دستگاه تصفیه آب

آب تصفیه شده توسط شیر خروجی تعبیه شده روی دستگاه تامین می گردد. در ورودی و خروجی فیلتر شنی می بایست از دو عدد گیج نشانگر فشار نصب گردد تا به خوبی بتوان از زمان بدی بگواش اطلاع کسب کرد. و با اختلاف 0/5 بار در نشانگر فشار که در ورودی و خروجی نصب می گردد زمان بگواش آن فرا رسیده است. ورق گالوانیزه در اصل همان ورق سیاه با آلیاژ ST37 می باشد که به وسیله فلز روی پوشیده می شود که در مقابل خوردگی و زنگ زدی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. می دانید که فلز در مجاورت آب دچار زنگ زدگی می شود بنابراین گزینه مناسبی برای جنس بدنه پمپ تصفیه نمی باشد.

در این حالت شاید برای مثال تفاوت قیمت تصفیه آب سافت واتر نسبت به یک برند رقیب حدود دویست هزار تومان کمتر باشد اما قیمت فیلترهایش را داخل بازار چندین برابر است. به عنوان مثال دانه بندی سیلیس در فیلتر شنی جهت استفاده در استخر با فیلتر شنی جهت فیلتراسیون آب چاه و یا رودخانه با هم متفاوت می باشند. پروش ماهی در روستاها برای کشاورزی مناسب می باشد ، چراکه فضولات ماهی که در استخرهای پرورش ماهی وجود دارد ، به عنوان کود برای شالیزارها و زمین های کشاورزی استفاده می شود که بسیار مفید می باشد . نقاط ضعف: سرعت نسبتا کم و برخی املاح مفید آب را میگیرد. برای از بین بردن و جداسازی مواد و آلودگیهای بزرگ در آب مفید است. این فرآیند به سادگی ذرات مضر را از بین نمی برد، بلکه مواد جامد محلول را نیز از بین می برد.

و در هنگامی که حجم مورد نیاز تصفیه بالا باشد و با توجه به پایین در آوردن میزان هزینه های جانبی و سرمایه گذاری اولیه که می بایست آب با کیفیت بالایی تولید شود. فیلتر شنی به عنوان اولیه مرحله در تصفیه آب صنعتی در جهت حذف کدورت ذرات معلق فیزیکی موجود در آب تا قطر 80 میکرون را دارا می باشد. و یا از نظر متریال فیلتر شنی به عنوان مثال جهت استفاده در دارو سازی با سایر موارد متفاوت می باشد که در دارو سازی و صنایع غذایی می بایست از استیل 316L استفاده گردد.

قیمت فیلتر تصفیه آب

برای درک بهتر، به کمک مثالی این موضوع را شرح خواهیم داد. اگر چنین یخچالی دارید، درک مکانیزم آبسردکن و سیستمهای موجود برای تضمین تصفیه آب حائز اهمیت است. فیلتر شنی استخری در چند مدل فلزی-گالوانیزه – استیل-FRP-در بازار موجود می باشد. به نظر میرسد دلیل به وجود آمدن این حباب ها وجود اکسیژن در فیلترهاست که به مرور طی چند روز برطرف خواهند شد. فقط مخزنهای اصلی تانک پک و CCK تایوان آنتی باکتریال هستند و البته فروشنده ها در مورد با همه مخزنها عنوان میکنند که آنتی باکتریال است اما صحت ندارد . به هیچ عنوان بعد از روشن شدن چراغ به رنگ قرمز از آبسردکن و یخ ساز استفاده نکنید، در بعضی از موارد دیده شده که مشتریان بعد از روشن شدن چراغ قرمز فیلتر بدون تعویض فیلتر آب اقدام به ریست چراغ فیلتر میکنند که این کار به سلامت شما آسیب میرسد به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید و حتما فیلتر را تعویض کنید.

باید هر از چند وقت یکبار فیلتر آب را تعویض فرمائید؟ ظرفیت فیلتر شنی را طوری محاسبه می کنند که آب درون استخر هر8تا10 ساعت یکبار می بایست از درون فیلتر استخر گذر کند تا عمل تصفیه به خوبی انجام شود. قابلیتها و ویژگیهای منحصر به فرد پارچ تصفیه Aquagear میتواند توجیه مناسبی برای قیمت بالای آن به حساب بیاید. توانایی منحصر به فرد فیلتر تعبیه شده در پارچ تصفیه ZeroWater ZP-010 در از بین بردن فلزات سنگین از آب باعث شده است تا بتواند شاخص ۵۳ را برای استاندارد NSF کسب کند.

انواع فیلتر تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب قابل حمل یکی دیگر از مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که برای مواقعی که خارج از خانه و یا در مسافرت هستید و به آب سالم و تصفیه شده دسترسی ندارید می توان از این دستگاه استفاده نمود و آبی که در طبیعت وجود دارد را مصرف کرد . برای آب چاه خانگی نیز میتوانید از دستگاه ۸ مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا استفاده نمایید که در مرحله هشتم با اشعه ماورا بنفش به انگل زدایی و میکروب زدایی آب خرید دستگاه تصفیه آب آشامیدنی میپردازد. که از نظر ظاهر نیز به سه نوع گل ریز گل درشت و ساده تقسیم می شود. طبیعی است که تعویض به موقع فیلتر یخچال، باعث بهتر کار کردن و بهبود عملکرد دستگاه تصفیه آب یخچال خواهد شد. هر چند وقت یکبار باید فیلتر آب یخچالتان را تعویض کنید؟

حتما برای خرید دستگاه اصل سی سی کا را شاید کمتر کسی توجه میکند. سی سی کا تولید تجهیزات دستگاه تصفیه آب را نیز در اختیار دارد و انواع فیلتر ها، هوزینگ، شیر آلات و اتصالات و پمپ را با بهترین کیفیت طراحی و تولید می کند. فیلتر شنی به صورت ثقلی از آنجایی که نیاز به پمپ و مصرف انرژی ندارند در مصارف تولید با حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرند. زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب نقش مهمی در حفظ کیفیت آب داشته و می بایست طبق دستورالعمل گفته شده توسط شرکت تولید کننده انجام گردد. جهت انجام خدمات تعویض فیلتر آب یخچال و اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. شما مشتریان میتوانید جهت خرید دستگاه تصفیه آب و مشاوره می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. ما در ادامه به این بحث خواهیم پرداخت و هم چنین معتبر ترین نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی را به شما معرف خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید خرید اینترنتی آب تصفیه کن خود را انجام دهید.

خرید فیلتر تصفیه آب

در سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس یکی از اصلی ترین آیتم های تصفیه استفاده از فیلتر شنی و کربن به عنوان پیش تصفیه می باشد. دستگاه آبشیرینکن قابلحمل بهتا از قویترین پمپها و فیلترهای اسمز معکوس (RO) برای حذف این آلودگیها و تأمین آب سالم در شرایط بحرانی بهره میبرد. مثلا در لوله کشی ها در سایز بالا استفاده از شیر پروانه ای کاربری را برای اپراتور آسانتر از نوع فلکه ای آن می کند. شرکت اطلس آب طبق درخواست مشتری و بنا بر نیاز مبادرت به طراحی فیلتر شنی و لوله کشی آنها می نماید. جهت تامین انرژی مورد نیاز دستگاه تصفیه آب صنعتی و کنترل سیستم از تابلو برق استفاده میشود که بنا به نیاز طراحی و ساخته میشود.

قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر که یک قطعه کاملا مصرفی است نیز نسبت به رقبای دیگر مناسبتر بوده و به راحتی میتوانید آن را تعویض نمایید. سازنده بنابر کیفیت سیلیس در زمانی بین 3 تا 5 سال را جهت تعویض آنها پیش نهاد می دهند که با توجه به درست کار کردن و استفاده صحیح از فیلتر شنی و با توجه به پس شویی به موقع طول عمر سیلیس هم افزایش پیدا می کند. و می توان عمر سیلیس را تا 10 سال هم برساند.

ضد زنگ زدن آنها به دلیل داشتن لایه پلی اتیلن داخلی می باشد. در فیلتر شنی فلزی به دلیل داشتن صفحه نازل که نازل بر روی آن نصب می باشند همیشه سطح فیلتراسیون بیشتری به دلیل پخش بودن نازل در مقایسه با فیلتر شنیFRP دارد. به طور مشابه، دستگاه تصفیه آب UV با فناوری فیلتراسیون UF و غیره. برای تصفیه خانه های آب شهری و صنعتی با ظرفیت های بالا ساخته می شود. دستگاه تصفیه آب تایوانی امروزه در بسیاری از خانه ها به یکی از دستگاه های مهم و ضروری تبدیل شده است.