دی تیل – اخبار وردپرس

دی گفت: «وردپرس، نرم‌افزار، فناوری، اینترنت می‌آیند و می‌روند، شکل می‌گیرند و تغییر می‌کنند، تکامل می‌یابند. شاید وردپرس برای همیشه دوام بیاورد، شاید به چیز دیگری تبدیل شود، شاید روزی کاملاً متفاوت از زمانی که من شروع کردم به نظر برسد (در واقع، اکنون این درست است). چیزی که تغییر نمی کند انسانیت اطراف آن است. وردپرس و هر بسته نرم افزاری دیگری برای خدمت به مردم وجود دارد.

این مقاله از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در HeroPress.com منتشر شده است، یک ابتکار اجتماعی ایجاد شده توسط Topher DeRosia. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت داستان های آنها شنیده نمی شود.
در مجموعه افراد وردپرس ما با اعضای بیشتری از انجمن وردپرس آشنا شوید.

لوگوی HeroPress

ساختن یک جامعه به صورت محلی در اطراف وردپرس در سیدنی به آرامی شروع شد. از یک ملاقات نامطلوب وردپرس سیدنی در اتاق کار یک میخانه، ارتباط و مشارکت او آغاز شد. خیلی زود او به سازماندهی آن جلسه کمک می کرد، و زمانی که از آن شهر بزرگ دور شد، به دو جلسه و کمی بعد به سه جلسه تقسیم شد.

او گفت: “من عاشق این واقعیت هستم که صنعت فناوری شامل یک منحنی ثابت رشد و اکتشاف است که منجر به تمرین دائمی در یافتن راه حل های خلاقانه خلاقانه برای مشکلات چسبنده می شود.”

در سال 1999، او بار دیگر چمدان های خود را بست و از نیوزلند به استرالیا نقل مکان کرد. او جایی در یک مدرسه هنرهای نمایشی گرفت و در آنجا مهارت‌های آواز و اجرا را تقویت کرد و وقت خود را به صورت داوطلبانه به مدیر موسیقی اختصاص داد که شروع به آزمایش ارسال خبرنامه‌ها و به‌روزرسانی‌های HTML از طریق ایمیل کرده بود.

او چنان از جامعه الهام گرفت که در پایان همان سال اول و دومین وردکمپ خود، دست خود را برای کمک به سازماندهی یک WordCamp سیدنی در سال 2012 و پس از انتقال بین ایالتی، WordCamp ملبورن در سال 2013 بالا برد.

برای دی، توانایی استفاده از کنجکاوی ذاتی خود برای استفاده از فرآیندها، افراد و ابزارها، که با تمرکز بر انتقال یک پیام تقویت می‌شود، الهام‌بخشی تعیین‌کننده در کار او بوده است.

دی نظریه و جامعه شناسی پشت وب و تسهیل ارتباطات انسان و ماشین را جذاب می دانست.

“وردپرس و هر بسته نرم افزاری دیگری برای خدمت به مردم وجود دارد.”

دی تیل

«مطمئنم، مانند بسیاری از ما، هیجان ایجاد اولین فایل HTML و دیدن یک «Hello World» یا عنوان مشابه در مرورگر را به یاد دارم. از آنجا، من کاملاً درگیر بودم.»

دی تیل

در زمانی که رایانه‌ها به‌تازگی در حال تبدیل شدن به جریان اصلی بودند، هیچ فرصتی برای دختران در مدرسه او وجود نداشت که این را به عنوان گزینه دیگری در نظر بگیرند. او به یاد می آورد: “هیچ کس فکر نمی کرد بگوید، “دی، به نظر می رسد تو در این کار خوب هستی، باید آن را دنبال کنی…”. منظورم این است که من یک دختر بودم (و به من می گفتند که دختران با کامپیوتر کار نمی کنند). هیچ کس در محافلی که من در آن نقل مکان کردم واقعاً نمی دانست که این انقلاب فناوری ما را به کجا خواهد برد.»

این شیفتگی ترکیبی با ملاقات او با وردپرس در سال 2009 و متعاقباً با جامعه آن مصادف شد. او وبلاگ موجود خود را به نرم افزار منتقل کرد و CMS انتخابی برای تمام کارهای مشتری او شد.

انجمن وردپرس می تواند دنیای شما را تغییر دهد

در سال 2011، او به طور تصادفی با WordCamps و با گسترش جامعه وردپرس آشنا شد. دی به طور عمومی منعکس کرده است که وردپرس زندگی او را تغییر نداده است، جامعه آن دنیای او را تغییر داده است!

او با نگاهی به گذشته متوجه شد که جهان چگونه تغییر کرده است: اولین ماوس کامپیوتری که او دیده بود در سال 1983 منتشر شد و 20 سال بعد وردپرس تاسیس شد.

سفر به کدنویسی

Dee هماهنگ کننده انتشار وردپرس 5.6 در سال 2020 بود و توانست دیگران را تشویق کند تا در مورد این فرآیند بیاموزند.

کمک به دیگران و به اشتراک گذاری دانش از طریق وردپرس

او گفت: “من با مردم خوشامدگو ملاقات کردم، دوستان پیدا کردم، ارتباط برقرار کردم و با هیجان و امیدواری به خانه برگشتم که این ارتباط را با جامعه گسترده وردپرس ادامه دهم.”

در طی آن 20 سال، دی به عنوان یک پرستار، در مراکز مراقبت از کودکان، در بخش پشتیبانی مشتری و به عنوان یک موقت کار می کرد.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress


منبع: https://wordpress.org/news/2022/05/people-of-wordpress-dee-teal/

به عنوان بخشی از این کار، دی خبرنامه های HTML را به صورت هفتگی ویرایش و ارسال می کرد. این موضوع علاقه او را به برنامه نویسی برانگیخت و کتاب هایی درباره برنامه نویسی برای وب خرید و روی صفحه های وب ساخت رایانه شخصی خود آزمایش کرد.

دی در WordCamps، از جمله در WordCamp اروپا در سال 2019، در مورد توسعه خود، روابط و جوامع خود در محیط های متنوع و فزاینده صحبت کرده است.