم که قدرت ما مستقیماً با انعطاف پذیری مشارکت کنندگان ما مرتبط است. و ما می‌دانیم که نرم‌افزاری که ارسال می‌کنیم توسط افرادی شکل می‌گیرد که مایلند به ما بگویند چه چیزی را دوست دارند، از چه چیزی متنفرند، و چه چیزی را امیدوارند ببینند. زمانی که پروژه وردپرس شروع شد، ما عمدتاً مشارکت های کد را به عنوان راهی برای بازپرداخت داشتیم، اما با گذشت زمان، این پروژه به گونه ای رشد کرد که شامل کمک به یادگیری، ساختن جامعه و ترجمه ها، از جمله موارد دیگر، شد، اما همه اینها در کنار CMS وجود دارد. مشارکت های متمرکز

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:58]

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:24]

وردپرس زنده مانده است، و به جرات می توانم بگویم طی دهه ها تغییرات مداوم اقتصادی، فرهنگی و تکنولوژیکی رشد کرده است. و من معتقدم چیزی که ما را به نوآوری به اندازه کافی سریع نگه می دارد تا مرتبط بمانیم، اما به اندازه کافی آهسته برای اخلاقی بودن، نحوه تعامل فعال جامعه با پروژه منبع باز است.

[Josepha Haden Chomphosy 00:09:32]

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:31]

[Josepha Haden Chomphosy 00:07:14]

[Josepha Haden Chomphosy 00:09:54]

و آخرین چیز در لیست کوچک و بزرگ کوچک من از چیزهای بزرگ این است که ما نوعی بررسی از نردبان مشارکت کنندگان تعریف شده فعلی برای تیم Polyglots داریم. در طول سال‌ها پست‌های متعددی وجود دارد که در آن‌ها در مورد راه‌هایی صحبت می‌کنیم که افراد برای مشارکت در آن حرکت می‌کنند.

تا زمانی که می‌دانستید اینترنت وجود دارد، تقریباً بدون هیچ تلاشی توانسته‌اید افکار خود را در اینترنت قرار دهید، اما وردپرس در آن زمان، CMS منبع باز انتخابی کم کد بود و صادقانه باقی می‌ماند. سالهاست که بوده است. و بنابراین، اجازه دهید شما را از طریق نقاط عطف 10000 فوتی سفر ما به اینجا برگردانم.

این یک تیم انتشار فوق‌العاده سنگین است زیرا ما نیز همزمان در حال کار برای انتشار نسخه 6.4 هستیم. بنابراین افرادی هستند که نسخه 6.3 را اجرا می‌کنند و متعهد شده‌اند که تا حد امکان آزادانه و در کانال‌های عمومی کار کنند تا افراد 6.4 این فرصت را داشته باشند که واقعاً به آنچه در انتشار می‌آید نگاهی بیندازند، سؤالاتی که ما داریم. بپرسید، فلسفه هایی که ما به آنها اعتقاد داریم، و سپس احتمالاً روغن انتشار 6.4 افزایش پیدا می کند، حدس من اوت، اواسط آگوست یا بیشتر است.

اما اگر هنوز به جشن‌ها نپیوسته‌اید، هنوز زمان دارید تا کالاهای مورد علاقه وردپرس خود، حافظه WordCamp مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید، اگر می‌خواهید یک مهمانی کامل دنگ برگزار کنید، یا یک ویدیو را برای ارسال در wp20.wordpress.net به اشتراک بگذارید. من پیوندهایی به همه چیزهایی که نیاز دارید در یادداشت های نمایش دارم. بنابراین اگر هنوز آن را انجام نداده اید، می توانید در حین گوش دادن به قسمت امروز این کار را انجام دهید.

[Josepha Haden Chomphosy 00:10:17]

امروزه وردپرس CMS پیشرو در بازار است. و طبق W3Tech، 43 درصد از وب را در اختیار دارد. و این مانند 35٪ از 10000 سایت برتر است که با استفاده از این نرم افزار ساخته شده اند. و گاهی اوقات، این به عنوان یک وب سایت است، گاهی اوقات به عنوان یک چارچوب، اما همیشه به عنوان راهی برای افراد و کسب و کارها برای پیدا کردن فضایی در وب برای تماس با خود.

بنابراین اتفاقات زیادی در پروژه وردپرس طی چند هفته آینده رخ می دهد. آزمایش های زیادی در حال انجام است. انتشارات زیادی وجود دارد که در حال انجام است. اتفاقات و چیزهایی وجود دارد. بنابراین در اینجا خلاصه مطالب من است که باید به آنها نگاه کنید.

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:03]

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:45]

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:40]

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:32]

بنابراین یک تکه کیک بردارید و یک لیوان را به 20 سال عالی وردپرس برسانید، و من یک لیوان را برای 20 سال دیگر از ادامه سفرمان با هم بالا می برم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:14]

من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم. در اینجا ما می رویم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:09:48]

به مدیر اجرایی وردپرس، جوزف هادن چامفوسی، در قسمت پنجاه و پنجمین جلسه توجیهی وردپرس بپیوندید تا به 20 سال وردپرس و اینکه چگونه جامعه منبع باز وردپرس را به آنچه امروز است، نگاه می کند.

و اگر به امکان ایجاد محتوای غنی از رسانه بدون نیاز به کار با کد کوتاه، بدون نیاز به دانستن راه‌حل‌های HTML فکر می‌کنید، این فرصت را برای بسیاری از ما در جامعه وردپرس باز می‌کند تا حضور دیجیتال خود را داشته باشیم. اگر قبلاً مشخص نبود، دوستان من، این یک پروژه جسورانه است، و اگر به یاد داشته باشید که ما این اکوسیستم موجود و عظیم را داریم که توسط نرم افزار ما فعال و توانمند شده است، حتی بیشتر از آن بیشتر است.

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:22]

مسلماً مهارت بسیار کمی در طراحی نیز دارد. اگرچه اگر تا به حال دیده باشید که من سعی کردم چیزی را با بلوک طراحی کنم، می دانید که این کار به مهارت نیاز دارد. اما با این حال، هدف نهایی ایجاد آن تعاملات اساسی کاربر برای مدیریت بلوک و اعمال آنها در هر مکانی بود که می توانید سایت خود را با استفاده از وردپرس مدیریت کنید.

من واقعاً عاشق کاری هستم که با همه شما انجام می دهم. اما من به همان اندازه از این سفر بی‌پرده اختلالی که وردپرس به‌عنوان یک پروژه متن‌باز نشان می‌دهد، وحشت دارم. وردپرس و جامعه آن بخشی از صف طولانی اخلالگران هستند. وبلاگ ها انتشار را در دسترس همه قرار دادند، که شاید در حال حاضر چندان مهم به نظر نرسد، زیرا شما برای همیشه وبلاگ نویسی کرده اید.

این نسخه 6.4 به طور خاص از جنس های مختلف تشکیل شده است. افرادی که از لحاظ تاریخی می بینیم در فناوری حضور ندارند، اما مانند همیشه، ما مشارکت همه را برای همه نسخه ها می پذیریم.

سلام به همه، و به پادکست خلاصه وردپرس خوش آمدید، پادکستی که در آن می‌توانید توضیحات سریعی درباره ایده‌های پروژه منبع باز وردپرس، کمی بینش در مورد جامعه‌ای که از آن پشتیبانی می‌کند، دریافت کنید و کوچک‌ترین چیزهای بزرگی را که در دو مورد بعدی ارائه می‌شوند، دریافت کنید. هفته ها

[Josepha Haden Chomphosy 00:11:17]

[Josepha Haden Chomphosy 00:10:37]

[Josepha Haden Chomphosy 00:10:57]

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:59]

برنامه های بزرگی برای آینده وردپرس وجود دارد که بسیاری از آنها بر اساس وعده ویرایشگر بلوک جدید در وردپرس است که هدف آن کاهش موانع ورود افراد در هر نقطه از منحنی یادگیری است. بنابراین بیایید نگاهی به معنای این برای وردپرس، نرم افزار بیاندازیم و معنای آن را برای جامعه وردپرس دنبال کنیم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:29]

گوتنبرگ از سال 2013 وجود داشته است. 10 سال است. میدونم نترس ما بیست سالگی رو جشن میگیریم. بنابراین نیمی از زمان ما به عنوان یک مفهوم وجود داشته است. منبع باز به عنوان یک مفهوم در دهه 1980 رسمیت یافت. اگرچه قطعاً به عنوان یک مفهوم و یک روش کار، بیشتر از آن زمان وجود داشته است.

ابتدا، نرم افزار درست در پایان سال 2018، ویرایشگر گوتنبرگ در هسته وردپرس ادغام شد. و روشی را که مردم همیشه محتوای خود را مدیریت می کردند، زیر و رو کرده است. این مفهوم جدید ساخت سایت را به همراه داشت که بر بلوک ها به عنوان حالت اولیه ایجاد تمرکز داشت. ماژولار بود و به دانش کد بسیار کمی نیاز داشت.

سومین مورد این است که WordCamp اروپا را داریم، یعنی 8 و 10 ژوئن. بنابراین کمی از مرز دو هفته گذشته است.

و این جنبش کم رمز و بدون کد که هر از گاهی درباره آن می شنویم و از دهه 1970 وجود داشته است، و صرفاً به این دلیل که برای اولین بار در دهه 1970 از آن آگاه شدیم، به این معنی نیست که در واقع اولین بار در آن زمان مورد بحث قرار گرفت. یا فکر کرده یا استفاده کرده است. این بدان معناست که شما در این لحظه، دهه ها در پروژه هایی هستید که کل درک ما از وب را تغییر دادند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:42]

در صورتی که هنوز نشنیده بودید وردپرس بیستمین سالگرد تاسیس خود را در 27 می جشن می گیرد.

اما بر اساس آن مطالعه، وردپرس در آن زمان به 82 میلیون وب سایت نیرو می داد و اقتصاد تخمینی 597 میلیارد دلار را فراهم می کرد. موفقیت اقتصادی مانند این و سایر اقتصادهای جایگزین دیگر در گرو موفقیت نرم افزار منبع باز نامرئی است که وب را قدرتمند می کند، درست مانند وردپرس، که از آن زمان برای اولین بار در Cafe Log فورک، رشد زیادی داشته و بردهای زیادی داشته است. 2003.

بنابراین در ابتدا، یک پست در مورد بهبود عملکرد از 6.2 وجود دارد. این فقط دعوت به یک بحث آزاد است تا بتوانیم بیشتر از آن بهبودها را در شکل بهتری برای ورود به نسخه 6.3 دریافت کنیم. و صحبت از انتشار 6.3 که در راه است، همین هفته گذشته، تیم انتشاری را که داریم اعلام کردیم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:38]

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:12]

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تهیه کننده: برت مک شری
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

نمایش یادداشت ها

رونوشت

جشن‌ها و مهمانی‌های زیادی در سرتاسر دنیا برگزار می‌شود، امیدوارم با کیک، زیرا همه ما می‌دانیم که مهمانی بدون کیک فقط یک جلسه است و هیچ‌کس نمی‌خواهد یک جلسه یکساله درباره سن شما برگزار شود.

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:51]

زیرا وردپرس به عنوان یک سازمان می‌داند که بخشی جدایی‌ناپذیر از اکوسیستم 1000 شرکت جهانی و میلیون‌ها نفر فردی است که در حال ایجاد مشاغل، راه‌اندازی کسب‌وکار، یادگیری مهارت‌های جدید و تبدیل شدن به بخشی از چیزی معنادار هستند. من می دانم که من همیشه در مورد عظمت وردپرس به عنوان یک نرم افزار و انجمن صحبت می کنم که منطقی است.

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:06]

غیرممکن نیست، اما سخت تر از رفتن به 1، 2، 3 در ترتیب متوالی عادی است. و بنابراین این یک بحث کامل است که در آنجا اتفاق می افتد. پیوندی به همه این موارد در یادداشت های نمایش وجود دارد.

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:53]

[Josepha Haden Chomphosy 00:11:28]

[Josepha Haden Chomphosy 00:07:34]

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:53]

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:17]

یکی از چیزهایی که تقریباً در مورد همه نردبان های مشارکتی می دانیم این است که بین مراحل نیازی به زمان وجود ندارد، اما به طور کلی مانند یک نردبان عمل می کند. بنابراین شما باید مانند پله یک را داشته باشید. و بعد، پله دو، اگر سعی کنید از پله یک به پله سه بپرید، مشکل زیادی خواهید داشت.

[Josepha Haden Chomphosy 00:07:59]

همچنین یک یا دو تیم وجود دارند که برای دریافت سرنخ برای روز مشارکت‌کننده که منتهی به WordCamp است، به کمک نیاز دارند. اروپا، من می‌دانم که تیم آزمایش به یک سرنشین برای جدول نیاز دارد، و بنابراین اگر از فرآیند تریاژ یا آزمایش یا کمک به افراد برای تنظیم محیط خود لذت می‌برید، این یک فرصت عالی است.

در سال 2021. اولین مطالعه در مورد اکوسیستم وردپرس به ما ایده داد که اکوسیستم ما چقدر بزرگ است. ما قبلاً این احساس را داشتیم که میلیون‌ها نفر از طریق وردپرس امرار معاش می‌کنند، زیرا می‌دانیم که از صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرها تا آژانس‌ها و تولیدکنندگان محتوا حمایت می‌کنیم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:37]

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:13]

و همانطور که ما مشتاقانه منتظر فاز سوم پروژه گوتنبرگ هستیم، ویرایش مشترک در داخل نصب وردپرس به زودی به واقعیت تبدیل خواهد شد، که اگر شما مانند من هستید و هرگز به تنهایی روی یک وب سایت کار نمی کنید، احتمالاً برای داشتن آن جان خود را از دست خواهید داد. من همه اینها را به این دلیل نمی گویم که وردپرس را به شدت تقویت کنیم یا موفقیت ما را به چالش بکشم، بلکه برای تأکید بر اهمیت آنچه در ادامه خواهم گفت، یعنی چگونه این CMS به جایی که هست، یعنی از طریق کار انجمن، رسیده است.

که ما را به شدت به فهرست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند. آره با جوشش گفتم

و وردپرس فقط می تواند مدادها را پایین بیاورد، همه. کار خوب، تیم، و فقط به نوعی مراقب اتفاقات بعدی باشید. اما من هرگز واژه‌پردازی را ندیده‌ام که با اعتقاد ما به آزادی‌های متن‌باز جسور شده باشد و از چالشی که ارزش مواجهه با این شناخت را دارد که همه باید این آزادی‌ها را داشته باشند، چه بدانند و چه ندانند، کنار رفته باشند. زیرا می دانم که هیچ کس به اندازه نگهبانان منبع باز به آزادی های منبع باز اهمیت نمی دهد. اما این شناخت که هرکسی به هر حال حق آنها را دارد، در پایه های وردپرس چیست و وردپرس کیست تعبیه شده است.

با این حال، یک فراخوان نهایی برای داوطلبان برای هر کسی که می خواهد بتواند در این رویداد کمک کند وجود دارد. من شخصا همیشه از انجام این نوع کار داوطلبانه لذت برده ام. این به شما کمک می کند جامعه خود را حتی کمی بهتر بشناسید. و من نمی دانم؛ من فقط یک جور آدم برونگرا هستم. بنابراین، البته، من همیشه می خواهم داوطلب شوم، اما این تماس هنوز باز است. و آنها در آخرین مراحل آن هستند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]