راه های جدید برای کسب درآمد، ابزارهای هوش مصنوعی


رهبر جدید یوتیوب، نیل موهان، اولویت های این شرکت را برای سال 2023 اعلام کرده و بر تعهد خود به حمایت از سازندگان و هنرمندان در پلتفرم خود تاکید کرده است.

در شرایط چالش برانگیز اقتصاد کلان، موهان اظهار داشت که یوتیوب همچنان به قرار دادن سازندگان در اولویت‌های خود ادامه می‌دهد و فرصت‌هایی را برای رشد کسب‌وکارشان و کسب درآمد از انجام کاری که دوست دارند ارائه می‌دهد.

راه های بیشتر برای سازندگان برای کسب درآمد

موهان اعلام کرد که یوتیوب ابزارهای بیشتری را در اختیار سازندگان قرار می دهد تا بتوانند در این پلتفرم امرار معاش کنند.

این شرکت در حال گسترش کسب و کار اشتراک خود، سرمایه گذاری در خرید و بهبود عرضه کالاهای دیجیتال پولی خود است.

این گزینه‌ها برای سازندگان تأثیرگذار هستند، به طوری که بیش از شش میلیون بیننده برای عضویت کانال در YouTube در دسامبر 2022 پرداخت کردند که نشان دهنده افزایش 20 درصدی نسبت به سال قبل است.

گوش دادن به سازندگان

بازخورد سازنده بخش مهمی از نحوه توسعه محصولات YouTube است و موهان قصد دارد با سازندگان بیشتری به صورت حضوری ملاقات کند تا از نحوه حمایت از آنها مطلع شود.

اخیراً YouTube از سازندگان درباره اهمیت گسترش دسترسی برای افرادی که ناشنوا یا کم شنوا هستند شنیده است.

اکنون به لطف سرمایه‌گذاری بلندمدت در یادگیری ماشینی، زیرنویس‌های خودکار را به زبان‌های بیشتری ارائه می‌کند.

ساختن برای آینده

YouTube روی ویژگی‌ها و تجربیاتی سرمایه‌گذاری می‌کند که اکنون و در آینده آن را به خانه بینندگان و سازندگان تبدیل می‌کند.

این شرکت در حال دوبرابر کردن استریم و تلویزیون متصل است، پتانسیل خلاقانه جدید را باز می کند، و بوم را برای سازندگان در قالب های مختلف گسترش می دهد.

یوتیوب اخیراً تجربه تلفن همراه Shorts را با قالبی مناسب برای تلویزیون تطبیق داده است و موهان خاطرنشان می‌کند که تلویزیون در سال گذشته سریع‌ترین رشد را داشته است.

سازندگان: باز کردن خلاقیت در قالب‌ها

YouTube Shorts به سازندگان دسترسی بیشتری می‌دهد، به طور متوسط ​​بیش از 50 میلیارد بازدید روزانه دارد، و تعداد کانال‌هایی که روزانه در Shorts آپلود می‌کنند در سال گذشته حدود 80 درصد افزایش یافته است.

YouTube با ویژگی‌های جدید در YouTube Studio، نمایش پادکست‌های خود را در این پلتفرم برای سازندگان آسان‌تر می‌کند.

اواخر امسال، ادغام RSS راه دیگری را برای آپلود نمایش‌های خود در YouTube به پادکست‌ها ارائه می‌کند و گزینه‌های شنیداری بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

علاوه بر این، یوتیوب ابزار جدیدی ارائه می‌کند که به سازندگان اجازه می‌دهد یک Short را در یک طرح‌بندی کنار هم با فیلم‌های Shorts و YouTube ضبط کنند تا به راحتی برداشت خود را از یک روند اضافه کنند یا با واکنش‌ها همراه شوند.

آینده هوش مصنوعی در ویدئوهای دیجیتال

YouTube در حال تخیل آینده خلقت است و ابزارهای پیچیده ای را برای سازندگان ایجاد می کند تا جاه طلبی های خود را در برنامه های کوتاه، زنده، پادکست و موارد دیگر توسعه دهند.

با قابلیت های مولد هوش مصنوعی، سازندگان می توانند داستان سرایی خود را گسترش دهند و ارزش تولید را افزایش دهند.

YouTube برای توسعه این ویژگی‌ها با نرده‌های محافظ متفکر وقت صرف می‌کند و قصد دارد ابزارهایی را برای سازندگان و محافظت‌هایی برای پذیرش مسئولانه این فناوری ارائه کند.

به طور خلاصه

یوتیوب امسال از سازندگان و هنرمندان در پلتفرم خود با فراهم کردن فرصت‌های بیشتر برای کسب درآمد و بهبود دسترسی و ویژگی‌ها بر اساس بازخوردشان، حمایت می‌کند.

YouTube در حال سرمایه‌گذاری در آینده پخش جریانی و تلویزیون متصل و باز کردن پتانسیل خلاقانه جدید برای کانال‌ها در قالب‌های مختلف است.

علاوه بر این، این شرکت با بررسی قابلیت‌های مولد هوش مصنوعی که می‌تواند داستان سرایی و ارزش تولید را افزایش دهد، آینده خلقت را متصور است.

هدف یوتیوب این است که در صنعت ویدیوی دیجیتال پیشرو باقی بماند و به ایجاد خانه برای سازندگان و بینندگان ادامه دهد.


تصویر ویژه: Ahmadryd307/Shutterstock

منبع: یوتیوب
منبع: https://www.searchenginejournal.com/youtubes-priorities-for-2023-new-ways-to-make-money-ai-tools/481316/