روز دسترس‌پذیری وردپرس وضعیت غیرانتفاعی را برای رویداد سالانه، تماس‌ها برای سخنرانان و حامیان مالی تضمین می‌کند – WP Tavern

موفقیت رویداد سال گذشته، که 1604 شرکت کننده از 52 کشور را به خود جلب کرد، به لطف 28 حامی و یک خدمه داوطلب 32 نفره، سازمان دهندگان را ترغیب کرد تا برای تبدیل سازمان به یک سازمان غیرانتفاعی تلاش کنند.

این ترتیب، حمایت‌ها و کمک‌های مالی به رویداد WP Accessibility Day را در ایالات متحده از مالیات کسر می‌کند. حامیان مالی قبلی شامل Cloudways، Gravity Forms، WP Engine، Yoast، GoDaddy Pro، Weglot و سایر شرکت های وردپرس هستند.

جو دولسون، دبیر هیئت روز دسترسی WP، گفت: «زمانی که در سال 2020 به برگزاری این رویداد کمک کردم، از قبل می‌دانستم که بزرگترین چالش ما این است که اطمینان حاصل کنیم که این رویداد به یک فرد برای زنده ماندن وابسته نیست. راه اندازی به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی و مشارکت با یک سازمان بزرگتر به ما کمک می کند تا به هدف خود برای ایجاد یک رویداد با زندگی خاص خود برسیم. تعهد Knowbility به آموزش دسترس‌پذیری باعث می‌شود که آن‌ها همتای خوبی برای مأموریت ما باشند.»

از طریق مشارکت حمایت مالی با شناختWP Accessibility Day، یک حامی و ارائه دهنده خدمات دسترسی دیجیتال مستقر در آستین، وضعیت غیرانتفاعی 501(c)(3) را تضمین کرده است.

روز دسترسی وردپرس، یک کنفرانس مجازی 24 ساعته مستقل، خواهد بود بازگشت در سال 2023 – این بار تحت یک وضعیت غیرانتفاعی رسمی.

برنامه های سخنران و حامی از قبل باز است و سخنرانان با 300 دلار کمک هزینه در هر جلسه جبران می شوند. آخرین مهلت ارسال درخواست به عنوان سخنران تمام شده است تا 18 ژوئن 2023 تمدید شد. حضور از طریق پخش زنده رایگان است.


منبع: https://wptavern.com/wp-accessibility-day-secures-nonprofit-status-for-annual-event-calls-for-speakers-and-sponsors

اولین نسخه این رویداد در سال 2020 توسط تیم دسترسی اصلی وردپرس برگزار شد. آن‌ها می‌خواستند آن را مستقل از بنیاد وردپرس مدیریت کنند تا برای زمان و تخصص خود، گزینه‌هایی مانند پرداخت بلندگوها را رزرو کنند. آخرین رویداد سال 2022 امور مالی خود را از طریق شرکت امبر هیندز، رئیس هیئت مدیره WP Day Accessibility Day، Equalize Digital انجام داد تا روند شروع کار را تسریع بخشد.

بعدی روز دسترسی WP این رویداد برای 27 تا 28 سپتامبر 2023 برنامه ریزی شده است و دارای یک آهنگ تک آهنگ است که به مدت 24 ساعت اجرا می شود. همچنین شامل زیرنویس زنده و مترجمان زبان اشاره است. سازمان دهندگان قصد دارند جلسات بعد از رویداد را با متن و زیرنویس های به روز منتشر کنند.