روز دسترس‌پذیری وردپرس 2022 لیست بلندگوها را منتشر می‌کند – WP Tavern

روز دسترسی وردپرس فقط یک هفته در تاریخ 2 تا 3 نوامبر باقی مانده است و ثبت نام هنوز باز است. امبر هیندز، یکی از سازمان‌دهندگان، یک مجموعه بلندگوی چشمگیر با 40 سخنران از 14 کشور منتشر کرد. او همچنین خاطرنشان کرد که 40 درصد از جلسات این رویداد حداقل یک سخنران دارد که خود را دارای معلولیت می داند.

نیکول گارسیا، توسعه‌دهنده فول استک و آنی هکل، مدیر دسترسی فناوری اطلاعات الکترونیکی در دانشگاه کرنل، جلسه‌ای در مورد توسعه قالب های دسترسی-اول وردپرس.

بررسی کنید برنامه برای مرور بقیه لیست و افزودن جلساتی که می خواهید در تقویم خود شرکت کنید. ثبت رایگان است و رویداد از طریق یوتیوب به صورت زنده با زیرنویس پخش می شود.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-accessibility-day-2022-publishes-speaker-lineup

این رویداد 24 ساعته شامل جلسات عملی در مورد فروش دسترسی به مشتریان شکاک، جلسه WCAG 2 بدون بازسازی از ابتدا، و زمان و نحوه نوشتن متن جایگزین.

متخصصان وردپرس که می‌خواهند درباره ایجاد وب‌سایت‌های قابل دسترس بیشتر بیاموزند، می‌خواهند در آن شرکت کنند، زیرا برنامه با تعداد زیادی از ارائه‌های آموزشی از کارشناسان مشهور دسترسی بارگذاری شده است. جو دولسون، یکی از سازمان‌دهنده‌ها، با سخنان افتتاحیه شروع می‌کند و به دنبال آن، جلسه اصلی از جانب نیکلاس استینهوت، مشاور دسترسی و میزبان از پادکست قوانین A11y.

گری آسانت، مدیر مشاوره دسترسی دیجیتال در پرکینز اکسس، و استفان پلامر، مدیر خلاق در مدرسه نابینایان پرکینز، جلسه ای با عنوان «اثبات: وب سایت های قابل دسترس نیز می توانند زیبا باشندکه برخی از افسانه های رایج در مورد وب سایت های قابل دسترسی را از بین می برد. آنها قصد دارند نمونه‌های واقعی از سایت‌های مدرن و جذاب را نشان دهند که برای صفحه‌خوان‌ها، کاربران صفحه‌کلید و کاربران بینا نیز به خوبی کار می‌کنند.