رویداد بیستمین سالگرد وردپرس UnlimitedWP از طریق WPLift’s Eyes!


اگر یک خواننده معمولی WPLift هستید، می‌دانید که چیزی بیشتر از صحبت کردن در مورد وردپرس دوست نداریم.

ما هر روز با اشتیاق تزلزل ناپذیر به یادگیری آخرین پیشرفت‌ها در اکوسیستم غنی پلتفرم می‌پردازیم و آنچه را که در مورد بهترین تم‌ها، مفیدترین افزونه‌ها و چگونگی غلبه بر چالش‌های وردپرس با میلیون‌ها نفرمان آموخته‌ایم به اشتراک می‌گذاریم. از خوانندگان محترم

همراه با توصیه‌های تخصصی و بینش‌های بسیاری از روزنامه‌نگاران، توسعه‌دهندگان و آژانس‌های پیشرو وردپرس، این علاقه به ما کمک کرده تا به عنوان یکی از پربازدیدترین وبلاگ‌های وردپرس در وب، شهرت رشک‌آوری داشته باشیم.

به همین دلیل است که در اوایل سال جاری، ما بسیار شیفته شراکت با UnlimitedWP، یک شرکت بین‌المللی توسعه‌دهنده وردپرس بودیم که نه تنها در اشتیاق ما برای پلتفرم وردپرس، بلکه تعهد ما برای کمک به جامعه‌ای که در اطراف آن پلتفرم توسعه یافته است برای پیشرفت شریک است.

همچنین به همین دلیل است که اخیراً هنگامی که UnlimitedWP ما را به رویداد بیستمین سالگرد وردپرس خود در شهر احمدآباد دعوت کرد، به همان اندازه هیجان‌زده بودیم که به مناسبت دو دهه پرکاربردترین پلت فرم وب‌سایت در جهان است.

در زیر، فقط برخی از نکات برجسته این جشن باشکوه را با شما به اشتراک می‌گذاریم، اما ابتدا اجازه دهید یادآوری کنیم که چرا همکاری ما با UnlimitedWP برای ما بسیار مهم است.

نیروهای WPLift و UnlimitedWP به یکدیگر ملحق می شوند

UnlimitedWP اولین شرکت وردپرسی نبود که به ما پیشنهاد خرید ارائه کرد، اما مطمئناً آنها تنها پیشنهاد شرکتی بودند که ما به طور جدی در نظر گرفتیم.

به هر حال، مدت‌ها قبل از اینکه رسماً در مارس 2023 به خانواده UnlimitedWP بپیوندیم، مدتی با تیم دانش آن‌ها کار می‌کردیم و همیشه از این کار لذت می‌بردیم، زیرا ارزش‌های یکسانی داشتیم.

به بیان دقیق تر، هر دوی ما به ارزش بازگشت به جامعه وردپرس با انتقال مهم ترین درس هایی که در طول سالیان متمادی خود در این صنعت آموخته ایم و با کمک به رشد مداوم آن به هر شکل ممکن، باور داشتیم.

مشارکت جدید ما فرصت های جدیدی را برای انجام این کار فراهم می کند.

ادامه مقاله در زیر

مخاطبان عظیم WPLift به UnlimitedWP پلت فرم ایده آلی را برای به اشتراک گذاشتن دانش و بینش خود با تعداد زیادی از کاربران وردپرس می دهد، در حالی که برای ما، این مشارکت به ما دسترسی بی نظیری به تجربه و دانش کارشناسان پیشرو در صنعت می دهد که می توانند به ما کمک کنند تا اطمینان حاصل کنیم که ما با ارزش ترین اطلاعات را در مورد نحوه ارتقای سایت وردپرس خود به ارتفاعات جدید به شما می دهد.

تجربه ما در رویداد بیستمین سالگرد وردپرس UnlimitedWP

با توجه به اینکه چقدر ما عاشق کار با UnlimitedWP هستیم، جای تعجب نیست که بدانیم در لحظه ای که شرکت ما را به رویدادی برای جشن 20 سال وردپرس دعوت کرد، پاسخ های پاسخ خود را ارسال کردیم.

این رویداد در 27 مه 2023 در Alimentos Banquet برگزار شد، این رویداد نه تنها اعضای تیم های UnlimitedWP و WPLift را گرد هم آورد، بلکه شامل توسعه دهندگان، مدیران و علاقه مندان وردپرس با پیشینه های متنوع و دیدگاه های منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن بود.

برای ما، ایجاد روابط با بسیاری از این رهبران فکری و متخصصان صنعت زمانی که گرد هم آمدیم برای تبادل دانش و به اشتراک گذاشتن ایده‌هایی در مورد چگونگی استفاده کامل از پلتفرم متن‌باز پیشگامانه که همه می‌شناسیم و دوست داریم، خوشحال کننده بود. .

با این حال، نکته اصلی دعوت به شرکت در برخی از بحث‌های پانل هیجان‌انگیز بود که غذای قدرتمندی برای تفکر در مورد چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی صنعت در ماه‌ها و سال‌های آینده ایجاد کرد.

این فضا را تماشا کنید

اگرچه مدتی است که چمدان‌هایمان را بسته‌ایم، خداحافظی کرده‌ایم و رویداد بیستمین سالگرد وردپرس را ترک کرده‌ایم، تجربیاتی که در آن روز از آن لذت بردیم برای سال‌های آینده با ما خواهند ماند، به خصوص که به شکل‌گیری آینده همکاری ما با UnlimitedWP کمک کردند. .

از زمانی که به پایه برگشتیم، هر روز با تیم آنها در مورد اینکه چگونه می‌توانیم ایده‌ها و بینش‌های به اشتراک گذاشته شده در رویداد را دریافت کنیم و آنها را در انجام کارهای بیشتر برای حمایت از جامعه وردپرس قرار دهیم، صحبت کرده‌ایم.

در حال حاضر، برخی از تحولات جدید هیجان انگیز در افق وجود دارد، و اگرچه ما هنوز کاملاً آماده نیستیم که گربه را از کیسه ضرب المثل بیرون بیاوریم، می توانیم به شما قول بدهیم که چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد.

البته، شما اولین نفری خواهید بود که از پروژه‌ها یا همکاری‌های جدیدی که ما روی آن کار می‌کنیم، در وبلاگ WPLift خواهید شنید.

تا آن زمان، یک چیزی که می‌توانیم با اطمینان بگوییم این است که حضور در جشن تولد 20 سالگی وردپرس، الهام بخش ما بود تا تعهد خود را برای ارائه محتوای وردپرس با کیفیت بالا برای کاربران با تمام سطوح تجربه تقویت کنیم.

UnlimitedWP و WPLift: آینده روشن به نظر می رسد

از پیوند با تیم UnlimitedWP بر سر اشتیاق و اشتیاق مشترک برای حمایت از جامعه وردپرس تا رسمی کردن این پیوند با پیوستن به خانواده متخصصان با استعداد و آگاه وردپرس، چند ماه گذشته گردبادی از هیجان و فعالیت بوده است.

حضور در رویداد بیستمین سالگرد وردپرس سرانجام به ما این فرصت را داد که عقب نشینی کنیم و بررسی کنیم که چگونه این مشارکت جدید امکانات فراوانی را برای کمک به کاربران وردپرس ارائه می دهد که قبلاً هرگز نبوده است.

همانطور که به صحبت‌های قابل تأمل از سخنرانان رویداد گوش دادیم و با کسانی که به وردپرس علاقه‌مند بودند شبکه‌ای داشتیم، نمی‌توانستیم الهام بگیریم و در حال حاضر در برخی از پروژه‌های مشارکتی واقعاً پرارزش مشارکت داشته‌ایم که در نهایت به آینده پلتفرم کمک خواهند کرد. .

علاوه بر این، همانطور که از فرصت استفاده کردیم تا دانش و ایده‌های خود را در طول آن بحث‌های پانل جذاب به اشتراک بگذاریم، همچنین زمانی را اختصاص دادیم تا نقش خود را در جامعه گسترده‌تر وردپرس و مسئولیت‌هایی که با یکی از مورد اعتمادترین وب‌سایت‌ها همراه می‌شوند، بررسی کنیم. منابع اطلاعاتی و نظرات صادقانه در مورد CMS پیشرو در جهان.

ما این مسئولیت‌ها را جدی می‌گیریم و مثل همیشه متعهد به خدمت به جامعه‌ای می‌مانیم که در وهله اول به ما کمک کرد تا این شهرت را به دست آوریم.

با تقویت رابطه خود با UnlimitedWP حتی بیشتر، ما مشتاقانه منتظر حفظ این شهرت و همکاری برای حمایت از ایجاد آینده ای روشن برای وردپرس و میلیون ها کاربر آن هستیم.
منبع: https://wplift.com/collaborating-for-growth-wplifts-experience-at-the-wordpress-20th-anniversary-event-hosted-by-unlimitedwp