روز دسترس‌پذیری وردپرس 2022 فراخوانی برای سخنرانان و حامیان مالی باز می‌کند – WP Tavern

گفتگو 40 دقیقه با 10 دقیقه پرسش و پاسخ در پایان خواهد بود. چند ساعت به گفتگوهای لایتنینگ اختصاص داده خواهد شد که کمتر از 15 دقیقه طول می کشد. سازمان دهندگان همچنین برای افرادی که پانل هایی با چندین سخنران را برای یک جلسه 50 دقیقه ای ارسال می کنند، آزاد هستند.

جلسات بر روی ترویج و یادگیری بهترین شیوه های دسترسی به وب سایت برای وب سایت های وردپرس متمرکز خواهد شد.

فراخوان برای سخنرانان باز است و فرصتی عالی برای به اشتراک گذاشتن دانش دسترسی شما با جامعه جهانی از علاقه مندان به وردپرس است. هدف سازمان‌دهندگان یک آهنگ منفرد از ۲۶ تا ۲۸ ارائه است.

بسته های حامی مالی از 500 تا 3000 دلار متغیر است، بنابراین سازمان هایی با هر اندازه می توانند بخشی از این رویداد باشند. افراد نیز می توانند داوطلب یا اهدا کنند برای کمک به این رویداد به اهداف مالی خود برسد.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-accessibility-day-2022-opens-call-for-speakers-and-sponsors

برگزار کنندگان نیز افتتاح کرده اند برای حامیان مالی تماس بگیرید بنابراین آنها این فرصت را دارند که تا حد امکان به افراد بیشتری دسترسی داشته باشند و برای وقت خود به سخنرانان بپردازند.

هدف ما افزایش دانش جمعی در مورد دسترسی برای همه وردپرس‌سازان است و مشاوره و ابزارهایی را ارائه می‌کند که به وب‌سایت‌های وردپرس در دسترس بیشتر و بیشتر اجازه می‌دهد (یا اصلاح شوند)»، سازمان‌دهنده Isla Waite گفت.

این رویداد قصد دارد به سخنرانان “حقوقی متوسط” را جبران کند که مبلغ نهایی به جمع آوری کمک مالی بستگی دارد. درخواست های سخنران تا 8 آگوست 2022 باز خواهد بود و تا 15 سپتامبر 2022 به متقاضیان اطلاع داده خواهد شد.

روز دسترسی وردپرس، یک رویداد مجازی 24 ساعته رایگان، برای 2 تا 3 نوامبر 2022 تنظیم شده است. این رویداد برای اولین بار در سال 2020 تاسیس شد و امسال به رهبری جو دالسون و امبر هیندز ادامه خواهد داشت. قبلاً توسط تیم دسترسی اصلی وردپرس از طریق بنیاد وردپرس اجرا می شد، اما سازمان دهندگان آن را به طور مستقل امسال برای سهولت برنامه ریزی اجرا می کنند.

سازمان‌دهنده Amber، «امسال، علاوه بر ارائه زیرنویس‌های زنده، امیدواریم که تفسیر زبان اشاره آمریکایی در طول ارائه‌ها و بودجه برای رونویسی پس از رویداد نیز داشته باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه ویدیوها در کانال YouTube WP Accessibility Day دارای زیرنویس‌های دقیق هستند». هندز گفت.