راهنمای طراحی دکور مغازه و فروشگاه برای فروش بیشتر

نورپردازی فضای طلا فروشی نیز از جمله مهم ترین مواردی است که باید مد طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ نظر قرار گیرد. برای طراحی این مغازه 50 متری طلا فروشی، طراحان شیپ با توجه به سبک کار صاحبان این مشاغل و نیاز آنها، سبک کلاسیک و پرزرق و برق آن را به عنوان بهترین گزینه برای طراحی این فضا انتخاب کردند تا بدین وسیله همخوانی خاصی میان رنگ های دکوراسیون و زیورآلات (رنگ طلایی) ایجاد کنند. برای مثال اکثر مشتریان یک فروشگاه طلا و جواهر فروشی، بانوان هستند. داشتن مغازههای شیک با طلاهای خاص میتواند مشتریان شما را تبدیل به مشتریان ثابت نماید و سود شما را افزایش دهد، اما نکاتی در این میان وجود دارند. ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که نیاز به طراحی داخلی طلافروشی داریم؟ استفاده از آژیر خطر: با دقت به طراحی و نصب کردن آژیر خطر در بهترین و نزدیکترین محل و همینطور در دسترس بودن افرادی که در این محیط کار میکند از اقداماتی است که طراحان داخلی به آن دقت مینمایند و با این کار به مالک طلافروشی کمک مینمایند. اکثر افرادی که به طلا فروشی ها مراجعه می نمایند، خانم ها می باشند. برخی از افراد نیز به چشم سرمایهگذاری به طلا نگاه کرده و هر از گاهی به طلافروشی مراجعه میکنند.

تعمیرات ساختمان و بازسازی طلا فروشی مردم برای هدیه دادن یا برای عروسی و … در طراحی مغازه های طلا و جواهر، منظور از ویترین، ویترین جلوی مغازه و قفسه بندی های فضای داخلی است. طلا میخرند. ولی امروزه به دلیل گرانی طلا خیلی مهم است برای جذب مشتری تبلیغات پرقدرت و جذابی داشته باشید. دقت داشته باشید که انتخاب رنگ در طلافروشی دارای اهمیت بسیار زیادی است زیرا انتخاب یکرنگ نامناسب میتواند تا حد زیادی از درخشش جواهرات شما کاسته و از جلوه آن بکاهد. در طراحی این ویترین ها امنیت حرف اول را میزند زیرا طلا و جواهراتی که در این مغازه ها به فروش می رسند، بسیار قیمتی و لوکس هستند و در بیشتر این مغازه ها سعی می شود تا از شیشه های مقاوم و نشکن استفاده شود. اما بنظر ما بهتر است شما خودتان ایده اصلی را بدهید؛ زیرا قرار است خودتان در این مغازه کار کنید و حسی که شما نسبت به مغازه خود دارید، از هر چیزی مهم تر خواهد بود.

فروشگاههایی مانند زیور آلات فروشی باید به گونه ای طراحی بشوند که زیبا ترین کالکشن های جواهر آلات را در معرض نمایش بگذارند و طراحی آن محیط باید به گونه ای باشد که در خور و شایسته این محصولات باشد. همگی طوری است که طلا و جواهرات در دید مشتری باشد اما امکان دستیابی به آن وجود نداشته باشد. نحوه طراحی دکوراسیون طلا فروشی به قدری مهم است که حتی بر میزان فروش نیز تاثیر می گذارد و دکوراسیون طلا فروشی باید طوری طراحی شود تا قدرت این را داشته باشد که نظر عابرین و خریداران را به خود جلب کند. ولی در مورد رنگ و تم به کارگیری ناگفته نماند که در فضاها و محیط های به نسبت کوچک استفاده از رنگ های تیره مناسب نمی باشد.و از طرفی، از تزئینات شلوغ و پرکار باید تا جایی که ممکن است پرهیز کرد.

جهت بازسازی و اجرای دکوراسیون طلا فروشی با ما در تماس باشید. یکی از راههای تبلیغات بازسازی طلا فروشی و زیبا سازی آن است. طلا فروشی، یکی از حرفه هایی است که امنیت مغازه و محل کسب و کار در آن اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از دوربین های مدار بسته، نصب شیشه های ضد ضربه و محکم، به کار بردن درب های کنترل دار و غیره از جمله کارهایی هستند که می توان برای ایجاد امنیت لازم در طلا فروشی ها انجام داد. به سردر جواهر فروشی توجه کنید. اگر اکثر طلاهای شما به رنگ سفید و نقرهای هستند، بهتر است از رنگ قهوهای و مشکی برای ویترین خود استفاده کنید تا جلوه طلا بیشتر گردد. شما می توانید متناسب با فضا و مساحت خود از سبکی استفاده کنید. برای راحتی مشتریان و اینکه احساس کنند به جای خرید به یک هتل 5 ستاره آمدهاند که قرار است با خیال راحت به تماشای جواهرات ارزنده بنشینند، بهتر است از مبلمانها و یا صندلیهای راحتی با رنگ خاص و زیبا استفاده کنید. معمولا جواهرآلات بعد از تست توسط مشتریان آغشته به انواع کرمها و لوسیونها میشوند.

ولی علاوه بر جذب مشتری بسیار مهم است که امنیت فروشگاه خود را نیز در نظر بگیرید. فروشگاه طلا و باید از امنیت بالایی برخوردار باشد و این امنیت هم به صاحب فروشگاه اطمینان میبخشد و هم به مراجعهکنندگان. وجود این دوربینها به اندازۀ دوربین درون فروشگاه مهم است. با این وجود مواد اولیه ضعیف هنوز هم وجود دارند و برای کاربردهایی که امنیت چندانی نمی خواهند استفاده می شود. علاوه بر آن در این فضا، بحث امنیت پا به پای جذابیت های بصری اهمیت دارد. در طراحی داخلی مغازه های طلا و جواهر باید همه اصول امنیتی را به درستی رعایت نمود تا بتوان به شک درست از کالاهای لوکس و قیمتی داخل فروشگاه در برابر تهدیدهای احتمالی حفاظت کرد. طراحی و زیباسازی خروجی فروشگاه هم به اندازۀ داخل آن مهم است. در طراحی داخلی طلا فروشی ویترین ها که شامل ویترین جلو مغازه و قفسه بندی های داخل آن می باشد، در باید اصولی اساسی خاص آن کاربری را مد نظر گرفت.

تمامی موارد ذکر شده از متریال های کف مغازه هستند که باید توسط مجربترین معماران در طراحی داخلی طلافروشی اجرا گردد. برای دکور مغازه می توان از یک طیف رنگ خاص در کنار سبکی مشخص استفاده کرد که مشتری بتواند تمام موارد مورد نیاز خود را تهیه کرده و از مغازه خارج شود. دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین های آن باید مانند جواهرات آن بدرخشد تا بتواند نهایت تاثیر را بر روی مشتری بگذارد. ویترین داخلی مغازه شامل قفسهها و طبقهبندی های مختلف است که بتواند نمایی 360 درجه به مشتری بدهد. شدت نور و درجه آن در دکوراسیون مغازه طلا و جواهر به محصولات آن مغازه و حالت آن ها بستگی دارد تا با تنظیم شدت نور بتوان مطلوب ترین نتیجه را دریافت کرد. درجه و شدت نورپردازی مغازه بستگی به حالت موجود برای دکوراسیون آن دارد. زیرا مشتریان که بیشتر بانوان هستند و به این مسائل اهمیت زیادی می دهند، با مشاهده ویترین طلافروشی درباره کلیت جواهرات موجود در مغازه داوری بیشتری می کنند. زیرا این کار خود نوعی تبلیغ به شمار می رود و اولین چیزی که مشتری را جذب می کند، دیدن درست و جذاب طلا در طراحی داخلی جواهر فروشی ویترین است.

در حقیقت دوربینهای امنیتی و مداربسته عامل بازدارنده این فروشگاهها به شمار میآیند که طراحان داخلی در زمان طراحی دکوراسیون طلافروشی باید مناسبترین مکان را برای نصب آنها در نظر بگیرند. این موارد از نکات ریزی است که در زمان طراحی دکوراسیون باید به آن توجه کنید. امیدواریم دید خوبی نسبت به طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی گرفته باشید؛ یادتان باشد که شاید نتوانید تمام موارد مربوط به این ایده ها رعایت کنید؛ پس بهتر است اقدام به ایده برداری نکته از هر یک از ایده های طراحی داخلی مغازه طلا فروشی داشته باشید. بازسازی نمای ویلا نورپردازی از دیگر موارد مهم در زیباسازی است.

در پایان از شما دعوت میکنیم نمونههایی از پروژه های تجاری انجام شده توسط تهران دیزاین سنتر را نیز مشاهده بفرمایید. شما میتوانید با استفاده از لوسترهای کلاسیک نمای محیط را با محصولات خود هماهنگ نمایید. همچنین برای فروش محصولات فروشگاه، تنها از پول نقد استفاده میکرد و کارت اعتباری یا چک نیز قابل قبول نبود. همچنین برای جلوه دادن بیشتر به اجناس میتوان از نور مخفی نیز استفاده کرد. برای طراحی کانتر واستند های نمایش طلافروشی، در بیشتر فروشگاههای تهران عموما، از چوب و یا ام دی اف استفاده می شود و طراحی دکوراسیون این مغازه نیز از این قانون مستثنی نبود. سبک طراحی با چوب بیشتر برای دکوراسیون با سبک کلاسیک تعریف می شود. در کالکشنهایی که طراحی میکنید تفاوت رنگ را در نظر بگیرید تا کالاها خود را بیشتر نشان دهند. طراحی نور پردازی باید به گونه ای باشد تا علاوه بر تامین روشنایی مورد نیاز در محیط، درخشش و جذابیت جواهرات و محیط قرار گرفتن آنها را به بهترین نحو به نمایش بگذارد.

هر چه نوع شغل شما خاص تر باشد؛ نیازمند دقت بیشتری هستید. تا ویترین زیبا و جذاب باشد دکور فانتزی سبک تر و خلوت تر خواهد بود. یکی از مهم ترین مشخصات این مغازه، توجه در انتخاب دکور مناسب می باشد، دکوراسیون این محیط بایستی به شکلی باشد که همه وسایل و تجهیزات جایگاه مشخصی داشته و بطور صحیح در جای خود قرار بگیرند، شلوغی زیاد یا خلوت بودن بیش از حد فضا سبب سردر گمی و جلب نشدن نظر مشتری می گردد. نورپردازی یکی از مهمترین فاکتورها در دکوراسیون فروشگاه جواهر میباشد. طراحی ویترین مهمترین بخش در بازسازی است.

با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در عرصه معماری و بالا رفتن سطح توقع نسبت به زیبایی محیط اطراف خود، مردم توجه بیشتری به دکوراسیون داخلی مغازه ای که قصد خرید از آن را دارند میکنند. تصور نکنید که مغازه کوچک است پس طراحی و دکور فضای آن کار ساده ای است. بانوان به دلیل جزئینگر بودن توجه زیادی به محیط دارند پس انجام اصولی امور را فراموش نکنید. پس باید دکوراسیون داخلی طلا فروش برای شما بسیار جذاب باشد. دکوراسیون داخلی فروشگاه شما بهتر است لوکس باشد. بهتر است در طراحی طلا فروشی از رنگهای چون زرد، سفید، طلایی استفاده شود. در یک فروشگاه طلا و جواهر، ویترین نقش بسیار مهمی را ایفا میکند.