در نظرسنجی وردپرس 2022 – WP Tavern شرکت کنید

نظرسنجی امسال بر اساس تعداد بارگیری‌های وردپرس، از جمله، به هفت زبان پرتکرار نصب شده در دسترس است فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، روسی، و اسپانیایی.

هشت سوال آخر برای مشارکت کنندگان است و حتی با آن ها کمتر از پنج دقیقه تکمیل می شود. اگرچه ممکن است برخی اطلاعات از نظرسنجی 2022 در آدرس سالانه State of the Word به اشتراک گذاشته شود، این نظرسنجی تا پایان سال 2023 باز خواهد بود.

این نظرسنجی با چند سؤال در مورد جمعیت شناسی اولیه آغاز می شود و به ترکیبی از سؤالات جالب می رسد که بیشتر از سال های گذشته تحت موضوع تحقیقات بازار قرار می گیرند. این سوال می پرسد که چرا از وردپرس به جای سایر ابزارها/پلتفرم ها استفاده می کنید، به نظر شما ضروری ترین سه افزونه در هنگام ساخت سایت چیست و بهترین و ناامید کننده ترین چیزها در مورد وردپرس چیست. این نظرسنجی همچنین می‌پرسد که آیا پاسخ‌دهندگان از بلوک‌ها در ویرایشگر سایت جدید استفاده کرده‌اند و کدام ویرایشگر سایت را ترجیح می‌دهند. دیدن داده های این سوالات جالب خواهد بود.

تجزیه و تحلیل نتایج نظرسنجی 2021 در اوایل سال 2023 به اشتراک گذاشته خواهد شد و وردپرس نتایج 2022 را در سال آینده منتشر خواهد کرد.


منبع: https://wptavern.com/take-the-2022-wordpress-survey

را نظرسنجی وردپرس 2022 اکنون برای هر کسی که از وردپرس استفاده می کند – از مبتدی تا توسعه دهندگان حرفه ای و هر کس در این بین باز است. این نظرسنجی سالانه به رهبران و مشارکت کنندگان پروژه کمک می کند تا در مورد چگونگی و چرایی استفاده از نرم افزار اطلاعات بیشتری کسب کنند.