راه آسان برای بهبود تولید محتوای خود با هوش مصنوعی

ادامه مقاله در زیر

همراه با عنوان، این پلتفرم یک URL Slug و توضیحات متا را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

در نهایت، این بدان معناست که اگرچه محتوایی که تولید می‌کنند ممکن است از استاندارد خوبی برخوردار باشد، نه تنها بسیاری از ظرافت‌های ظریف و ارتباط عاطفی محتوای خلق‌شده توسط انسان را ندارد، بلکه به ورودی بیشتری برای ایجاد محتوا نیاز دارد.

برای قطعه «بهترین نرم‌افزار نوشتن هوش مصنوعی» ما، متوجه شدیم که محتوا در مقیاس حدود ده دقیقه طول می‌کشد تا پست ما ایجاد شود، و اگرچه کمی طولانی است، اما روند بسیار سریع‌تر از ساعات کاری است که می‌کنید. برای ایجاد یک پست به صورت دستی

4. محتوای خود را مرور، ویرایش و بهینه کنید

نه تنها مستقیماً برای انتشار همگام می شود، بلکه از تمام کلمات کلیدی پردازش زبان طبیعی استفاده می کند و همه پیوندهای داخلی را به صورت خودکار ایجاد می کند. بنابراین هر پست دیگری که به آن کلمات کلیدی ارجاع می دهد به طور خودکار به پست جدید شما پیوند داده می شود.

هزینه محتوا در مقیاس چقدر است؟

توسعه دهندگان Leadfuze با تکیه بر تجربه یک و نیم دهه خود در صنعت بازاریابی دیجیتال، این مشکل را با ارائه پلتفرمی حل کرده اند که قول می دهند کل فرآیند ایجاد مقالات جذاب و بهینه شده را که به کمی نیاز دارند خودکار کند. (در صورت وجود) مداخله از جانب شما.

با این حال، Content at Scale تنها نرم‌افزار نوشتن هوش مصنوعی در بازار نیست، بنابراین چه چیزی این نرم‌افزار را بسیار خاص می‌کند و دقیقاً چگونه آن را روی مقیاس‌گذاری سریع و مؤثر فرآیند تولید محتوای خود قرار می‌دهید؟

این پلتفرم قدرتمند هوش مصنوعی که در اواخر سال 2022 راه اندازی شد، قول می دهد کلمات کلیدی شما را گرفته و آنها را به محتوای کامل و کاملاً بهینه شده و بدون دخالت شما تبدیل کند و به شما کمک کند تولید محتوای خود را ده برابر کنید.

اولین کار شما نصب و فعال سازی افزونه Content at Scale است. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، ما یک آموزش گام به گام را در راهنمای کامل مبتدی خود برای افزونه های وردپرس نوشته ایم.

شامل همه چیز در Scaling Plan plus می شود:

ما محتوایی ایجاد می کنیم که به مربیان، بازیکنان و طرفداران بسکتبال کمک می کند.

وقتی این کار انجام شد، به قسمت بازگردید محتوا در برنامه Scale و وارد شوید

می‌توانید ببینید که آن پست تا چه حد در حال پیشرفت است، تحت عنوان وضعیت در داشبورد پروژه خود.

اگر مطمئن نیستید که با این کار از کجا شروع کنید، راهنمای ما در مورد سئوی وردپرس نکات مفیدی در مورد نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی، از جمله استفاده از پلتفرم هایی مانند SEMRush برای پیدا کردن بیشترین جستجو برای کلمات کلیدی در طاقچه خود.

وقتی همه این کارها را انجام دادید، به سادگی روی «ایجاد پروژه» کلیک کنید.

3. کلمات کلیدی خود را وارد کنید

در جای دیگر، یک ابزار مفید بهینه ساز کلمات کلیدی به شما نشان می دهد که چند بار کلمه کلیدی و کلمات کلیدی مرتبط شما در پست شما نمایش داده شده است. فراتر از آن، محتوای واقعی تولید شده فقط شامل سرفصل‌ها و پاراگراف‌ها نمی‌شود، بلکه فهرستی از مطالب آماده کامل با لینک‌های لنگر، کادرهای برجسته‌شده «tokeaway» که می‌تواند با پلاگین‌های محبوب توییتر ترکیب شود تا به کاربران اجازه دهد آن مطالب را توییت کنند، می‌شود. و حتی یک CTA (Call to Action) که به خوبی نوشته شده است با یک پیوند به صفحه اصلی شما.

برای این آموزش، ما در حال ایجاد یک قطعه در مورد بهترین نرم افزار نوشتن هوش مصنوعی با زمینه زیر هستیم:

حتی می‌توانید روی دکمه «انتخاب تصویر ویژه» کلیک کنید تا از میان گالری تصاویری که به‌طور خودکار تولید می‌شود، برای تصویر ویژه پست خود انتخاب کنید.

چیزی که ما واقعاً در مورد Content at Scale دوست داریم این است که بسیار فراتر از نوشتن محتوای پست شما برای شماست و شامل تمام جزئیات کوچکی است که به اطمینان از بهینه سازی کامل پست شما کمک می کند.

کار بعدی شما این است که به پلتفرم یک کلمه کلیدی (یا چندین کلمه کلیدی) بدهید که می خواهید محتوای شما برای آن رتبه بندی شود.

اگر پاسخ فوق را پیدا نکردید، بگذارید آن را برای شما خلاصه کنیم:

در واقع، این شرکت به ما این اطمینان را می دهد این نمونه پست وبلاگ به طور کامل بدون ورودی انسان، تنها با استفاده از ترکیبی از سه موتور هوش مصنوعی مختلف به همراه دو NLP (پردازش زبان طبیعی) و الگوریتم معنایی ایجاد شد.

برای استفاده از WPLift به عنوان مثال، موارد زیر را در قسمت Project Context وارد کردیم.

در نهایت، این بدان معنی است که چه شما یک وبلاگ نویس انفرادی باشید که به دنبال زمان است یا یک آژانس بازاریابی که در حال حاضر نتایجی را از محتوای سئو دریافت می کند و اکنون می خواهد این فرآیند را بیشتر مقیاس کند، همه چیزهایی را که برای کاهش چشمگیر زمان نیاز دارید در اختیار دارید. به لطف همه ویژگی های زیر، نوشتن پست های معنادار لازم است.

ویژگی های کلیدی محتوا در مقیاس:

 • طول مقاله، عناوین و تعداد رسانه های تولید شده توسط هوش مصنوعی بر اساس آنچه قبلاً برای کلمه کلیدی انتخابی شما رتبه بندی می شود
 • ویژگی های بهینه سازی موتورهای جستجو
 • ردیاب سرقت ادبی
 • ابزارهای برچسب سفید برای توسعه دهندگان
 • ابرداده های تولید شده توسط هوش مصنوعی
 • گالری تصاویر برای افزودن تصاویر برجسته و رسانه در پست
 • داشبورد بصری و ویرایشگر پست.

تجربه کاربری محتوا در مقیاس: چگونه فرآیند تولید محتوای خود را با هوش مصنوعی خودکار کنید

1. یک پروژه جدید ایجاد کنید

با در نظر گرفتن این موضوع، باید یک نام برای پروژه و آدرس وب سایت خود وارد کنید.

Content at Scale اولین ابزار نوشتن هوش مصنوعی است که توسط بازاریابان برای بازاریابان طراحی شده است.

اگر برای رشد وب سایت وردپرس خود به پست های با کیفیت بهینه شده برای موتورهای جستجو تکیه می کنید، اما در تلاش برای یافتن زمان، انرژی و تلاش برای ایجاد آن پست ها هستید، این محتوا در مقیاس بررسی ارزش توجه دارد

Content at Scale یکی از بهترین ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی است زیرا نه تنها برای شروع محتوای با کیفیت خوب تولید می کند، بلکه به این دلیل که بسیار فراتر از نوشتن یک مقاله است و همه چیزهایی را که برای اطمینان از اینکه پست های وبلاگ تولید شده شما نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. به طور کامل برای افزایش رتبه شما، افزایش ترافیک و جذب مخاطبان بهینه شده اند.

محتوا را در مقیاس دریافت کنید
منبع: https://wplift.com/content-at-scale-leadfuze-review

می‌توانید از این ویرایشگر برای بهینه‌سازی، ویرایش و تنظیم دقیق محتوای خود استفاده کنید، پس از آن می‌توانید به لطف افزونه‌ای که قبلاً نصب کرده‌اید، پست آماده خود را مستقیماً به وردپرس صادر کنید.

بسیاری از ابزارهای مشابه دیگری که ممکن است با آنها روبرو شده باشید، عمدتاً توسط توسعه دهندگان هوش مصنوعی ایجاد شده اند که به سادگی در تولید محتوا و بهینه سازی موتور جستجو فاقد تجربه هستند.

وقتی پست شما آماده شد، متوجه خواهید شد که اکنون یک عنوان پست کاملا بهینه شده و یک کادر ویرایش آبی دارید که می توانید برای بررسی محتوای خود روی آن کلیک کنید.

فعال کردن افزونه تضمین می‌کند که پلتفرم با وب‌سایت شما همگام‌سازی می‌شود، به طوری که ابزار هوش مصنوعی می‌تواند کار بهتری در ایجاد نوع محتوای مناسب برای وب‌سایت شما و همچنین انتشار محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی شما به طور مستقیم در نصب وردپرس شما انجام دهد.

در زیر آن، Content at Scale از شما می‌خواهد که زمینه‌ای برای آن ارائه کنید. این اساساً به این معنی است که چند کلمه در مورد آنچه می نویسید و برای چه کسی می نویسید وارد کنید.

از آنجا، می‌توانید انتخاب کنید که آیا تعداد پست‌های ماهانه مورد نظر برای ایجاد پلتفرم برای شما وارد شود یا خیر. وارد کردن این رقم در اینجا به شما کمک می کند تا میزان نزدیکی خود را به اهداف مقیاس بندی محتوای خود پیگیری کنید، اگرچه همیشه می توانید آن را نادیده بگیرید و بر کیفیت پست های شما تأثیری نخواهد گذاشت.

محتوا در مقیاس در سه طرح مختلف با قیمت‌های زیر موجود است:

برنامه شروع – 500 دلار در ماه

 • حداکثر 20 پست در ماه
 • توصیه های پردازش زبان طبیعی و سئو
 • ردیاب سرقت ادبی
 • توصیه های محتوا
 • چندین پروژه اضافه کنید

طرح مقیاس بندی – 1000 دلار در ماه

علاوه بر این، به لطف داشبورد بسیار شهودی و ابزارهای ویرایش کاربر پسند، کل این فرآیند بسیار سریع بود، همه اینها تضمین می‌کنند که حتی اگر قبلاً هرگز از ابزار نوشتن هوش مصنوعی استفاده نکرده‌اید، همچنان می‌توانید به طور چشمگیری پیشرفت کنید. فرآیند محتوای شما هنگام تلاش محتوا در مقیاس مقیاس برای خودت.

ما این بررسی را با قول دادن به پاسخ به این سوال آغاز کردیم که محتوای در مقیاس چیست که آن را بسیار خاص می کند.

به عنوان اولین کاربر، متوجه می شوید که داشبورد پروژه های شما در حال حاضر خالی است، بنابراین برای شروع روی دکمه «ایجاد پروژه جدید» کلیک کنید.

2. جزئیات پروژه خود را وارد کنید

شامل همه چیز در Starter Plan plus می شود:

 • 50 پست در ماه
 • افزونه وردپرس

طرح آژانس – 1500 دلار در ماه

اگر می خواهید برای چند کلمه کلیدی رتبه بندی کنید، می توانید روی نماد پیوست کلیک کنید و آنها را در یک فایل CSV آپلود کنید. اگر این کار را انجام دهید، Content at Scale یک پست جداگانه برای هر کلمه کلیدی ایجاد می کند.

هر وب‌سایتی که می‌خواهید برای آن محتوا ایجاد کنید، باید پروژه جداگانه‌ای باشد.

برای مثال دیگر، اگر یک سایت تجارت الکترونیک یا بازاریابی وابسته را با تمرکز بر بسکتبال راه اندازی می کردید، ممکن است چیزی شبیه به این را وارد کنید:

وقتی همه چیز در جای خود قرار گرفت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی «ایجاد محتوا» کلیک کنید.

پس از آن، می خواهید به پلتفرم زمینه اضافی بدهید تا بداند برای محتوای نهایی خود چه چیزی در ذهن دارید.

بنابراین می‌توانید کل پست‌هایی را که برای شما نوشته می‌شود، با حداقل ویرایش مورد نیاز، با هزینه 15 تا 25 دلار برای هر پست دریافت کنید.

محتوا در مقیاس مزایا و معایب:

طرفداران:

 • شامل ویژگی های بهینه سازی موتورهای جستجو برای محدود کردن میزان ویرایش و بهینه سازی شما به صورت دستی است
 • Content at Scale ابزاری فوق العاده کاربرپسند است که حتی تازه واردان وردپرس نیز نباید با استفاده از آن مشکلی نداشته باشند.
 • مولد هوش مصنوعی محتوایی را که در حال حاضر رتبه بندی شده است تجزیه و تحلیل می کند تا زمینه، لحن و طول کلمه هر پست را تعیین کند.

معایب:

 • تولید کننده هوش مصنوعی می تواند زمان بیشتری را برای تولید محتوا صرف کند
 • برنامه های جاری از 500 دلار در ماه شروع می شود که ممکن است برای برخی وبلاگ نویسان انفرادی و مشاغل کوچک بسیار گران باشد.

محتوا در مقیاس: راهی سریعتر برای تولید محتوای سئوی با کیفیت

سپس مولد هوش مصنوعی روی ایجاد پست شما کار می کند.

این قبل از ذکر مقدار کاری است که اغلب برای اثبات، بررسی واقعیت و بهینه سازی آن محتوا نیاز دارید.

ما به کاربران وردپرس کمک می‌کنیم تا از طریق بررسی افزونه‌ها، بررسی تم و آموزش‌ها درباره نحوه ساخت وبلاگ و وب‌سایت بیاموزند.»

این پلتفرم هنوز کاملاً کامل نیست، زیرا هنوز متوجه شدیم که باید در محتوایی که به ما می‌دهد تغییرات و تغییراتی ایجاد کنیم، اما ما در اینجا به جای ساعت‌هایی که به صورت دستی طول می‌کشد، چند دقیقه صحبت می‌کنیم. آن محتوا را ایجاد کنید

پاسخ هر دوی این سؤالات و علاوه بر اینها را در این بررسی جامع خواهید یافت.

محتوا در مقیاس چیست؟

انواع مختلف نرم افزار نوشتن هوش مصنوعی را که با وردپرس سازگار هستند، از جمله پلاگین ها و پلتفرم های برتر و نحوه استفاده از آنها را پوشش دهید. حداقل یک ابزار رایگان را ذکر کنید و مزایا و معایب به همراه سوالات متداول در مورد ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی برای وردپرس را درج کنید.